Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Нямам думи просто...

 

18813708_10155472654284679_1662009748622

 

"Тоз, който пише това, трябва да бъде ритуално застрелян"...заради липса на достатъчно мозъчни клетки...иначе някой ден ще се размножи. :moon:

Link to comment
Share on other sites

Хубаво е,че има такива хора като адвокат Даниела Кърджалийска.И от този случай с фитнес ПУЛС явно някои хора се пробват докъде може да се стигне в откровено ограбване.

"Договор" само в един екземпляр,който не се предоставя на клиента,автоматично подновяване,запис на заповед...Браво ,бе,хубавци.

Link to comment
Share on other sites

Хубаво е,че има такива хора като адвокат Даниела Кърджалийска.И от този случай с фитнес ПУЛС явно някои хора се пробват докъде може да се стигне в откровено ограбване.

"Договор" само в един екземпляр,който не се предоставя на клиента,автоматично подновяване,запис на заповед...Браво ,бе,хубавци.

Ами нещо не е доразбрала адвокатката явно при подписването! Има си начин да не оставяш тези неща, както аз направих - платих си картата за целия период и нито съм подписвал запис на заповед нито съм си оставял данните на дебитната карта. Все пак не призовавам да идват повече хора, че взе да става гъч и без това...

Link to comment
Share on other sites

Този фитнес доста се надценява...

Но какво пък-всеки с пари е свободен да ги харчи както пожелае. :smile1:

Link to comment
Share on other sites

Ами нещо не е доразбрала адвокатката явно при подписването! Има си начин да не оставяш тези неща, както аз направих - платих си картата за целия период и нито съм подписвал запис на заповед нито съм си оставял данните на дебитната карта. Все пак не призовавам да идват повече хора, че взе да става гъч и без това...

"От къдя на къдя бе"? Ако ментел ти кажат да предлатиш за година и половина таксите, ще го направиш ли веднага? Тия мизерници нямат карти за по - малко посещения. Няма месец и т.н. Понеже си "балък" и си предплатил за нещо което не знаш дали ще е добре и затова не си подписал запис на заповед, ако беше решил на части щеше да подпишеш. Мои близки ходиха, казаха ми, че е препълнено и за разни групови посещения пращали някой от групата да им пази места от по час по - рано.... Бахти и вълшебният фитнес.

 

edit:

Какво правим ако се увеличи още двойно бройката на посетителите и не можеш да тренираш нормално? Освен да пиеш една студена вода, нищо не можеш да направиш. Безумие е да плащаш за нещо такова за година напред. Имам познати които платиха за година и половина!

Link to comment
Share on other sites

Кифлите и баДките ходят там. И най-тъпото е че в Софийския фитнес не ти дават да правиш тяга... 

Link to comment
Share on other sites

Кифлите и баДките ходят там.

 

Кифла знам какво е, даже от време на време хапвам по някоя, но какво е "бадка"?

Link to comment
Share on other sites

бадка

Алтернативно изписване на „батка”, с което се засилва още повече подигравателното отношение към някой мъжага от категорията „нацепена батка”. Естествено, използва се само в писмена форма, защото в устна е много трудно да се предаде адекватно.

Също и на латиница: BADKA.

Гледам: от една будка една БАДКА си купува списание "Maxim"... И си викам: Ахааа, баДката ше си играе с паДката!

 

https://m.youtube.com/watch?v=LcwcjYvG9mE

Link to comment
Share on other sites

"От къдя на къдя бе"? Ако ментел ти кажат да предлатиш за година и половина таксите, ще го направиш ли веднага? Тия мизерници нямат карти за по - малко посещения. Няма месец и т.н. Понеже си "балък" и си предплатил за нещо което не знаш дали ще е добре и затова не си подписал запис на заповед, ако беше решил на части щеше да подпишеш. Мои близки ходиха, казаха ми, че е препълнено и за разни групови посещения пращали някой от групата да им пази места от по час по - рано.... Бахти и вълшебният фитнес.

 

edit:

Какво правим ако се увеличи още двойно бройката на посетителите и не можеш да тренираш нормално? Освен да пиеш една студена вода, нищо не можеш да направиш. Безумие е да плащаш за нещо такова за година напред. Имам познати които платиха за година и половина!

А ментел предлагат ли ти договор да подпишеш за 1 месец? Че май и там не става? Имах една седмица безплатна, преди да реша да подписвам каквото и да е! Мен такива групови глупости не ме интересуват, който го вълнуват да му мисли! Аз съм там заради фитнеса и спато, тренирам по обяд, когато няма много хора във фитнеса, а в спато даже почти никой! За смешните пари, които ми излезе, няма друго място, което да ми предложи това. Пак казвам не агитирам никого да идва, но мен лично ме устройва перфектно.

 

Зет ми тренира в София в клуб Orange и му е над 2 бона годишното членство, като пак не се предлагат едномесечни карти, ама не съм чул да мрънкат хора от това :)

Link to comment
Share on other sites

бадка

Алтернативно изписване на „батка”, с което се засилва още повече подигравателното отношение към някой мъжага от категорията „нацепена батка”. Естествено, използва се само в писмена форма, защото в устна е много трудно да се предаде адекватно.

 

Благодаря, Галче! Предвид връзката с "кифлите" си бях помислил да не би да става въпрос за "патка", понеже котора понякога има доста непредвидим жаргонен речник. :P...всъщност употребата на думата я знам, но досега не бях я срещал в множествено число, че и членувана за капак...

Link to comment
Share on other sites

Зет ми тренира в София в клуб Orange и му е над 2 бона годишното членство, като пак не се предлагат едномесечни карти, ама не съм чул да мрънкат хора от това :)

 

??????????????????????????????

Link to comment
Share on other sites

Това да не е някакъв масонски фитнес и пътьом да събират и членския внос за масонския клуб? :lol:

Докато не вземеш най-накрая да схванеш, че "Нацепин" се БУА', няма как и това да го... зацепиш.

 

Link to comment
Share on other sites

??????????????????????????????

Кое му е учудващото? Нов и луксозен комплекс с групови занимания, скуош зали и басейн почистващ се с електролиза. Колко да струва? Имаш ли представа смешния фитнес на Новотела, с басейнчето им, на което му сменят водата един път годишно, колко струва едно посещение?

Link to comment
Share on other sites

Кое му е учудващото? Нов и луксозен комплекс с групови занимания, скуош зали и басейн почистващ се с електролиза. Колко да струва? Имаш ли представа смешния фитнес на Новотела, с басейнчето им, на което му сменят водата един път годишно, колко струва едно посещение?

Ами ако ходят само той и още 200 човека, някакси ги разбирам тия 2000лв, но иначе.....

Link to comment
Share on other sites

Ами ако ходят само той и още 200 човека, някакси ги разбирам тия 2000лв, но иначе.....

Ами честно казано не знам колко хора ходят, аз лично не съм ходил, а и единична тренировка няма :) Пак казвам ходи, който го устройва, който не го - вече има фитнеси под път и над път. Аз едно време като почвах имаше 5 фитнеса на кръст в целия град, сега има повече само в Кичука...

Link to comment
Share on other sites

 

Да не спамим повече в темата за печата - Пламене, много често уличните песове стават агресивни, когато някой ги храни. Било то строеж, ресторант, пазар, магазин или милозливите пенсионери от блока. Тогава животното става териториално - счита, че мястото, където го хранят е негов дом и започва да го пази. Като хранят пък всички улични песове - те стават глутница. Така че в повечето случаи пак точно хората са виновни. Особено и когато крият миличките добрички животинчета от лошите инспектори от общината, защото и това е практика.

Link to comment
Share on other sites

Съгласен съм с нещата, които си изброил тук и в другата тема - там просто имаше спор след поста на Магданоза дали трябва да се стреля в собственика и все още съм на мнение, че при наличие на агресивно куче + собственик-идиот, ако трябва непременно да застреляш "нещо", то това трябва да е кучето, без значение кой е виновният. Не че и на мен много пъти не ми се е щяло да очистя някой такъв идиот, но все пак става дума за човек, пък после трябва и да го лежиш и т.н. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ами честно казано не знам колко хора ходят, аз лично не съм ходил, а и единична тренировка няма :) Пак казвам ходи, който го устройва, който не го - вече има фитнеси под път и над път. Аз едно време като почвах имаше 5 фитнеса на кръст в целия град, сега има повече само в Кичука...

Точно така, ся вече и в някви мазета има фитнеси. В този в който почнах да ходя е 110лв на месец 1 кондиционална тренировка е към 10, но може да се ползва и мултиспорт карта ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...