Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Гузен негонен бяга... И особено боли, че е казано от жена... Нали така бе, шефе?

 

Ми от мойта камбанария..... човек дето не ми е виждал очите може да плямпа квото иска по мой адрес и да ме нарича както си иска....А аз ще направя отработеното движение с местенето из крачолите. ;). Лично мнение наЛ тъй :lol:

Link to comment
Share on other sites

Искам да се смеля с... целия свят на Unreal 2004. :smile1: Щото е толкова готина мелачка! Хем мелачка, която на моменти стига бързината и ожесточеността на Q3, хем има повече финес и е по-красива.

 

Няма ли тука в тоя форум още 5 души да направим едни тройки на разсъмване, кеф ти CTF, кеф ти Clan Arena, кеф ти FFA дори!

 

Ех, бедни ми боте, защо не го 'дигаш на Instagib! :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Аз съм навит за UT2004 преди я имах но като смених харда и си замина с него а дисковете ми отидоха някаде в д**** но нямам нищо против пак да я подкарам ако заформим някви тройки :)

Link to comment
Share on other sites

Искам да се смеля с... целия свят на Unreal 2004. :smile1: Щото е толкова готина мелачка! Хем мелачка, която на моменти стига бързината и ожесточеността на Q3, хем има повече финес и е по-красива.

 

Няма ли тука в тоя форум още 5 души да направим едни тройки на разсъмване, кеф ти CTF, кеф ти Clan Arena, кеф ти FFA дори!

 

Ех, бедни ми боте, защо не го 'дигаш на Instagib! :ph34r:

 

Kato Quake 2 i 3 drugo nema :) Inache mi minava prez glavata, che dneska beshe tejyk den, no pyk vecherta se ochertava da e dobre :) Ochakvam germancite da bydat razmazani, che ne me kefqt ot edno vreme oshte, a sega me kefqt daje oshte po-malko. Cheers..

Link to comment
Share on other sites

Има друго освен тях , ънреал торнамент 2004 е просто върха .

Аре да се съберем и да направим едно турнирче .

То колкото хора се навият де .

п.п. С компютърните противници ми изби мозъка по клавиатурата ... не са слаби ама не са и хитри или това не трябва да ме дразни ни най-малко ако съм фен и все пак ме подлудява от всякъде .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Killer-е, специално за теб, щото си фен и на дъртото!

 

http://www.wireheadstudios.org/generations/

 

Generations Arena - Wolf 3D, Doom, Quake 1, Quake 2 и Quake 3 в един мод, с класове от всяка игра. Сменя ти се на практика всичко, оръжия, модели, power up-и. И е баси кефа да пукаш ботове или хора от Quake 3 с плазмата от Doom или голямата ламя Спаска от Quake 2! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Толкова ми е лигаво тази вечер :shy: само се правя на ...лигла пред разни съфорумници :shy: :santa: :laughing1: ох ама е забавнооооооо :laughing1:

П.с. - почвам работа като готвачка :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1:

няма да нападам на пм-и спокойно,който се е притеснил де :D

Link to comment
Share on other sites

Искам да се смеля с... целия свят на Unreal 2004. :smile1: Щото е толкова готина мелачка! Хем мелачка, която на моменти стига бързината и ожесточеността на Q3, хем има повече финес и е по-красива.

 

Няма ли тука в тоя форум още 5 души да направим едни тройки на разсъмване, кеф ти CTF, кеф ти Clan Arena, кеф ти FFA дори!

 

Ех, бедни ми боте, защо не го 'дигаш на Instagib! :ph34r:

 

Да ти кажа и аз може да се включа към партито :punk

Link to comment
Share on other sites

Играта определено за мен е най-добрия multiplayer-based 3D Shooter, който съм играл до момента. И определено ме кефи идеята за подобна касапница. Но мен най-много ме радваше режима с бойните машинки :) Дайте ми раптора и гледайте сеир :]

Link to comment
Share on other sites

Аз пък баш на Onslaught съм най-зле, винаги пешак. :( Ботовете ми крадат возилата най-често. Ама то аз съм зле, защото ботовете се наливат random и няма никаква организация, каквато можеш да си направиш с хора.

Link to comment
Share on other sites

Играта определено за мен е най-добрия multiplayer-based 3D Shooter, който съм играл до момента. И определено ме кефи идеята за подобна касапница. Но мен най-много ме радваше режима с бойните машинки :) Дайте ми раптора и гледайте сеир :]

 

Бих казал, дайте ми голиата и ма чакайте да умра!

Link to comment
Share on other sites

Missile lock-on detected? :D

 

Спешен дори може да се свали, отдалеко и полеко, двама души с AVRIL. :P

 

Аз предлагам мераклиите да си направим една нова тема в Games и да не спамим хората тук с глупостите си.

Link to comment
Share on other sites

В момента през главата ми минава една песен и тя е - Hipodil - Nova Gradska Pesen.mp3

Link to comment
Share on other sites

И на мен ми минава през главата тая песен от време на време :)

Link to comment
Share on other sites

Как ще го играете тва 2004 ? Има ли някакъв начин да се играе бдвХалф Лайф през нет-а без да ти дава клас C error без дедикейтед ?

Link to comment
Share on other sites

Аз до 2003 смея да твърдя, че ги играя на ниво (godlike) :) . Също и Quake. Ако ви се играе, бройте ме.

Link to comment
Share on other sites

Трябва освен тази "дебела" връзка да има и мощен компютър за да подкара сървър и игра в едно и също време .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Може и аз да се жертвам да играя , ама съм много слабичак... НЕ съм играл такива игри сигурно от 1-2 години. АКо ви трябват бройки бройте и мене :)

 

edit: Напълно съгласен съм. Щом се намери роля и за мене 100% ме бройте :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...