Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

чудя се какво ли е станало с Юри и трите девочки, които се бяха озовали на Старозагорската гара в 22.30ч. без много опции за шаване... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

2ма от най - големите идоли на форума... Да не кажа: 2мата най - големи идоли на форума днеска имат имен ден! zlobil и LORD GUDO ... Да сте ни живи и здрави!!!

Link to comment
Share on other sites

Как ги нареди, обаче с честитка!

А, мразе, виждам че четеш, кога ще ми дадеш подаръка?

Спомни си в миналите постове какво беше казал.

Искам си подаръка, вече 3 пост ти пиша и подаръци не идват.

Явно защото съм от санта крю и не заслужавам.

:)

Link to comment
Share on other sites

За много години на всички !

 

Злобиле, честит имен ден, носи името си с гордост !

 

А сега за нещата които ми се въртят в главата.

 

Докато се пребирах днес си размишлявах, къде живея аз? Нещото което ме наведе на тези мисли, е че 90% от населението по главната е турци/цигани и помаци (не целя да обидя никой).

Друго нещо, което ме държеше ангажиран беше прочутия (и не толкова знам че има и по хубави) Black label. Пих и Black label и J&B и Jack Daniels и всичките каточели имаха един и същи вкус :wacko: или аз нещо не ги разбирам тея луискита или не знам :confused

Третото нещо което ме ангажираше, което до някъде беше забавно,бе, 2 километра пеша до вкъщи с препядствия повръщано... то бива бива ама чак пък толкова? Прескочиш едно се натресеш на две (да точно като дупките по пътищата)

 

Но като си направих равносметка за изминалите 2 дена стигнах до извода че това беше най-яката нова година в живота ми. :)

Link to comment
Share on other sites

Абице... Тва за уискитата.. Можеш да си го сложиш у дупето. :wub:

90% от населението по центара ИМАШЕ причина да е такова. Ако се образоваш малко ще разбереш!

 

Гледах тука снимки от старите срещи... Има толкова култуви.. Чак ми се дорева, маа му стара. Ама всеки забегна на някъде. Шейд е в чужбина, Психозис на село, ТедиКинг не се вясва никъв, Смирноф болен маса време, Георги-131 не пише вече, Гудо избяга, Карама "все много работи", Скорпиона за ся е наоколо, Лаури и той е наоколо, Хейт ще го навия, Пиромана се затри от всякъде, Мидекс и той е към работните, Владимир липсва, Агарваен (Гримиор) се прай на планинар... А има и доста други звезди, които искам да вида - Томахоукс, Блиц, Злобил, Стенли, мобо, синсити, ликуид, инсинератора... Много са...

Link to comment
Share on other sites

Може да се вясна. Бтв -> www.impulse.bg/gorgoroth666

Link to comment
Share on other sites

За много години, с пожелания за здраве и щастие на всички!

 

Честит имен ден на Злобата! Да си жив и здрав, и само за хубави неща да си чуваш името!

Link to comment
Share on other sites

Абе, по повод разговора в една друга тема се замислих - много от хората във форума изобщо не се познават, дори бегло - само като основна информация. Ето например, ov3rm4n и Dreamer са емблематични фигури в този форум и аз съм си изградил някакво мнение за тях(то е положително), а дори не знам как се казват. Мисля си, че би било хубаво да си направим тема в която да си направим нещо като представяне - кой как се казва, с какво се занимава, какво хоби има и т.н. и снимка по избор... Вие какво ще кажете?

Link to comment
Share on other sites

Абе, по повод разговора в една друга тема се замислих - много от хората във форума изобщо не се познават, дори бегло - само като основна информация. Ето например, ov3rm4n и Dreamer са емблематични фигури в този форум и аз съм си изградил някакво мнение за тях(то е положително), а дори не знам как се казват. Мисля си, че би било хубаво да си направим тема в която да си направим нещо като представяне - кой как се казва, с какво се занимава, какво хоби има и т.н. и снимка по избор... Вие какво ще кажете?

 

А да, автобиография, снимки и семеен статус може би , а? :P :lol:

Link to comment
Share on other sites

А да, автобиография, снимки и семеен статус може би , а? :P :lol:
Нали се сещаш, че това е за тези, които искат и могат да споделят каквото искат.
Link to comment
Share on other sites

Толкова много рожденници дали някога е имало във форума :blink:

Вярно бе....явно още като са се раждали са се борили за приза "бебе на годината"... :lol: ...но като изключим няколкото малолетни индивида в промеждутъка от 2 до 7 години, в списъка определено преобладават столетниците... :woot ...а между имената се забелязва и нещо друго интересно...жокер няма да давам - старите юзъри ще се сетят какво е: :devil

asylum(7), Winter(6), Mama(21), Krasi(47), charovni(2), ValeO(7), DJ MaTriX(25), tantramantra(104), paranoia.com(104), heco(98), Veso_PLD(22), Gaden(28), 5star*(18), mg42(104), Dungeon_Siege_(28), rusev(29), aigner(103), A55A551N80R(100), hkalamov(20), abortivus(101), eurofootball(102), miki(28), erk0r(18)
Link to comment
Share on other sites

Midex,явно charovni е излязъл от затвора значи(само деянието му не си спомням) - помня какви дискусии се бяха зародили за и против него, чак адвокатът му май го защитаваше :devi

Link to comment
Share on other sites

Нямах предвид това...той не се е вясвал от година във форума...просто е с най-малки години сред останалите - виждам някаква символика в това. :rolleyes:

 

П.П. И не давай линк плийз, не е необходимо да раздухваме отново страстите. ;)

 

П.П.П. А що се отнася до многото "рожденици", всъщност при регистрацията по дефолт е нагласен 1-ви януари и голяма част от хората, които не желаят да въведат коректни данни, оставят тази дата и само сменят годината на произволен принцип, както може да се види от горния списък. В този списък обаче не изключвам да има и реални рожденици, които ги поздравявам с ЧРД. :thumbs-up:

Link to comment
Share on other sites

жокер няма да давам - старите юзъри ще се сетят какво е: :devil

 

Да ама някои стари юзъри са заплеси и преди да прочетат следващите 2 съобщения така и не стоплиха за какво ставаше дума ами само се чешеха по тиквите :)

Link to comment
Share on other sites

Да еба и започването на годината , да еба...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...