Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Слд минути сме в обедна почивка. Та се чудим с колегата дали да си поръчаме обяд или да отскочим до Скорпиото да да пием и по една биричка.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Толкова малко хора пишем в този форум...

 

Това всъщност не е лошо нещо. С нарастването на броя хора, които пишат в един форум и в темите, в които аз бих писал, пропорционално нараства и вероятността да не ми пука за мненията им, защото не мога да си сформирам представа за тях, защото са прекалено много и пишат прекалено много.

Link to comment
Share on other sites

Толкова малко хора пишем в този форум, че си нямаме дори форумен идиот, та се налага да се редуваме!

 

Хахахахахахаха - не е вярно! Напротив! Имаме не един форумен идиот :punk

Link to comment
Share on other sites

Хора, хора! Тежък е живота :cry Младото поколение е толкова затъпяло : аз му говоря на български език, то ме гледа като ритнат от мокър парцал и не може да ме разбере.

Ако решите да имате деца някога (ако нямате вече), аз ви приканвам и умолявам да обръщате внимание на децата си, защото българската нация ще стигне до катастрофално ниско ниво на интелигиентност.

Говорете с децата си и се интересувайте от тях!

Link to comment
Share on other sites

Повече Гестапо, по-малко игри на компа. Виж аз какъв хубав човек станах, ама това е щото ме държаха по-изкъсичко като малък! :D

 

А ти не се отчайвай, пак нещо си свалила гарда. Тия малки серсеми от добро не разбират. Трябва само като ги погледнеш да млъкват. Нали помниш Тревор какво каза - в английските училища допреди 40-ина години - ако не слушаш или си без домашна - пръчката през ръцете!

Link to comment
Share on other sites

Повече Гестапо, по-малко игри на компа. Виж аз какъв хубав човек станах, ама това е щото ме държаха по-изкъсичко като малък! :D

 

А ти не се отчайвай, пак нещо си свалила гарда. Тия малки серсеми от добро не разбират. Трябва само като ги погледнеш да млъкват. Нали помниш Тревор какво каза - в английските училища допреди 40-ина години - ако не слушаш или си без домашна - пръчката през ръцете!

Аз не съм свалила гарда, ама те са извънземни. Те тия ме слушат, ама не прихващат :tongue

Link to comment
Share on other sites

Хахахахахахаха - не е вярно! Напротив! Имаме не един форумен идиот :punk

 

Дори са една идея повече, отколкото трябва да бъдат, но напоследък модераторите си вършат работата и понамаляват бавно, но сигурно :)

Link to comment
Share on other sites

Не знам при вас как е, но аз издивявам като започнат да използват чуждици за най - обикновенни неща. На интересни ли се правят не знам. Говоря за неща за които си имаме наши си думи да започват да използват английски наименования. Пример: Билинг системата ни не работи. Шопинг, криейтив, копирайт, екзекюшън...

Някой като ми говори така да го питам какво иска да каже.

 

Edit:

 

Не съм против употребата на чуждици. Просто се прекалява на моменти. Някои хора го правят по много нагъл начин.

Link to comment
Share on other sites

Има нещо красиво в това да седиш нощем на тъмно и да чакаш някого. Тихо и спокойно е.

Много хора убиват мечтите си, убиват и всяка своя възможност за нормален живот. Не ги разбирам. Човек трябва да иска и да прави нещо, защото го иска, а не защото е яко според някой... или пък защото е анти нещо друго. Mad world... Както и да е- животът си е хубав. Време е за малко Killers и финанси :D

Link to comment
Share on other sites

Аз имам предложение - назначете един правопис-модератор. Той ще следи за правописа във форума. А си написал а вместо ъ - 60% warn, за пропусната запетая 20%. Сгрешен словоред на изречение - ban. A пишеш на latinica - забрана на всякакъв достъп до интернет! И 3 години затвор! :D Също така, при регистрация във форума се решава кандидат-студентски тест по езикова култура. Резултатът от теста се умножава по 2 и се събира с оценката по Български език от текущата година. На края на месеца излиза първо класиране. Приемат се 3-ма човека. Мисля, че ще е лесно да се направи подбор на интелегентни хора по този начин. E, вярно, може да има 2-ма човека във форума, но пък ще могат да си пишат по темите без правописни грешки до откат!

Най-лесно е в същност да направим Волен Сидеров админ на форума... :laughing:

А също предлагам и да тръгнем по улицата и да бием не толкова привлекателните хора. За хора с наднормено тегло - 6 години затвор. За хора, които не са се къпали днес - 30 тояги на голо!

Понякога в стремежа си да бъдете оригинални, ставате смешни. Не виждате ли, че всичко на всичко 20 човека пишем във форума, остава и да си трием мнения, само, защото сме пропуснали някоя буква или запетая! Толкова малко хора пишем в този форум, че си нямаме дори форумен идиот, та се налага да се редуваме!

 

Айде да не си крадем идеите: Тази си е моя и е поне на месец! Ще претендирам за авторски права! И всъщност на Волен няма да му отива толкова колкото на Емилия Масларова. Тя и без това иска да опандизи всички родители, чийто деца НЕ ИСКАТ да посещават училище и правят неизвинени отсъствия :wacko:

 

Има нещо красиво в това да седиш нощем на тъмно и да чакаш някого. Тихо и спокойно е.

 

Всъщност не е красиво да ЧАКАШ някого... Красивото е да си седиш нощем на тихо, спокойно и тъмно. Чакането е загубена кауза! Но се сещаш чак след време... :huh:

Link to comment
Share on other sites

дъра бъра, несполучлив опит за оригиналност
Колкото ov3rm4n е остроумен, толкова и ти си разбрал проблема.

 

Никой не прави на проблем, лисващи букви и/или препинателни знаци. Проблемът е в грубия отказ за спазване, на какъвто и да е правопис. Още повече, че въпросните индивиди, са най-вече топ спамери. До един момент може да се игнорират, но когато се намесят в теми, които те интересуват... ти идва да им откършиш една клавиатура през ръцете.

Link to comment
Share on other sites

баси как яко ме проклинат някои хора. спука ми се кофичката киселото мляко докато го кламбурках, за да си го изпия. ама го усетих навреме и осуетих превръщането на целия офис в абстракция на бели петна....

 

обаче сега съм нащрек. елате ми повече.

Link to comment
Share on other sites

Проблемът е в грубия отказ за спазване, на какъвто и да е правопис.

 

Не, Акила, това не е отказ, това е неспособност. Хората не го правят умишлено и напук, за да ясосват тебе, Черноризец Храбър, а просто защото не могат.

Link to comment
Share on other sites

Не, Акила, това не е отказ, това е неспособност. Хората не го правят умишлено и напук, за да ясосват тебе, Черноризец Храбър, а просто защото не могат.
Отказ е. Все пак някога са ходили на училище и са отказали да се научат.

 

 

ПП Кажи ми още веднъж "Акила" и ще те пляскам, тамън съм в настроение :devil

Link to comment
Share on other sites

Ако ме убедиш, че това се чете по друг начин, спирам :D

 

Aquila the Hun :P

На латински е аквила (qu=кв), английски - ['ækwilə].

"акила" е на испански, ама тоя език хич не ме радва.

Link to comment
Share on other sites

Какви ти препинателни знаци ? Никой неще дори да се помъчи да напише нещо правилно , а повечето от хората по другите форуми си мислят , че кирилицата е измислена за да ни откъсне от шльокавицата .

Аз не съм за подражание , но съм виждал много по-страшни постове от тези тук .

С тези забележки поне може да запазим форума или дайте да изгоним всички , които не знаят какво е български език , но няма да има смисъл от толкова крайни мерки ... има си хубави модератори , които по някакви причини се изнасят малко по малко от тук , явно вече им е писнало от мойте спамърски постове !

:laughing:

баси как яко ме проклинат някои хора. спука ми се кофичката киселото мляко докато го кламбурках, за да си го изпия. ама го усетих навреме и осуетих превръщането на целия офис в абстракция на бели петна....

 

обаче сега съм нащрек. елате ми повече.

Хахаха , аз за малко да направя подобно нещо във влака .

@Curunir абе аз свалих ънреал ама има патч 3355 , а забравих кой използваш ти и сега чаках да те мерна за да те попитам ?

Link to comment
Share on other sites

Значи оттук нататък си Аквила. Конан от Аквилония :D
Ох на баткооо, само ми ела на форумната сбирка. После Ванчо няма да има какво та ти пълни с "либоф" :bgrin:
Link to comment
Share on other sites

Аз пак ще го кажа - другия ми любим форум е направил повече за грамотността на младежта, отколкото училищата. И да ме прощавате, форум, който претендира за "Bul" да е един от малкото останали форуми във българското виртуално пространство, в които кирилицата не е задължителна* - еми да ме прощавате. С доста от казаните от ov3rm4n неща съм съгласен, но интерпретацията на mobo, колкото и груба да е - казва доста истини. Защото в края на крайщата резултата ще е същия - "не ми плащат за това, не ми се занимнава. Нека нещата си стоят по старому, защо да се занимавам"...

 

@ov3rm4n, няма да е толкова модерно да се заяждат хората с теб, ако във всяко твое мнение няма купища остриета, бръснарски ножчета, скалпели, размешани с лимони и оцет...

______________________________________

* в подкрепа на казаното: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7...

 

П.П. Аквила не означаваше ли орел?

Link to comment
Share on other sites

Ох на баткооо, само ми ела на форумната сбирка. После Ванчо няма да има какво та ти пълни с "либоф" :bgrin:

 

Negative. Бащата става на 50 в петък, ще празнуваме. А на теб не мога да ти дам, пазя се за Психито, съжалявам много :)

 

[Edit] Стелни, - v3369 [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Абе вие имате ли си някое по-спецялно място за тея сбирки в ПЛД или просто като се срещнете на уговореното местенце решавате къде да ходите след това ?

Явно от другият месец започвам работа и ще се шлая доста из града , та ще може да ви навестя някой път . Не съм цъфкал на такива сбирки никога , един път само мернах няколко съфорумци ама даже не се спрях да ги питам какво правят ... като призрак съм .

:laughing:

п.п. @Curunir - Благодаря ти , сега ще го видя къде е за да го сваля .

Link to comment
Share on other sites

Ем кво ми минава през главата.. чудя се как се чете Aquila , че толкова спорове и пълнене с "либоф" се появиха покрай тоя ник..

Link to comment
Share on other sites

Не сме училище и целта ни не е да учим хората как да пишат. Много пъти е обсъждано. Всеки може да си пише както иска. На мен също не ми харесва да чета мнения на латиница, но нищо не може да се направи.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...