Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

"Първата дама Десислава Радева предизвика множество негативни коментари в социалните мрежи, след като заяви, че хомосексуалистите не са дискриминирани.

 

Ето цялата публикация на първата дама, без редакторска намеса:"

 

"Заведох 6-годишния ни котарак Чарли на ветеринар – рутинната процедура против бълхи и кърлежи. И така, съвсем между другото, докторът ме попита искам ли да го изследвам за котешки СПИН. Шах с пешката! Даже не ми е минавало през ум, че това заболяване съществува при котките. Попитах: И, ако резултатът е положителен, какво правим? Отговорът беше: Нищо, просто си знаете. Не се лекува! Продължих с въпроса: Заразен ли е за хора, за кучета? Не – отговори симпатичният доктор – Предава се по полов път, само при котките.

Някак асоциативно се присетих за Прайда и се помолих вътрешно дано участниците се сетят, ей така, между другото, да проведат една ограмотяваща, с елементи на превантивност кампания за ХИВ/СПИН/Серопозитивни, дори и само с листовки. Не за друго, а защото статистиката за 2016 година показва, че пътят на инфектиране с ХИВ/СПИН е „39% от новите случаи са се заразили при хетеросексуален контакт, 49% – при хомосексуален контакт, а 12% – при инжекционна употреба на наркотици”. А прайдът ще го видят много младежи, девойки и невръстни деца.

Като споменах невръстни деца и се сетих за оня виц с Холмс и Уотсън:

- Какъв е този шум на улицата, Джон?
- Гей парад, сър.
- И какво искат?
- Еднополова любов, сър?
- И кой им забранява, Джон?
- Никой, сър!
- Тогава защо крещят?
Отговора го знаете.

Представете си, ако е проведен между майка и невръстното й дете...Всъщност Прайдът за мен иде да покаже, че тези хора искат да изразят своята смелост, и гордост дори, за различност. Достойно за уважение! Смели, разчупващи стереотипа, шарени и весели, минали по един или друг начин под дъгата. Имам доста такива приятели и сме в много добри отношения, с взаимно уважение едни към други. Всеки има право на свой избор. Стига да не пречи на останалите.

Думата ми не е против хомосексуалните, бисексуални, трансджендър и другите производни. А за претенцията им за различност.

Мили прайдващи, моля ви, не подминавайте факта, че всички сме различни. Независимо дали сме хетеро или хомо ориентирани. ДНК-то е еднакво само при еднояйчните близнаци, но дори там в някои случаи има пробойни. Във вените на всеки от нас тече код, различен от този на ближния ни.

Уважавам Ви, но не преигравайте, моля! Никой нищо не Ви е забранил! Вие сте толкова дискриминирани, колкото българския пенсионер, например. Колкото многодетните майки. Колкото хетеро-ориентираните хора дори. (Що не организираме прайд на хетеросексуалните, м?!)

Ако истински желаете да бъдете полезни в обществото, следващият път, освен розови помпони на барабаните си, направете информационни листовки за превенция от ХИВ/СПИН, за рисковите групи, за статистиката в страната и света. Просто давам идея, за да е по-смислено за всички, някак.

Да, животът е прекалено кратък, за да бъде вземан насериозно. Но след нас идват поколения, които ние трябва да възпитаме, да информираме, за да не правят своя избор на сляпо.

П.С. Всъщност, чудя се, дали Вие, апелиращите за толерантност и признание, осъзнахте поне за миг, че денят на Вашия прайд трябваше да е ден за траур, за смирение и покаяние. Защото военен загина в мирно време. И се сля с дъгата (Вашия обетован символ). Трагедия, която пълни сърцата ни със скръб и много, много гняв! Сега е време, мисля, да сме повече българи, отколкото широко скроени космополити.

Нищо лично!"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

толерантен мога да съм към плешивите или към метълите примерно...

Метълите пък к'во ти пречат ако не е тайна?! Че и да е толерантен :laughing:

Link to comment
Share on other sites

"Първата дама Десислава Радева предизвика множество негативни коментари в социалните мрежи, след като заяви, че хомосексуалистите не са дискриминирани.

 

Ето цялата публикация на първата дама, без редакторска намеса:"

Що пък и се дават негативни оценки?!Позицията и е персонална каквато всеки има право да изразява и не засяга никой още по-малко в цялостен план гей обществото.Ама ето -много ясно се вижда кой/кои са нетолерантни.

И още нещо за тези,които се правят на ощипани-правата на тези ,които се трудят са в много по-голяма степен редуцирани.А това са почти всички в страната.

Link to comment
Share on other sites

Що пък и се дават негативни оценки?

 

Как що? Щото е пълно с "пидираси". :lol: ...като в това понятие изобщо не включвам сексуалната ориентация на въпросните. ;)

Link to comment
Share on other sites

Само да попитам. Нали правите разлика между гей и педераз? Защото второто не е свързано със сексуална ориентация. Познавам лично гейове които са повече мъже от доста такива, даже да не кажа от почти всички.

Link to comment
Share on other sites

Само да попитам. Нали правите разлика между гей и педераз? Защото второто не е свързано със сексуална ориентация. Познавам лично гейове които са повече мъже от доста такива, даже да не кажа от почти всички.

Ами гей е човек който има сексуални влечения с индивиди от същия пол, а педераст е човек който си изпива ракията сам, без да ти се обади.

Link to comment
Share on other sites

Само да попитам. Нали правите разлика между гей и педераз? Защото второто не е свързано със сексуална ориентация. Познавам лично гейове които са повече мъже от доста такива, даже да не кажа от почти всички.

 

Разликата е толкова тънка, че даже я няма.

 

педераст: мъж, който прави секс с други мъже.
гей: педераст с претенции за интелектуалност и култура. 
 
Иначе, тия гейове дет ги познаваш са някаква уникално нова порода, непозната по нашите земи. 
Те не са педераси защото са повече мъже от мъжете, демек не правят секс помежду си а от друга страна не се вписват и в определението за гей по горната причина.
Link to comment
Share on other sites

Разликата е толкова тънка, че даже я няма.

 

Тц, разликата е толкова дебела, че двете думи отдавна са придобили отделен смисъл. Аз също познавам такива с обратна сексуалност, които са по-мъже от много други хетеро, с които ги сравнявам. Даже бих приел, че в начина на употреба "педераст" е по-близък по смисъл до "курва", отколкото до "гей", защото с еднаква сила бих употребил примерно "Какво ми въртиш разни педерастки/курвенски номера...". Буквалното значение на тия думи всеки го знае, но начинът по който се употребяват в ежедневната реч отдавна не се припокрива със значението им. ;)

Link to comment
Share on other sites

Даването на права не влиза в моята дефиниция на "не му обръщай внимание". И на какво основание да им се дават права? Какви права им се дават? С какво хомосексуалните са по-различни от хетеросексуалните, че да се подчиняват на различни закони? Ако наистина им се дават различни права, значи на някой много му убягва цялата концепция на "равноправието", която проповядват подобни паради.

 

Тези от снимката в общата картинка са точно като онези, които дискриминират хомосексуалистите. Те също искат да наложат своята идеология над останалите. С тая разлика, че тези ВРЕДЯТ на човечеството и нарушават ЗАКОНИ, а хомосексуалистите просто ДРАЗНЯТ произволни хора с начина, по който правят секс. Какви закони нарушават, пак да попитам, че да подлежат на дискриминация и разделение?

 

Усещаш ли какво искам да кажа?

Какви права им се дават ли? Ами ще ти кажа - например негласното толериране по всякакви конкурси на същества изглеждащи по такъв начин Konchita_Vurst-14.jpg

Натрапването на такива индивиди в почти всеки филм, само за да има такива! В момента кой, къде и как ги подтиска в България, че има нужда от прайдове? Вие във вашата фирма, ако случайно се разбере, че нянко е гей ще го уволните ли? Защото и в нашата не, както и в повечето! Дразнещо е постоянното натрапване на тяхната сексуалност и колко нормална била! Да си го слагат кой където иска, просто да не занимават мен и обществеността със себе си, защото както аз, така и повечето хора си имаме по-важни неща за правене от гей прайдове, вегански шествия и подобни глупости!

Link to comment
Share on other sites

- Бътлър, каква е тази шумотевица на улицата?

- Гей прайд, сър.

- Какво искат?

- Права, сър.

- Кой потъпква правата им?

- Никой, сър.

- А защо вдигат толкова шум?

- Ами..., педерасти, сър...

Link to comment
Share on other sites

Тц, разликата е толкова дебела, че двете думи отдавна са придобили отделен смисъл. Аз също познавам такива с обратна сексуалност, които са по-мъже от много други хетеро, с които ги сравнявам. Даже бих приел, че в начина на употреба "педераст" е по-близък по смисъл до "курва", отколкото до "гей", защото с еднаква сила бих употребил примерно "Какво ми въртиш разни педерастки/курвенски номера...". Буквалното значение на тия думи всеки го знае, но начинът по който се употребяват в ежедневната реч отдавна не се припокрива със значението им. ;)

 

Тогава според теб, сър Елтън Джон какъв е: гей или педераст и защо?

 

Отделно, педераст (гей) и курва са от различен род. Според теб излиза, че родовете са вече излишни. То, където мъжки, там и женски и обратното.

Link to comment
Share on other sites

Елтън Джон реши да лиши децата си от наследство, за да не стават готовани и да се научат да работят. Децата му знаеха, че е гей, сега знаят и че е педераст...

Link to comment
Share on other sites

За Гейт е ясно по подразбиране.

 

А наследство ще имат децата. Сега обаче временно, за да имат повече стимул, и за пред обществото, ги постягат с "лишавания".

Link to comment
Share on other sites

Да си представим, че учителка/учител поставя следният въпрос в час по бългаски език на децата, но в различно време: преди и след "демокрацията".

Въпросът е:

- Деца, от кой род е думата "п♛тка"?

Преди демокрацията:

- Думата е от женски род, другарю/другарко.

Сегашно време:

- Думата е от педерастко-курвенски род, господине/госпожо защото вече не се знае този срещу мен гей ли е, педераст ли е, хомо ли е, хетеро ли е, от двете по малко ли е, а най-важното в случая е, че ако не уцелиш какъв е - ще те осъдят я за нетолерантност, я за дискриминация, я за нещо ново, дето изобщо не сме и чували за него.

 

Та, така.

Link to comment
Share on other sites

Значи Бил Гейтс, Гордън Рамзи и разни други знаменитости, също са педерасти.

Педерасти са ами, какви да са. "Даряват" всичките си пари на благотворителни фондации, които случайно се управляват от жените им или техни близки, защо ли??

 

19030352_10211641985077129_6336169775569Викаш нормално си е това? Аз ако си вържа знаменце или панделка на оная работа и тръгна гол по центъра на София, дали няма да ме арестуват? А това не е ли дискримнация спрямо мен? Аз искам да си направя прайд на онази работа, защото съм много горд с нея? Защо те могат, а аз не?

Link to comment
Share on other sites

На мен ми се върти един такъв въпрос към толерантните:

Представете си, че един физически доста по-здрав педал реши да ви оноди, ей-така щото го кефите и сте му на една ръка разстояние.

Какво ще направите, водени от толерантността си?

- ще го оставите да ви оноди защото наистина сте толерантни и разбирате напълно неговaта потребност.

- ще се защитите по всякакъв възможен начин, защото ще осъзнаете, че всъщност никак не сте толеранти, когато се отнася за собственият ви задник а сте по-скоро лицемери.

Link to comment
Share on other sites

На мен ми се върти един такъв въпрос към толерантните:

Представете си, че един физически доста по-здрав педал реши да ви оноди, ей-така щото го кефите и сте му на една ръка разстояние.

Какво ще направите, водени от толерантността си?

- ще го оставите да ви оноди защото наистина сте толерантни и разбирате напълно неговaта потребност.

- ще се защитите по всякакъв възможен начин, защото ще осъзнаете, че всъщност никак не сте толеранти, когато се отнася за собственият ви задник а сте по-скоро лицемери.

Забравяш 3ти изход - наритваш му педалската муцуна и биваш съден, като хомофоб...

Link to comment
Share on other sites

Викаш нормално си е това? Аз ако си вържа знаменце или панделка на оная работа и тръгна гол по центъра на София, дали няма да ме арестуват? А това не е ли дискримнация спрямо мен? Аз искам да си направя прайд на онази работа, защото съм много горд с нея? Защо те могат, а аз не?

 

Голотата на публично място е противозаконна, не знам какво обсъждаме изобщо.

 

 

party-boys-naked-in-club.jpg

 

 

Как мислиш, тия двамата дали са хомосексуалисти?

А тези?

 

 

Goli_ukrainki_Sofia.jpg

 

 

Или щом са голи цици на улицата, а не пениси - всичко е в реда на нещата?

 

На мен ми се върти един такъв въпрос към толерантните:

Представете си, че един физически доста по-здрав педал реши да ви оноди, ей-така щото го кефите и сте му на една ръка разстояние.

Какво ще направите, водени от толерантността си?

- ще го оставите да ви оноди защото наистина сте толерантни и разбирате напълно неговaта потребност.

- ще се защитите по всякакъв възможен начин, защото ще осъзнаете, че всъщност никак не сте толеранти, когато се отнася за собственият ви задник а сте по-скоро лицемери.

 

Тая безсмислена главоблъсканица в кенефа ли ти хрумна?

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...