Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Моето момче, не е нужно да ми обясняваш значението и употребата на цифричките.

Това очевидно е на татко ти акаунта.

Затова ще помоля модераторите да предприемат нещо.

Кога си се регистрирал не определя деня ти на раждане ако не се лъжа. Не е ясно какво искаш да предприема при положение че не виждам нарушаване на правилата. Да де освен че мембъра има мнение различно от твоето. Което пък важи  за почти целия форум и следователно трябва да го  закриваме направо. Само не ми се оливай с разни офлянквания че скоро не съм влизал в админ панела. Дай Боже да не се налага.

 

Да не говорим че ти се държиш тъпо и се правиш на голям та не  знам и аз кой има нужда от почивка.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Килъре, прочети по назад и може да добиеш представа. Че се включи малко като каруца на магистралата :lol:

Link to comment
Share on other sites

На 7 години си. Още нямаш окосмяване по тялото си. Как искаш да се обръщам към теб? С "господине"?

Трябва да поживееш още доста, за да стигнеш до възраст, в която ще можеш полу-успешно да правиш оценка за психическото състояние на събеседниците си. До тогава, остави възрастните да си говорят и се отдай на типично детски забавления.

 

 

Дайте на детето награда! Отне му цели 3 поста, преди да започне да чопли думичките, напълно да игнорира написаното и да говори за правопис и речници. За 7 и половина годишен, това си е доста сериозно постижение, доближаващо се до това на нормален средно-интелигентен възрастен.

 

Радвам се, че си си направил труда да ме ограмотиш. Ще се поуча и няма да бъркам повече - ОБЕЩАВАМ! Но някакси е несериозно човек, който допуска стилистични и правописни грешки, да прави забележка на някой, че е допуснал правописна или стилистична грешка. Добавя хумореска в цялата ситуация.

 

 

https://kaksepishe.com/predvid-3/

 

----------------------

 

Видях ти грешката още тогава, но тъй като не съм дребнаво малко детенце, просто я приех и прочетох остатъка от излеянието ти. Момче, ако нямаш какво да напишеш, не е нужно да пишеш каквото и да било. Сравнението с Моцарт ни връща там, от където тръгнахме. Сравненията ти куцат като цяло, но е напълно нормално като се има предвид крехката ти възраст. Похвално е, че продължаваш да се опитваш, обаче. Всички така се учим - от грешките си. Не знам дали знаеш значението на думичката "музикална композиция", но май не е това, което предполагаш. Музикалната композиция и писането на музикални композиции, по никакъв начин не те обогатява, когато трябва да преценяваш нечий характер и психическо състояние, каквото именно беше и твърдението ми по-горе.

 

Не е и много сериозно малко момче, което говори против хомосексуалистите, да пише подобни неща:

 

 

Притеснително.

Ще си ги прочетеш ли пак на глас или трябва да отбележа кой точно е човека с личните нападки директно неспазващ правилата на форума ??? Щото не го виждам той да ти лепи някакви етикети и т.н. Изразява мнение което е различно от твоето но не виждам да те обижда по някакъв начин. Той и Виден така си ги пляска ама него си го  знаем че е телешка глАва та не е голям проблем :) 

 

П.С. Даже няма да коментирам реакцията ти като човек толкова толерантен щото това наистина добавя известна доза хумор в цялата ситуация.

Link to comment
Share on other sites

Ще си ги прочетеш ли пак на глас или трябва да отбележа кой точно е човека с личните нападки директно неспазващ правилата на форума ??? Щото не го виждам той да ти лепи някакви етикети и т.н. Изразява мнение което е различно от твоето но не виждам да те обижда по някакъв начин. Той и Виден така си ги пляска ама него си го  знаем че е телешка глАва та не е голям проблем :) 

 

П.С. Даже няма да коментирам реакцията ти като човек толкова толерантен щото това наистина добавя известна доза хумор в цялата ситуация.

 

Ще си ги прочета преди лягане ако позволяваш? Ако не може преди лягане, да почвам да чета сега.

Само кажи как е удобно, за да си планирам вечерта.

Колкото и да чета обаче, няма да как да видя залепени етикети или да направя сравнение, защото си цитирал само моите постове, а етикети няма. Смея ли да обиждам 7 годишно момченце?

Не виждам и да се спори на някаква конкретна тема в цитатите (то ще да е някакъв монолог в два цитата на един автор), та не знам точно кое изразено мнение визираш, дето се различавало от моето, дори и да се абстрахирам от конкретните постове и да погледна цялата "дискусия".

 

Реакцията ми към кое, като човек толерантен към какво? Имам чувството, че четем различни неща тука..

Link to comment
Share on other sites

Толкова писане и пак нищо не каза. Кое не е етикет ? Момченце ? Да продължавам ли ? Ще се спреш ли сам и навреме че най-мразим да ме лъжат и да ми мажат. 

Link to comment
Share on other sites

Толкова писане и пак нищо не каза. Кое не е етикет ? Момченце ? Да продължавам ли ? Ще се спреш ли сам и навреме че най-мразим да ме лъжат и да ми мажат. 

 

Аз не лъжа.

Не, не е етикет. Той сам каза, че е на 7 години и половина.

Link to comment
Share on other sites

Върти още дупето. Не че ме изненадваш с нещо де. Само гледай да не прекаляваш.

Изобщо не знам за какво говориш. Това е форум. Модерен форум. Не от ония старите, дето се вика през главата на другия. Всичко е написано черно на бяло.

 

@biodesign... кажи честно, имаш ли 14? Че такива разсъждения и доводи даваш, че...

 

7 и половина :)

Радвам се, че си ме оценил двойно!

 

Момчето си го е казало. Кой съм аз да съдя? А и както сам каза:

 

П.С. Даже няма да коментирам реакцията ти като човек толкова толерантен щото това наистина добавя известна доза хумор в цялата ситуация.

 

Толерантен съм. Да прави каквото иска детето. Просто мисля, че не е безопастно тук за толкова млади потребители.

Мисля за децата, а пак черен ме изкара...

 

2ст.

Link to comment
Share on other sites

Изобщо няма да се изненадам ако човекът е на 30 -и фактически е роден на оная дата през високосна година :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Аз велзнах в полемика с една "дама" която коментира изгонването на майка от бизнес парка, че детето й било драскало с тебешир по асфалт, не един ами цели трима охранитела изгонили жената. Това, което ме засегна, беше коментар на няква изтрещелка, която нарече жената и всички майки с деца, за "окозени" и децата "копелета"

Нямам нищо против правилата във въпросния бизнес парк, които явно ще излезне, че точно там е общинско място със свободен достъп, но по този начин да изгониш майка с детето й....3 ма охранителя, разревана майка, която се оказала журналя...било е случка и половина....

Link to comment
Share on other sites

Малеее, дете, асфалт, ужас! Къде се е чуло и видяло?!

По цигани сме от циганите...

Познавам американчета, видяха ми се много некултурни и без правила отглеждани деца. В смисъл не говоря да им се караш за всяко нещо, а изобщо да им направиш забележка. Със зелените от тревата крака и калните дрехи легнали в белите, гладени чаршафи... И какво ли още не... Хубаво е да има свобода, ама на мен ми дойде малко повечко.

А ние за тебешира ще ги изгоним децата... No comment!

Link to comment
Share on other sites

Малеее, дете, асфалт, ужас! Къде се е чуло и видяло?!

По цигани сме от циганите...

Познавам американчета, видяха ми се много некултурни и без правила отглеждани деца. В смисъл не говоря да им се караш за всяко нещо, а изобщо да им направиш забележка. Със зелените от тревата крака и калните дрехи легнали в белите, гладени чаршафи... И какво ли още не... Хубаво е да има свобода, ама на мен ми дойде малко повечко.

А ние за тебешира ще ги изгоним децата... No comment!

Tova e mnogo bolna tema za amerikanskite i za emigrantskite deca rodeni v USA. Imam nabliudenie ot parva raka i ne6tata me izkarvat izvan relsi. Tolkova e nelepo, 4e do utre ne moje da mi stigne vremeto da obiasniavam. Pitat decata v u4ili6te dali  sa biti vka6ti. Pod biti ozna4ava edin 6amar ili nasineno oko - edno i sa6to e. Ne moje6 gak da kaje6 na malkoto keleme, koeto ti se rep4i na sre6ta, otgovaria ti i ti darji ton i ti kazva kakvo da napravi6 ili ne se slu6a ama gram. Nelepostta e na seriozna visota. 

Link to comment
Share on other sites

Те нали са набожни ("In God We Trust", the official motto of the United States). Положението им е добре описано в книгата.

 

"Притеснители на Моя народ са деца, и жени владеят над него. Народе Мой! твоите вождове те въвеждат в заблуда и са развалили пътя, по който вървиш."

Link to comment
Share on other sites

Tova e mnogo bolna tema za amerikanskite i za emigrantskite deca rodeni v USA. Imam nabliudenie ot parva raka i ne6tata me izkarvat izvan relsi. Tolkova e nelepo, 4e do utre ne moje da mi stigne vremeto da obiasniavam. Pitat decata v u4ili6te dali  sa biti vka6ti. Pod biti ozna4ava edin 6amar ili nasineno oko - edno i sa6to e. Ne moje6 gak da kaje6 na malkoto keleme, koeto ti se rep4i na sre6ta, otgovaria ti i ti darji ton i ti kazva kakvo da napravi6 ili ne se slu6a ama gram. Nelepostta e na seriozna visota. 

Не случайно разни ресторанти започнаха да банват децата, или да предлагат много скъпи детски менюта...

За съжаление тук ситуацията е подобна. Не знам да питат децата в училище дали ги бият вкъщи, но родителите и така ги лигавят прекалено много. Най-смешно е когато ми дойдат на гости и се оказва, че децата им слушат мен (може би се боят от непознатият човек), но игнорират тях. :))

Link to comment
Share on other sites

Не случайно разни ресторанти започнаха да банват децата, или да предлагат много скъпи детски менюта...

За съжаление тук ситуацията е подобна. Не знам да питат децата в училище дали ги бият вкъщи, но родителите и така ги лигавят прекалено много. Най-смешно е когато ми дойдат на гости и се оказва, че децата им слушат мен (може би се боят от непознатият човек), но игнорират тях. :))

Ти имаш ли деца?

Link to comment
Share on other sites

Не случайно разни ресторанти започнаха да банват децата, или да предлагат много скъпи детски менюта...

За съжаление тук ситуацията е подобна. Не знам да питат децата в училище дали ги бият вкъщи, но родителите и така ги лигавят прекалено много. Най-смешно е когато ми дойдат на гости и се оказва, че децата им слушат мен (може би се боят от непознатият човек), но игнорират тях. :))

абсолютно съм съгласен. Те крещят до посиняване, бягане, викане. Това е недопустимо в изискан ресторант. В рейнфорест кафе и и мак енд чийз е ок, но на други места... В българските заведения като има деца и просто не седям. Истрричния крясък ме натоварва повече от двойна смяна. И никой не им прави забележка

Ти имаш ли деца?

Това няма значение. Много малките деца и аз не ги искам да моя да речем скъп ресторант. Има са влак за всички. Нощните заведения не са за 4 годишни
Link to comment
Share on other sites

Това няма значение. Много малките деца и аз не ги искам да моя да речем скъп ресторант. Има са влак за всички. Нощните заведения не са за 4 годишни

Тук говорим за ресторант в който отиват хората семейно да вечерят или нощно заведение? Щот между двете има голяма разлика.

Link to comment
Share on other sites

Тук говорим за ресторант в който отиват хората семейно да вечерят или нощно заведение? Щот между двете има голяма разлика.

Вечерята започва в 6. Както може да идеш в Макдоналдс, така може да идеш в Олив Гардън или някой още по-изискан ресторант за чаша вино, свалка, годеж, ядене. Определено не искам истерични крясъци и някой да ми бяга в краката. В Мак енд Чийз - ок. За това е направено.
Link to comment
Share on other sites

Значи аз като имам две деца не мога да отида в някой скъп ресторант да вечерям!?!?! Ето това вече е истинка дискриминация. Слава Богу до сега не съм имал такъв проблем, където и да съм бил. А аз често вечерям с децата ми в ресторанти.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...