Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

...

Да не те баннаха пак , че пишеш от тоя акаунт? :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Новото форОм течение ми мирише на яка селяндурска изява....Селянино!!Изми ли си яйцата? :laughing:

Link to comment
Share on other sites

два полу-идиота правят ли цял идиот?

...by the road ристю ли е нашето слънце...няма ли да залезе от форумния небесвод накрая. аман - град в саудитска арабия.

Link to comment
Share on other sites

Стига сте роптали. На мен пък ми е писнало от клакьорската свита, която се е образувала около някои потребители.

Ама не ви надувам през ред главите, нали? Мрънкалници :D

 

ПС - Днес си намерих чудничка работа :music

Link to comment
Share on other sites

...by the road ристю ли е нашето слънце...

Той беше. В минало време...

Не е просто момчето, даже напротив. Не мога да разбера за какво му трябва да се заяжда с всички.

Link to comment
Share on other sites

Като банват някой защо не му банват IP-то ами само акаунта? :unsure:

Може би е със динамично IP , поне според мен е затова :)

Link to comment
Share on other sites

ПС - Днес си намерих чудничка работа :music

 

А дали може и да споделиш за какво иде реч защото някои хора са изключително любопитни и много мразят такива полу-казани неща...

 

Той беше. В минало време...

Не е просто момчето, даже напротив. Не мога да разбера за какво му трябва да се заяжда с всички.

 

Ъъъъъ прекалено много свободно време? Скучно му е и се чуди как да се позабавлява особено ако в следствие другия начин на самостоятелни забавления се е протъркал - работата става дебела :lol:

Link to comment
Share on other sites

Мукиииииииии!!! :D

 

Grimjaur, що не донесе и за нас по едно такова?

 

През главата ми минава следната песничка: Лей, лей, лей, леля ми на полюлея се люлей, лей лей.... ама не мога да се сетя как беше оригинала - някаква чуждестранна чалга беше...

 

Брей, колко глупости изприказвах - 1 ден да не пия и...трагедия...

Link to comment
Share on other sites

Абе ти няма да познаеш нестандартното, дори да те удари огромен камион с огромен надпис „Нестандартност”. Тя, тая толкова желана нестандартност е начин на мислене, начин на светоусещане, начин на живот. Не е тя кратка мисъл във вестника в някоя колонка под заглавие „Как да бъдем нестандартни?” , нито пък в някои си фором, след като си отворил тема „искам нестандартност, дайте ми я”. Бутилка минерална вода не искаш ли да ти донеса, че да не ти приседне тая нестандартност, дет ще ти я дам? Бил си ти обичайния и скучен човек през 364 дни в годината, години наред, и искаш през останалия един ден от годината да се представиш в различна светлина. Голяма грешка, майна. Щот денят е кратък, свършва бързо, ти си максимално неестествен, като Мартин Лоурънс в драма, а само след някои и друг час ще си си пак обикновения скучен пич. И всичко това защо го правиш?! Щот тя имала рожден ден или щот си влюбен? Май е щот има рожден ден, ама голяма работа от това. Виж, по-голяма работа щеше да е ако го правеше заради причината, че си влюбен, ама то тогава имаш още 364 дни на разположение, а не само един. Аре беги......

 

П.С. Ся ще ти пратя ПМ да си я видиш порцията нестандартност :D

 

Я :blink: !?!?!? Христууу !

Link to comment
Share on other sites

Sunshine 01 форОм

 

й;сдолгиколйсдиогхъхуонъ

 

НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!@ :blowup:

 

[edit] Оммммм! Позитивни мисли! Поздрав за всички, най-вече за VeGor - Cabaret Voltaire - I Want You [/edit]

Link to comment
Share on other sites

[Edit]

Добре, де, някой може ли да ми обясни нормално и без използване на междуметия с какво толкова ви боде очите Христо?
[/Edit]

 

Ето, Second, специално за теб, щото си пич!

 

Ристьо е перфектния пример за интернет трол, attention whore и пасивно-агресивно поведение едновременно. Всеки пост съдържа поне по веднъж думата фором, която той явно много добре знае как да напише, предвид останалия му общо взето грамотен правопис. Присъствието на тая дума във всеки пост явно има за цел да дразни. Да, успява, много добре. Първите 5 пъти беше забавно. Вече просто фактът, че той нарочно продължава да я тъпче в някакви изнасилени фрази, мен лично ме дразни много.

 

Всеки втори пост съдържа някаква дълбока мисъл за оригиналността и за това как Ристьо я притежава, а останалите - не. Мъчи се да звучи умно, оригинално, свежо, непринудено, все едно му идва отвътре. Не успява, постовете му звучат като на 18-годишна мома, която иска да покаже на света, че тя не е просто една гримирана пача, че в нея има интелект, личност, че тя е важна и различна. Тия мурафети по интернет не се продават. Многото постове може и да не са голям форумен пенис, но с много постове, постепенно, човек може да си извоюва статуса, към който той се стреми, като постепенно покаже на останалите, че той е такъв, какъвто твърди.

 

Всеки трети пост си е откровено заяждане с някого. Естествено, Ристьо има достатъчно акъл, че да не се заяжда така, че всеки път да има warn, той го прави пасивно, но възможно най-долнопробния курвенски начин, който провокира само една гигантска псувня дори от уравновесени хора като мен. Кеф ми е като Скорпиона ме нарежда, защото ми е дружка и защото го прави с чувство и с мерак. Ристьо го прави просто, за да се заяде и за да предизвика реакция.

 

Мога да продължавам, но не искам. Просто не искам всяка седмица да търся пак къде беше набутан ignore-а, който незнайно защо не е на копче под постовете на потребителите.

 

Та така, Second, затова ни (ми) боде очите.

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че това е типичен пример за СОМ - синдром на ощипаната мома :) от страна на някои хора. Curunir, прав си за някои неща, ама съгласи се, че някои хора от форума си го заслужават...

 

А какъв е синдрома на втория живот?

 

/едит: Аз пък в тея 2 изречения да бях вмъкнал още 100 пъти думата "някои" ли, какво ли...?

Link to comment
Share on other sites

ама съгласи се, че някои хора от форума си го заслужават...

 

Аз гледам да не ги пропускам тези... Лично мен ме дразни когато някой изплющи въпрос чийто отговор се намира буквално с написването му в гугъл ама кой да мисли :) Обърках се 2-3 пъти после се извинявах обаче останалите 100тина пъти когато избъзиках въпросния мързел не бях в грешка...

 

Отделно че форума си е за запълване на време което тъй или иначе чакам докато еди кой си компилатор "предъвче" нещо или дадена програма се инсталира.

 

Иначе многото постове в даден форум говорят повече за липса на социални контакти отколкото нещо друго... или прекалено много свободно време и желание за трениране на ораторски умения :)

 

 

-------------

 

ПС: За последното - това си помага. Успях да надговоря едни адвокати преди време... не че не бях се консултирал с други та бях подготвен и все пак да надговориш адвокат според мен си е постижение! А в случая не ставаше дума за друго а именно за около 500лв!

Link to comment
Share on other sites

Някоите хора за теб може да са други хора за мен, това не трябва да е мерило. Да не говорим, че Ристьо се заяжда с всеки. А и от простотия по интернет никой не е излекуван още, да не си хаби оригиналността момчето.

Link to comment
Share on other sites

С мен не се е заяждал - не, че е защото не съм му давал поводи. Може би така се е случило. Ама дори да се опита да се заяде с мен, едва ли ще постигне някакъв ефект. Не съм сигурен, че бих се засегнал, дори и познат да изкаже негативно мнение за мен, та камо ли непознат. Голям съм дебил в това отношение. По скоро бих приел едно такова заяждане с усмивка, отколкото с раздразнение. Аз се познавам достатъчно добре и когато друг тръгне да ми обяснява какъв съм, нали се сещаш от къде ми минава за неговото мнение. Но явно тук понякога се забелязва друг проблем - той успява да настъпи някой по мазола баш и това се възприема доста болезнено от потърпевшия. 'щото да кажеш на човек висок 1,50м., който има проблем с това - "Ти си строен като таборетка" си е малко болезнено, но да го кажеш на някой, който не му пука колко точно е висок, няма да постигнеш толкова силен ефект. Според мен има хора в този форум...оффф не ми се обяснява...майната му.. все едно нищо не съм казал(жал ми е да изтрия поста си, че си изхабих 5 мин да го напиша)...

 

Абе, днес много (много)точия слагам бе, да гу иба...

 

 

Пък и един път играхме на Скрабъл и сътворихме думата: Игрологотоготов. Така, че вече нищо не може да ме уплаши... :) А ся хванете логиката да ва видя, а?

 

 

/едит: Добре де, може ли да си кръстиш детето Йоника, бе майна? Днес се запознах с момиче на име Йоника. Тея родители са за затвор!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...