Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Защо пак го задъвкахте. :( Сега някой ще ти отговори, че всъщност може да се направи нещо, като назначим 20 Spelling Nazis, които да следят за правописа на хората, защото според отговорилия така е редно, а според теб не е нито редно, нито нужно. Накрая нещата опират до това нужно и редно ли е в крайна сметка да се прави това. Ако искате пуснете едил poll да се псуваме и в неговата тема и всички да са доволни :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Аз викам да не викаме НСБОП само заради това , че някой пише на латиница , ами ще е по-лесно просто да се сложи един линк и всичко да е написано на него как и от къде да си направим кирицата на компютъра (то си е има де) , но някои хора не могат да си го направят това .

То е ясно , че повечето хора не им се търси , пък и явно не ги интересува , защото си мислят , че ще е трудно да се намери и инсталира за да го ползват .

Тогава който иска да си слага , а който не иска , да си пише на неразбираем език и това е всичко .

п.п. Ама то не че някой ще обърне внимание на темата , дори и да се направи такава , за това трябва да им се натресе пред очите и да им се обясни колко е хубаво това нещо ... примерно чрез масов пм и при всеки нов потребител тук .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Помъчи се да разбереш , моля те човек , важно е това ... хахаха карай .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Помъчи се да разбереш , моля те човек , важно е това ... хахаха карай .

:laughing:

Tova be6e na 6ega :P Trqbva da se pi6e na kirilica, no v situacii, v koito e prosto nevyzmojno trqbva da se priemat. Az kato postvam ot doma6noto PC vinagi mi e na kirilica, prosto tuka na ba4kaneto nqma kirilizator. I te taka.

Link to comment
Share on other sites

Tova be6e na 6ega :P Trqbva da se pi6e na kirilica, no v situacii, v koito e prosto nevyzmojno trqbva da se priemat. Az kato postvam ot doma6noto PC vinagi mi e na kirilica, prosto tuka na ba4kaneto nqma kirilizator. I te taka.

Когато съм на работа използвам това.

http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php

Link to comment
Share on other sites

Абе не казвам , че трябва някой да задължава хората да пишат по форумите на кирилица , но трябва да им покажеш как става , за да няма неща от сорта "аз щото не знам как се праи и за това" и вече като знае това оправдание не върви , а който продължава да го казва , значи просто няма мерак и за него е огромен проблем да пише четливо на родният си език с нашата си азбука .

Виждал съм такива хора и да пишат нормално им се вижда доста трудно след това .

Еми това си е чисто тяхен проблем ... човек се опитва да им помогне ама те като не искат да разберат , че не е само въпрос на правила или някакви принципи на трето лице .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Защо пак го задъвкахте. :( Сега някой ще ти отговори, че всъщност може да се направи нещо, като назначим 20 Spelling Nazis, които да следят за правописа на хората, защото според отговорилия така е редно, а според теб не е нито редно, нито нужно. Накрая нещата опират до това нужно и редно ли е в крайна сметка да се прави това. Ако искате пуснете едил poll да се псуваме и в неговата тема и всички да са доволни :D

Lol. Spelling nazi raids -> enjoy your AIDS xD.

Spelling and grammar Fьhrer. reporting fьr duty :D.

 

Laury75, простено ти е. Днес, след като 45 годишна жена ме написа като ДимитАр, след това написа учИник и завърши с "не делим" , и просто вече нищо не може да ме учуди :Ь.

 

Хора, сериозно ви говоря, жалко е да не си знаеш езика. Дори тъпите германци си имат закон за чистотата на езика. Там по кината не се пуска филм, ако не е бил дублиран на немски.

Link to comment
Share on other sites

Гадното е в момента , че има такива хора , които работят в някои държавни институции и на решението ми от телк имаше толкова трито и поправяно от правописни грешки , защото хората просто ги грее за езика като цяло ... стана ми едно такова "да плача ли или да се смея" ама след това изкараха документите на ново .

:laughing:

Абе @Curinir , айде да се съберем хора и да врътмен едно ънреалче , сега играх и ми стана толкова весело .

Тея Скаардж или не знам точно какви бяха там , ми напомнят за Анунаките от митологията на Егитяните и за митовене Нибиру , за които сега се говори доста често .

Link to comment
Share on other sites

Lol. Spelling nazi raids -> enjoy your AIDS xD.

Spelling and grammar Fьhrer. reporting fьr duty :D.

 

Laury75, простено ти е. Днес, след като 45 годишна жена ме написа като ДимитАр, след това написа учИник и завърши с "не делим" , и просто вече нищо не може да ме учуди :Ь.

 

Хора, сериозно ви говоря, жалко е да не си знаеш езика. Дори тъпите германци си имат закон за чистотата на езика. Там по кината не се пуска филм, ако не е бил дублиран на немски.

 

Ние, ако трябва да чакаме да ни дублират филмите, ще ги видим на кукуво лято :D

Link to comment
Share on other sites

Скар :D Поне според официалните източници де, и аз им викам Скардж, също както викам и на Аквила Акила :lol: А тия анунаки не ги знаех, готино! Nibiru го свързвам само с адвенчъра, който излезе преди няколко години, а се оказа, че и то било от митологиите. Хубаво е, че се зарибяваш по това. Аз съм по-навътре с гръцката и особено скандинавската.

 

За UT-то, довечера пак ще се опитам да те намеря по тоя пробит скайп, вчера не успях. Да видим кой кого :ph34r: :P

Link to comment
Share on other sites

Мен лично много ме дразни дублажа на някои филми .

Хората , които трябва да правят дублажа не търсят други , нови актьори с които работата ще е много по-лесна и резултата много добър , а вместо това дават малко пари за някакъв дублаж и в последтвие развалят цялата работа !

Забелязахте ли това , че по много сайтове потребителите не знаят кога да използват И или Й за единствено и множествено число ?

:laughing:

Вчера ми беше лошо и не ми се правеше нищо .

Ти знаеш ли че планетата Нибиру се говори , че щяла да мине покрай слънчевата система .

Интересното е в момента , че тя се върти около собствено слънце , което вероятно е в орбитата на нашето , а това означава , че имаме още едно слънце в слънчевата система .

През 2012 година (края на годината) планетата щяла да мине толкова близко , че ще се вижда като втора луна от земята .

Говори се в Египетската митология , че от там идвали боговете , гущероподобни хора и според календара на Маите през годината която споменах , всичко започва от начало .

Нещо като "РЕСЕТ" имат предвид май .

Абе четох митове и някакви факти излагат .

Планетата наистина съществува и наистина ще мине много близо до нашето слънце и Земята ама никой не е много сигурен в това .

п.п. Бля бля бля , вземи прочети малко за това ... че ти хареса .

Link to comment
Share on other sites

Смятам слушалките за нещо не толкова добро , защото може да събират прах и какво ли още не , а ти после си ги слагаш на ушите , но ако са си само твой не е голям проблем .

Даже въпреки това , аз пак не ползвам , звукът е много силен и не мога да издържа повече от час преди да започне да ми кънти главата .

Аз имам перфектен слух и не искам да си го губя .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Имате ли чувство, че оглушавате след продължително слушане на музика на слушалки????

 

Да,осбенно вечер, като постоя до към 3 часа.

Link to comment
Share on other sites

Мен лично много ме дразни дублажа на някои филми .

Хората , които трябва да правят дублажа не търсят други , нови актьори с които работата ще е много по-лесна и резултата много добър , а вместо това дават малко пари за някакъв дублаж и в последтвие развалят цялата работа !

Забелязахте ли това , че по много сайтове потребителите не знаят кога да използват И или Й за единствено и множествено число ?

:laughing:

Вчера ми беше лошо и не ми се правеше нищо .

Ти знаеш ли че планетата Нибиру се говори , че щяла да мине покрай слънчевата система .

Интересното е в момента , че тя се върти около собствено слънце , което вероятно е в орбитата на нашето , а това означава , че имаме още едно слънце в слънчевата система .

През 2012 година (края на годината) планетата щяла да мине толкова близко , че ще се вижда като втора луна от земята .

Говори се в Египетската митология , че от там идвали боговете , гущероподобни хора и според календара на Маите през годината която споменах , всичко започва от начало .

Нещо като "РЕСЕТ" имат предвид май .

Абе четох митове и някакви факти излагат .

Планетата наистина съществува и наистина ще мине много близо до нашето слънце и Земята ама никой не е много сигурен в това .

п.п. Бля бля бля , вземи прочети малко за това ... че ти хареса .

Нема да се плашиш, ке ги изтрепеме!

Иначе и аз знам, че нещо ще стане 2012 на 21 декември май беше. Нещото щяло да се измеснти от орбитата си, случвало се през еди колко си години ала бала, ще поживееем пък ще видим.

Link to comment
Share on other sites

Пичове, имайте вяра в метеорологичния клон на БАН! Оттам щяха да знаят ако става нещо! НАСА е вятър работа! В БАН обаче се знае всичко! :D

Link to comment
Share on other sites

Точно за това говоря .

Обаче старите изчесления и факти са грешни .

Хората и учените са си мислили , че Нибиру е планета която се върти около нашето слънце , а това не е вярно .

Нибиру се върти около малка угасваща звезда , която се върти около нашето слънце в последтвие .

Това щяло да става на 2012 година .

п.п. По старите изчисления един от спътниците на Нибиру е щял да се сблъска със Земята , но това не е вярно след като се доказва , че планетата се върти около друга звезда и гравитацията на тази звезда в случея променяла траекторията на планетата , а следователно и изчисленията се правят на ново .

п.п.п. Дори и да е имало Анунаки , вече ще са мъртви сигурно .

п.п.п.п. БАН рулз от всякъде !

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Не си разбрал , календара започва от начало на всеки 3600 години , това за тях било един цикъл и там работата е съвсем различна , но ти препоръчвам пак да прегледаш нещата ... аз вчера пак се мислих над това .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Не си разбрал , календара започва от начало на всеки 3600 години , това за тях било един цикъл и там работата е съвсем различна , но ти препоръчвам пак да прегледаш нещата ... аз вчера пак се мислих над това .

:laughing:

А аз тамън бях готов да се самоубия защото всичко свършва...провали ми всичко ;( :P

Link to comment
Share on other sites

Съжелявам , да си поправя ли поста ... това няма да промени нещата и все пак ако ще ти помогне ?

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Абе никакви извънземни не могат да стреснат геймърите. Те са видели какво ли не. Така, че Bring ем on!

Пък и да свършва света, пука ми. Ще си го преместа от левия в десния крачол.

 

Edit: Чао, свърши работния ден.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...