Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Аз съм най-щастливият човек евър!

Два подписа ме делят от най-приказно приказните шест декара земя. С два микроязовира в съседство, с вълшебна борова гора на десетина минути пеша...

 

Не мога да си се побера в кожата от щастие :music

честитутка!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
.......................

 

30. Правилата в този форум се определят от правоимащите. С присъствието си тук Вие автоматично се съгласявате с тях и се задължавате да ги спазвате. BulForum.com не е Хайд Парк. Ако сте очаквали пълна свобода на словото и сега се чувствате съкрушени — мястото Ви не е тук, а по-скоро в clubs.dir.bg.

 

Крайно време е да свикнете с тази последната точка...

Link to comment
Share on other sites

Абе, от сто години си го мисля, па да 'зема да го рекна:

 

Раптор, имаш лека правописна грешка в съветската част от подписа си, не че нещо, просто да знаеш.

 

;)

Link to comment
Share on other sites

Раптор, имаш лека правописна грешка в съветската част от подписа си, не че нещо, просто да знаеш.

 

Я кажи къде е, понеже това е копи/пейст.... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Я кажи къде е, понеже това е копи/пейст.... :bgrin:

Вода не утоляет жажды - я попробовал однажды.

Link to comment
Share on other sites

30. Правилата в този форум се определят от правоимащите. С присъствието си тук Вие автоматично се съгласявате с тях и се задължавате да ги спазвате. BulForum.com не е Хайд Парк. Ако сте очаквали пълна свобода на словото и сега се чувствате съкрушени — мястото Ви не е тук, а по-скоро в clubs.dir.bg.

 

Крайно време е да свикнете с тази последната точка...

A крайно време е да се разбере че щом всички тези правила са определени от тях, за да се спазват, значи трябва да се спазват.Еми да всички сме се съгласили с тях,но има хора които не ги спазват- виж какво съм цитирал и се сети за напатките срещу Галя, е кво спазват ли се като са се съгласили с правилата?!

Link to comment
Share on other sites

A крайно време е да се разбере че щом всички тези правила са определени от тях, за да се спазват, значи трябва да се спазват.Еми да всички сме се съгласили с тях,но има хора които не ги спазват- виж какво съм цитирал и се сети за напатките срещу Галя, е кво спазват ли се като са се съгласили с правилата?!

Кои патки викаш? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Вода не утоляет жажды... я знаю, пил ее однажды е принципно лафа на Омар Хаям...

 

Откъде съм копнал тоя вариант не помня... интересното е че и попробовал и попробувал се срещат... Напиши и двете думи в гугъл и гледай сеир :P

Link to comment
Share on other sites

Вода не утоляет жажды... я знаю, пил ее однажды е принципно лафа на Омар Хаям...

 

Откъде съм копнал тоя вариант не помня... интересното е че и попробовал и попробувал се срещат... Напиши и двете думи в гугъл и гледай сеир :P

Да, специално гугълнах предварително, но според моите знания о-то си е истината ;)

 

Трябва ли сега да дам 8 лв. за L'Europeo, посветено на 1968 г., или просто да не казвам на шефа, че са му го изпратили лично, и да си го прибера у дома... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

не знам за какво иде реч, ама за 8 лв не бих правил глупости. :)

 

Ахааа сега разбрах - ако ще го прочетеш и върнеш - няма проблеми :)

Link to comment
Share on other sites

Значи да наричаш някой "тъп", "малоумен" и т.н., без това да е предизвикано с каквото и да било(т.е. сещате ли се за лафа: Кой те натиска, че звъниш?) си е в рамките на правилата на форума? Аз такова правило не съм прочел никаде(да точно така с "А", защото никАде не съм прочел и че се забранява употребата на правописни грешки - ако има някой отворен можем да се сборим на вързано с тестче по езикова култура!). До колкото си спомням преди около седмица и ov3rm4n заяви, че повече няма да пише във форума, защото явно дразнел някои хора. И това ли е естествен подбор? Бах тоя естествен подбор да си изгоним и създателите на форума! С каквито темпове се движат нещата прогнозирам, че от най-якия форум, който съм виждал bulforum.com ще се превърне в място за избиване на комплекси, което се състои от 3-ма малоумници и 4-ма критици. 3-мата малоумници ще бълват по 10 малоумни поста в минута, а 4-мата критици ще четат морал в името на духовното израстване на въпросните 3-ма, а и ще ги учат на правопис, правоговор, начин на живот, как да си обуват гащите и да си трият задниците! Аз лично също смятам вече да пиша от дъжд на вятър тук, защото наистина не виждам смисъл. И без това останаха 3-ма - 4-ма, които уважавам и мисля, че съм им го доказал!

 

Не познавам gal4enceto, но просто не понасям начина, по който шепа хора охарактеризират всеки, който им падне и им лепят етикети, сякаш са някакъв пример за подражание или някакъв модел, с който трябва всички да се съобразяват. И как търсят на всяка манджа да са мерудия, ама грешната, та да са на въпреки с общоприетото с цел да се покажат различни(точно това, за което обвинявате момичето!)

 

Приятно ви писане!

Link to comment
Share on other sites

Сандмане, не така де, цункай ма :(

 

Разбира се, че не може да те е грижа за целия форум. И мен ме е грижа за съществото и мненията на 10-15 души тук, защото или с тях ми е приятно да се заяждам (и те обратно с мен), или защото са ми познати и/или приятели. Останалите просто си пишат, аз си пиша реално с тези, за които ме е грижа.

Link to comment
Share on other sites

Днес небето е чисто , въздуха също и се чувствам много добре ... не знам кой сериал да гледам вече .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

evolutionistonatree.gif

 

Аман от креационисти

 

1212994707672si5.jpg

 

Хахахаха... Един вчера беше седнал да ме убеждава, че еволюцията е лъжа xD... пак.

 

Тука гледам 4чан парти е имало... Курунир, Хамстера, а у... Как може да го изпусна...

Link to comment
Share on other sites

Firefox 3.0 - Welcome to INTERFACE HELL!

 

Абе аз съм с няква бет на 3ката от доста време и съм свикнал вече :D Как ще поставят рекорди като сайта им е умрел. Start Download и чеп.

 

Ok. Стигнахме по-нататъка и ми дава да си вала 2ката :lol: Аре някой да ми го прати :D

 

Edit: О не ма ебе аз съм си с 3ката така или иначе.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...