Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

нещо почнах да присъствам по разни форумни класации и дефиниции.

 

и като прилично социопатче шъ взема и аз да млъквам та да не зема да се заангажирам.

 

 

и днес съм си нямал проблеми. само другите си имали и мойте никви проблеми не били. предизвикват ме нещо. аз ли не мога да имам проблеми бе?!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Предлагам да направим заявка за Гинес с най-много боцвания върху опцията "перчема му".

Колкото и да hate-вате... той си остава най-добрия избор за президент който някога сме имали ;)

Link to comment
Share on other sites

Колкото и да hate-вате... той си остава най-добрия избор за президент който някога сме имали ;)

Абе...след последната форумна среща вече започвам да се двоумя при следващите избори за кого да гласувам - дали за LifeFeel или за Карамана... :laughing: ...много силни кандидатури, без майтап... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз съм за бат Гойко.

На линия съм пак. 4 дена в България минаха неусетно. Никаква не я свърших накрая. Обещал съм на много хора да се видим и накрая не успявам дори с минимална част да се видя.

Link to comment
Share on other sites

....

Хахахахах, яко! Нещо напоследък се излагам като флудер, че даже не мога да влезна в дневната класация на топ 10 флудери :lol: :lol: :laughing: :bgrin:

 

А иначе кво ми минава през главата - ми нищо... то в тая жега ме мързи да мисля даже :cry

Link to comment
Share on other sites

Не знам какво да кажа .

Абе психара към кои се оприличава ?

Ти също си флуудър човек ... няма да го криеш от нас .

photo-3909.jpg

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Селтикс дигат купата , айм хепи :) Жалко само , че ме няма при флуудърите в класацията на Психара , gotta do it better :/

Link to comment
Share on other sites

Как така ти изчезват ?

При мен също стават някакви феномени просто .

Не мога да свалям от замунда вече !

п.п. Сега остава да се прецакат и останалите ... проблема явно е в доставчика ми на интернет , защото преди си ги нямах проблемите със свалянето .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

растартираха диаблото, а аз почнах много сериозна работа и не мога да си ръня спокойно...и тва ако е живот :woot

Link to comment
Share on other sites

Как така ти изчезват ?

При мен също стават някакви феномени просто .

Не мога да свалям от замунда вече !

п.п. Сега остава да се прецакат и останалите ... проблема явно е в доставчика ми на интернет , защото преди си ги нямах проблемите със свалянето .

:laughing:

Под изчезване имам предвид - нито тракера го виждам, нито home page-a ....

а през прокси всичко е ОК.

Link to comment
Share on other sites

На първа страница от едно ръководство пише:

"Не пълнете или изпразвайте барабана, докато двигателят работи."

 

На втора страница от същото ръководство пише:

"Пълненето или изпразването на барабана трябва да се извършва само тогава, когато двигателят работи."

 

Кой е навит да участва в малък работен инцидент - искам само 30% комисионна от парите, спечелени от делото срещу производителя :D

Link to comment
Share on other sites

No, not really, no. ;)

 

Edit: Защо на тази нова мозила показва линковете с описанието отдолоо (което е дразнещо) някой да има идеи как да се махне?

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/6227

Link to comment
Share on other sites

Само на мен ли ми харесва новия address bar :)

 

Стария беше ... като напишеш първите букви на нещо... и ти се появява списък със допълнения.

Сега можеш да пишеш различни части, разделени с интервал и търсенето да е по-прецизно.

 

Примерно искам да видя dubstep групата в last.fm. Със стария address bar трябваше да се напише: last.fm/group/dub ... и то щеше да ми я изкара: http://www.last.fm/group/DubStep

 

сега просто пиша:

 

las gro dub

 

Друг пример... bulforum - тя и той... тъй като id-то на форума е 16... пишете просто:

 

bu 16

 

Тъй че... проблема си е изцяло ваш :D

Link to comment
Share on other sites

Зависи от гледната точка. Аз отварям определени сайтове всеки ден. Много ми е удобно просто да ги имам в списъка. Реално го използвам като Bookmarks. От моята гледна точка е много по - удобен старият вид. Всеки си има различни навици :).

Link to comment
Share on other sites

Зависи от гледната точка. Аз отварям определени сайтове всеки ден. Много ми е удобно просто да ги имам в списъка. Реално го използвам като Bookmarks. От моята гледна точка е много по - удобен старият вид. Всеки си има различни навици :).

Аз не го отричам... в смисъл все пак и аз действах по същия метод... обаче този новия модел в комбинация със падащите bookmark toolbar менюта + foxmarks... вкарах ред във браузването :P

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...