Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

(пиша тук, да не разводнявам оная тема)

Вероятно, защото Дан Симънс обича да изпада в безкрайни описания :) Иначе на мен това ми е приятно, както ми хареса и в Толкиновото творчество - помага да се потопиш в атмосферата на книгата.

 

Първата книга ми вървепше бавно, защото разказите не бяха свързани и губех лек интерес след всеки разказ :) Преди 1 месец почнах втората книга и направо я унищожих. Само от време на време ми правим впечатление, че е малко по - описателна :)

 

 

Честита Нова Година :) Живи и здрави и много много щастливи :)

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че правя страхотна туршия, чак ми идва да си посегна. Страничният ефект от това е, че почна да се пие много повече ракия.  :lol:

Link to comment
Share on other sites

С тия "вредители" човек може да си помисли, че рутерът най-вероятно е изцяло метален и мишките не могат да го изядат. :lol:
 

...Напредналите функции за сигурност пазят информацията от вредители...

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че за тези убийства в Нови Искър, както беше професионална работа в началото, изведнъж се издирва някакъв луд с вид на леко бавноразвиващ... Като нищо пак да се замазват очите за да се прикрие безсилието и некопетентността на МВР!

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че за тези убийства в Нови Искър, както беше професионална работа в началото, изведнъж се издирва някакъв луд с вид на леко бавноразвиващ... Като нищо пак да се замазват очите за да се прикрие безсилието и некопетентността на МВР!

 

Да не коментираме, че ако си убил 6 човека на нова година първото нещо, което трябва да направиш е да напуснеш страната. В крайна сметка, ако е любовна авантюра е трябвало да застреля само съпругът й и нея, а не цялото семейство. За съжаление никога няма да разберем истината :( Все като има някакво показно убийство жертвите правят някакви далавери :)

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че за тези убийства в Нови Искър, както беше професионална работа в началото, изведнъж се издирва някакъв луд с вид на леко бавноразвиващ... Като нищо пак да се замазват очите за да се прикрие безсилието и некопетентността на МВР!

 

Вчера четох новина, че издирват убиеца в района около намерения в гората джип. :D

4 дни по-късно. :D :D :D Тоя до сега можеше да е в Гърция. Пеш.

Link to comment
Share on other sites

Вчера четох новина, че издирват убиеца в района около намерения в гората джип. :D

4 дни по-късно. :D :D :D Тоя до сега можеше да е в Гърция. Пеш.

"В близост до автомобила журналисти откриха и тефтерче, за което се предполага, че е принадлежало на изчезналата Кети Кюхова. В него фигурира името на Неделчо – една от жертвите, сметки и любовни послания." За какво разследване говорим, след като журналисти намират доказателства - демек там се обикаля и се тъпче от който си иска... Сега четох, че вече уж било официално и сигурно, че тоя бил убиеца... За първи път аз чувам убийство от страст, където убиеца им пуска контролен изстрел в главите?! Уж му знаели името още първите 24 часа, а пък го обявяват след това? Какъв е смисъла? Да има време да избяга???

Link to comment
Share on other sites

Убийство от страст, при което избиваш всички свидетели и си почистваш местопрестъплението.

 

А има логика да крият името. Защото ако не тръгне по медиите още в началото, извършителя може да се успокои повече и да отлага укриването си.

Link to comment
Share on other sites

Убийство от страст, при което избиваш всички свидетели и си почистваш местопрестъплението.

 

А има логика да крият името. Защото ако не тръгне по медиите още в началото, извършителя може да се успокои повече и да отлага укриването си.

Да бе ама, ако разпространят веднага и раздухат снимката, сещаш ли се колко ще му е трудно да се придвижва и укрива??

Link to comment
Share on other sites

Да бе ама, ако разпространят веднага и раздухат снимката, сещаш ли се колко ще му е трудно да се придвижва и укрива??

 

Разпространяването в България не е същото като в други, по-организирани страни.

Тук ще сложат по РПУ-тата и по ГПП.

В чужбина снимките се пускат по хотели, телевизия и т.н.

Link to comment
Share on other sites

...и предсамоубийствено писмо, в което ще пише колко съжалява за стореното...или пък как изобщо не съжалява - по избор. :moon:

 

Тяло на мъж бе открито минути преди 16 ч. във водите на река Искър, в района на Владо Тричков, съобщи БНР.

Трупът е намерен от полицейските екипи, които участват в издирването на обвинения за шесторното убийство Росен Ангелов.

Link to comment
Share on other sites

За този открит труп чета ,че бил на изчезнал преди месец-два..И отново се случват меко казани "странни" неща.

От друг сайт мнения:

.......близо десетина автомобили с тежко въоръжени полицаи.......
.......жандармерия и полиция с бронирани автомобили......

А къде сте наши герои, наши юнаци, наши орли, наши смелчаци, наши Кралимарковци и прочее, когато тумби цигани пребиват безнаказано българи ?! Защо не сте бронирани с БТР-ите в маалата ?

 

Значи имаме убийство на 6 човека и едно куче и много бързо откриха убиеца, тогава защо ни е съд?!

Журналистите пък и други трябва да научат, че за убиец може да говорим след края на делото а сега просто имаме заподозрян за извършването на това долно и нечовешко деяние.
Този Росен признал ли е нещо, че го спрягат за убиеца?
Не го защитавам но журналистите е крайно време да работят фактология а не с общи приказки за сеир.
Преди съда да е казал нещо за мен имаме само обвиняем пък ако ще преди това да е лежал за 3 убийства.
Стига са ни правили на маймуни, ами АКО убиеца или убийците са други?
А поръчителя кой е?

Филмът с тефтерчета и бушони не е ли игран вече?

Деянието е много жестоко ама и медийния ПР цирк е убийствен.

 

Link to comment
Share on other sites

От това, което чрез медиите достига до нас, лъха на ужасяваща некомпетентност в органите на реда... Наскоро четох подобен материал, интервю с някакъв от баретите, май тук споделен. Въобще, родната милиция става само и единствено да пази дупетатите от народната лИбоф... Не знам к'во ще правят, ако се стигне до истински сблъсъци и 97-ма се повтори... Сигурно геройски ще избягат...

Link to comment
Share on other sites

От това, което чрез медиите достига до нас, лъха на ужасяваща некомпетентност в органите на реда... Наскоро четох подобен материал, интервю с някакъв от баретите, май тук споделен. Въобще, родната милиция става само и единствено да пази дупетатите от народната лИбоф... Не знам к'во ще правят, ако се стигне до истински сблъсъци и 97-ма се повтори... Сигурно геройски ще избягат...

Това имам предвид! Самия факт че журналист намира доказателство на местопрестъпление е направо нямам думи... Как също в началото всички твърдяха, че е професионално извършена работа, а пък се оказва, че знаели от самото начало, че бил тоя изтръпналия?!

Link to comment
Share on other sites

Аз тоя случай го хванах, когато дамата в кладенеца беше основния заподозрян... Един приятел беше споделил тази снимка по повод този случай. Не знам що, но ми изниква споменът за полицейските протести и като се замисля за компетентността им, успевамостта им в борбата с престъпността, процента разкрити престъпления, войната по пътищата и участието на органите на реда в нея... не знам, 50 заплати да им даваме направо...

Link to comment
Share on other sites

Това само някой българин работещ по строежите в Дания ще да е. :lol:

 

Намериха най-скъпата водка - изпили са я

 

Датската полиция обяви, че е открита най-скъпата бутилка водка в света, която беше открадната наскоро от бар в столицата Копенхаген, съобщи Би Би Си.

Стойността на бутилката възлиза на $1.3 милиона. Бутилката, украсена със злато, сребро и диаманти, беше задигната от бар, в който колекционер пази стотици бутилки водка.
Силите на реда в Дания обявиха, че тя е била намерена на строеж в столицата. Бутилката е непокътната, а съдържанието й – изпразнено.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...