Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Голотата на публично място е противозаконна, не знам какво обсъждаме изобщо.

 

 

 

Как мислиш, тия двамата дали са хомосексуалисти?

А тези?

 

Като ги гледам, колко влюбено се гледат може и да са хомосексуалисти. Тук пак явно не разбираш, какво се опитвам да ти кажа - аз ако тръгна така ще ме арестуват, този искаш ли да се хванем на бас, че не са го арестували от страх да не бъдат обвинени в хомофобия?! Разбираш ли къде е ключът от бараката? От страх да не бъдат обвинени в нетолерантност, неписано им се дават права и изява на тяхната наглост, която колкото повече продължава, толкова по-нагли ще стават!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ти май също не разбираш, че точно липсата на толерантност ни е докарала до това положение. Защото ако никой не им обръщаше внимание и не ги заклеймяваше като различни, това нямаше да се случва. Защото ако сега някой излезне и каже "Аз съм хомосексуалист", от 10 души, само двама сигурно ще кажат "Е и?". Останалите 8 ще започнат да го плюят и обиждат. Затова - сега ще гледате задници по улицата. Всякакви такива разделения са като мухите. Освен това, хората харесват лесното. Ако някой реши да ги толерира заради факта, че предплагаемо харесват представители от същия пол, колко човека ще му кажат "не бе, недей, ние сме като останалите."

 

Омразата, която масово се лее обаче не е заради факта, че получавали преференции и можели да си показват задниците по улицата без да им правят забележка. Омразата главно, както се видя от тази "малка" дискусия, е причинена от факта, че пенис влиза в мъжки задник с цел сексуално удоволствие, а това е "гнусно".

А тези, които карат жените си да им вкарват пластмасови пениси в задника, за да получават простатен оргазъм как ги класифицираме? Акта е същия. Само извършителите са от различен пол.

Link to comment
Share on other sites

Тая безсмислена главоблъсканица в кенефа ли ти хрумна?

Ако искаш да ти уредя една среща с 3-4 яки педалчета (не, че познавам такива, но срещу определена сума ще намеря хора да се прежалят) и после пак да питаш къде ми е хрумнала  :read:

Link to comment
Share on other sites

Оффффф...

 

Хич не е оффффф, щото точно както се прави на толерантен по форумите, утре някой дрогиран педал ще го опъне някъде и ела да видиш какъв рев ще бъде. И от голямата му "толерантност" няма и следа да остане.

Link to comment
Share on other sites

Ти май също не разбираш, че точно липсата на толерантност ни е докарала до това положение. Защото ако никой не им обръщаше внимание и не ги заклеймяваше като различни, това нямаше да се случва. Защото ако сега някой излезне и каже "Аз съм хомосексуалист", от 10 души, само двама сигурно ще кажат "Е и?". Останалите 8 ще започнат да го плюят и обиждат. Затова - сега ще гледате задници по улицата. Всякакви такива разделения са като мухите. Освен това, хората харесват лесното. Ако някой реши да ги толерира заради факта, че предплагаемо харесват представители от същия пол, колко човека ще му кажат "не бе, недей, ние сме като останалите."

 

Омразата, която масово се лее обаче не е заради факта, че получавали преференции и можели да си показват задниците по улицата без да им правят забележка. Омразата главно, както се видя от тази "малка" дискусия, е причинена от факта, че пенис влиза в мъжки задник с цел сексуално удоволствие, а това е "гнусно".

А тези, които карат жените си да им вкарват пластмасови пениси в задника, за да получават простатен оргазъм как ги класифицираме? Акта е същия. Само извършителите са от различен пол.

А защо няма прайд на тези, които обичат да им пикаят и серат отгоре? Защо ги дискриминират тях? Да се направи и такъв тогава? Както и един на зоофилите, защо те да остават по-назад? Мислиш ли, че на някой тук от дискусията щеше да му пука дали на този не му се изреждат 30 пениса на вечер в задника у тях, ако не беше тръгнал гол забил знаменце там по центъра на столицата? Малко им е боя, който ядоха преди години, ама сега много полиция ги пази... Иначе на този точно с огромно удоволствие такъв шут бих му забил, че да му вкарам знаменцето до гърлото!

Link to comment
Share on other sites

А защо няма прайд на тези, които обичат да им пикаят и серат отгоре?

 

Защото това е хулиганска проява. А ходенето гол със забито знаме е инакомислие. Затова  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Ако искаш да ти уредя една среща с 3-4 яки педалчета (не, че познавам такива, но срещу определена сума ще намеря хора да се прежалят) и после пак да питаш къде ми е хрумнала  :read:

 

 

Хич не е оффффф, щото точно както се прави на толерантен по форумите, утре някой дрогиран педал ще го опъне някъде и ела да видиш какъв рев ще бъде. И от голямата му "толерантност" няма и следа да остане.

  

 

Защото това е хулиганска проява. А ходенето гол със забито знаме е инакомислие. Затова  :grin:

Даже не знам от къде да започна. По елементарният ти и първосигнален тон, ще предположа, че ти ще си първия от 8-те души в дадения по-горе пример.

 

А защо няма прайд на тези, които обичат да им пикаят и серат отгоре? Защо ги дискриминират тях? Да се направи и такъв тогава? Както и един на зоофилите, защо те да остават по-назад? Мислиш ли, че на някой тук от дискусията щеше да му пука дали на този не му се изреждат 30 пениса на вечер в задника у тях, ако не беше тръгнал гол забил знаменце там по центъра на столицата? Малко им е боя, който ядоха преди години, ама сега много полиция ги пази... Иначе на този точно с огромно удоволствие такъв шут бих му забил, че да му вкарам знаменцето до гърлото!

Не мога да говоря за тези прослойки от обществото. Освен това, зоофилията се контролира от съответните органи за закрила на животните, та е незаконна теоритично. Започват да се размиват темите тука вече. Никъде не съм казал, че това да се разхождаш гол е нормално. Не е нормално обаче и заклеймяването на някой/я като негоден/на/гнусар/боклук/изрод и др., само защото предпочита представители на същия пол.

Link to comment
Share on other sites

А защо няма прайд на тези, които обичат да им пикаят и серат отгоре? Защо ги дискриминират тях? Да се направи и такъв тогава? Както и един на зоофилите, защо те да остават по-назад? Мислиш ли, че на някой тук от дискусията щеше да му пука дали на този не му се изреждат 30 пениса на вечер в задника у тях, ако не беше тръгнал гол забил знаменце там по центъра на столицата? Малко им е боя, който ядоха преди години, ама сега много полиция ги пази... Иначе на този точно с огромно удоволствие такъв шут бих му забил, че да му вкарам знаменцето до гърлото!

Някои сме на работа и не можем да се смеем с цяло гърло. Малко милост :D
Link to comment
Share on other sites

Ш'си сипа вече.....

Аз съм си сипал вече....

А Аньо както винаге е твърде забавен пич... :))

Link to comment
Share on other sites

Аз искам да си направя прайд на онази работа, защото съм много горд с нея? Защо те могат, а аз не?

 

Сигурно защото ти е малък... :lol:

 

П.П. Сега имаш пълното право да ме осъдиш за обида и дискриминация. :laughing: ...ама няма да ти обърнат внимание, понеже си хетеро и си прекалено стандартен...;)

Link to comment
Share on other sites

Сигурно защото ти е малък... :lol:

 

П.П. Сега имаш пълното право да ме осъдиш за обида и дискриминация. :laughing: ...ама няма да ти обърнат внимание, понеже си хетеро и си прекалено стандартен... ;)

Не само ще те осъдя, ами ще дойда с още хора и ще направим прайд по пишки със знаменца пред вас :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не само ще те осъдя, ами ще дойда с още хора и ще направим прайд по пишки със знаменца пред вас :lol:

На мен можете да ми дадете големия байрак, щот има къде да го вържа....

Link to comment
Share on other sites

На мен можете да ми дадете големия байрак, щот има къде да го вържа....

На теб ще ти дадем тъпана тогава да го биеш :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ако искаш да ти уредя една среща с 3-4 яки педалчета (не, че познавам такива, но срещу определена сума ще намеря хора да се прежалят) и после пак да питаш къде ми е хрумнала :read:

И това какво общо има с толерантността?

 

Едни не се кефят на гейовете, други считаме идиотите за вредни ... Да се стреляме или да си живеем мирно и тихо ?

Link to comment
Share on other sites

На теб ще ти дадем тъпана тогава да го биеш :lol:

И така става... Тъкмо никой да не пропусне да забележи... байрака...

Link to comment
Share on other sites

На мен ми се върти един такъв въпрос към толерантните:

Представете си, че един физически доста по-здрав педал реши да ви оноди, ей-така щото го кефите и сте му на една ръка разстояние.

Какво ще направите, водени от толерантността си?

- ще го оставите да ви оноди защото наистина сте толерантни и разбирате напълно неговaта потребност.

- ще се защитите по всякакъв възможен начин, защото ще осъзнаете, че всъщност никак не сте толеранти, когато се отнася за собственият ви задник а сте по-скоро лицемери.

Ти май не си преминал още тийнейджърска възраст, познах ли? Какво искаш да кажеш с тази уникална глупост дето си нацвъкал, че толерантността към хомосексуалните е причина за престъпления като въпросния тип изнасилване? А хетеросексуалните изнасилвания и те ли са причинени от толерантност?
Link to comment
Share on other sites

Аз съм си сипал вече....

А Аньо както винаге е твърде забавен пич... :))

Сипах си, а и повод имах. Даже приключих със сипването..., а Аньо си е забавен, спор няма....но пък и почти категорично прав, поне според мен.
Link to comment
Share on other sites

но пък и почти категорично прав, поне според мен.

....Което обаче никак не му пречи да се мисли за наистина забавен....

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...