Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

....Което обаче никак не му пречи да се мисли за наистина забавен....

 

Нали знаеш, че хумора е субективен?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ти май не си преминал още тийнейджърска възраст, познах ли? Какво искаш да кажеш с тази уникална глупост дето си нацвъкал, че толерантността към хомосексуалните е причина за престъпления като въпросния тип изнасилване? А хетеросексуалните изнасилвания и те ли са причинени от толерантност?

Смисълът на въпроса е друг. Не става въпрос изобщо за изнасилвания или престъпления, а за толерантността: истинска ли е или не.

Помисли пак и тогава ми казвай какво съм преминал и какво не съм.

 

Такива като w00x-а ги знам много добре. Ще ти дам прост пример:

Назначаваш някакъв на работа. Успял е по някакъв начин да те поизлъже за уменията си, знанията си и т.н.

Докато е на изпитателен срок е супер изпълнителен, уж се старае, но усещаш че нещо не е ред. През това време той тръби колко е готин шефа, работата, заплатата. Да, ама минава още малко време, магариите му излизат наяве и го освобождаваш. Изведнъж шефа става педераст, фирмата - педерстка и т.н.

Нали се сещаш, че през този отрязък от време нито фирмата може да се промени драстично, нито шефа, демек проблема е в освободеният от работа. 

Същото е и с т.н. декларативна толерантност. Тя съществува само до настъпването на определи обстоятелства. След това се изпарява.

Link to comment
Share on other sites

Това е най-несвързаният пример, придружен с обяснение, които съм виждал някога.

 

И не, такива като w00x-а изобщо не ги знаеш много добре.

Link to comment
Share on other sites

@biodesign... кажи честно, имаш ли 14? Че такива разсъждения и доводи даваш, че...

Има, как ще няма. Дори по естеството на примерите, които дава, ще направя заключение, че е работодател!

Link to comment
Share on other sites

Правя един шибан ремонт у нас. Изкъртих вградения гардероб и отзад някъв ужас. От другата страна на тази стена е банята.

 

19221776_631108310411876_118543319233248

Link to comment
Share on other sites

Вероятно е избило през фугите.А иначе преди малко открих докъде може да стигне псевдо бизнеса в Пловдив.Един бивш работодател ще наеме няколко човека по някаква измислена програма с европейско финансиране.Така дори няма да му се наложи да плаща собствено.А заплатата-500 лв.  :nugget:

Link to comment
Share on other sites

Вероятно е избило през фугите.А иначе преди малко открих докъде може да стигне псевдо бизнеса в Пловдив.Един бивш работодател ще наеме няколко човека по някаква измислена програма с европейско финансиране.Така дори няма да му се наложи да плаща собствено.А заплатата-500 лв.  :nugget:

Тази програма я има от поне 4 години...

Link to comment
Share on other sites

Нямаше ли възрастово ограничение за регистрация във форума? 13 години или нещо от сорта.

 

Има, но той се е писал по-голям. :P

Link to comment
Share on other sites

Има, но той се е писал по-голям. :P

 

Значи трябва да му се suspend-не акаунта, заради нарушаване на правилата на форума. Дори има самопризнание, не знам какво чакате.

Link to comment
Share on other sites

Значи трябва да му се suspend-не акаунта, заради нарушаване на правилата на форума. Дори има самопризнание, не знам какво чакате.

Ами Мидекс е неграмотен и не може да смята. Не е високоинтелигентен като теб да види, че като извадиш от 2017 2004 се получава число по-голямо от 7,5.

От друга страна, дори Антарес да е прав (макар той да имаше съвсем друго в предвид), пак не излиза исапа. 2017-14=2003. То, еба ти и вундеркинда да съм, че да се регистрирам на 1 годинка.

 

image.png

 

Много си зле, пич.

Не само няма да ти отговарям повече, няма и да те чета.

Link to comment
Share on other sites

Ами Мидекс е неграмотен и не може да смята. Не е високоинтелигентен като теб да види, че като извадиш от 2017 2004 се получава число по-голямо от 7,5.

От друга страна, дори Антарес да е прав (макар той да имаше съвсем друго в предвид), пак не излиза исапа. 2017-14=2003. То, еба ти и вундеркинда да съм, че да се регистрирам на 1 годинка.

 

image.png

 

Много си зле, пич.

Не само няма да ти отговарям повече, няма и да те чета.

 

Моето момче, не е нужно да ми обясняваш значението и употребата на цифричките.

Това очевидно е на татко ти акаунта.

Затова ще помоля модераторите да предприемат нещо.

Link to comment
Share on other sites

Моето момче, не е нужно да ми обясняваш значението и употребата на цифричките.

Това очевидно е на татко ти акаунта.

Затова ще помоля модераторите да предприемат нещо.

1. Не ми говори на "моето момче"!

2. Модераторите са далеч по-умни от теб и нямат нужда от никакви напътствия нито във форума, нито в живота.

3. Започва да ме гложди съмнение, че нещо ти хлопа дъската. И хлопането се засилва в последните дни.

Link to comment
Share on other sites

1. Не ми говори на "моето момче"!

2. Модераторите са далеч по-умни от теб и нямат нужда от никакви напътствия нито във форума, нито в живота.

3. Започва да ме гложди съмнение, че нещо ти хлопа дъската. И хлопането се засилва в последните дни.

 

На 7 години си. Още нямаш окосмяване по тялото си. Как искаш да се обръщам към теб? С "господине"?

Трябва да поживееш още доста, за да стигнеш до възраст, в която ще можеш полу-успешно да правиш оценка за психическото състояние на събеседниците си. До тогава, остави възрастните да си говорят и се отдай на типично детски забавления.

Link to comment
Share on other sites

полу-успешно

 

Полууспешно. Така се пишат сложните думи с първа съставка "полу", поне според официалният правописен речник на българския език, издаден от БАН.

 

Очевидно, наличието или липсата на окосмяване по тялото и възрастта не са критерий по който можеш да оцениш някого, още повече че Моцарт е написал първата си музикална композиция на 4 годишна възраст, а ти на xx години не можеш да прочетеш и първите два такта от композицията на 4 годишният тогава "сополанко".

Link to comment
Share on other sites

Полууспешно. Така се пишат сложните думи с първа съставка "полу", поне според официалният правописен речник на българския език, издаден от БАН.

 

Очевидно, наличието или липсата на окосмяване по тялото и възрастта не са критерий по който можеш да оцениш някого, още повече че Моцарт е написал първата си музикална композиция на 4 годишна възраст, а ти на xx години не можеш да прочетеш и първите два такта от композицията на 4 годишният тогава "сополанко".

 

Дайте на детето награда! Отне му цели 3 поста, преди да започне да чопли думичките, напълно да игнорира написаното и да говори за правопис и речници. За 7 и половина годишен, това си е доста сериозно постижение, доближаващо се до това на нормален средно-интелигентен възрастен.

 

Радвам се, че си си направил труда да ме ограмотиш. Ще се поуча и няма да бъркам повече - ОБЕЩАВАМ! Но някакси е несериозно човек, който допуска стилистични и правописни грешки, да прави забележка на някой, че е допуснал правописна или стилистична грешка. Добавя хумореска в цялата ситуация.

 

Ами Мидекс е неграмотен и не може да смята. Не е високоинтелигентен като теб да види, че като извадиш от 2017 2004 се получава число по-голямо от 7,5.

От друга страна, дори Антарес да е прав (макар той да имаше съвсем друго в предвид), пак не излиза исапа. 2017-14=2003. То, еба ти и вундеркинда да съм, че да се регистрирам на 1 годинка.

 

https://kaksepishe.com/predvid-3/

 

----------------------

 

Видях ти грешката още тогава, но тъй като не съм дребнаво малко детенце, просто я приех и прочетох остатъка от излеянието ти. Момче, ако нямаш какво да напишеш, не е нужно да пишеш каквото и да било. Сравнението с Моцарт ни връща там, от където тръгнахме. Сравненията ти куцат като цяло, но е напълно нормално като се има предвид крехката ти възраст. Похвално е, че продължаваш да се опитваш, обаче. Всички така се учим - от грешките си. Не знам дали знаеш значението на думичката "музикална композиция", но май не е това, което предполагаш. Музикалната композиция и писането на музикални композиции, по никакъв начин не те обогатява, когато трябва да преценяваш нечий характер и психическо състояние, каквото именно беше и твърдението ми по-горе.

 

Не е и много сериозно малко момче, което говори против хомосексуалистите, да пише подобни неща:

 

На тия да им кажеш, че затихването нема нищо общо с пакета (ако не вярват, да дойдат да ма хванат за него и ще се уверят).

 

Притеснително.

Link to comment
Share on other sites

Минават ми в момента през главата едни такива, празни мисли...

Търся отговор на следния въпрос:

Ако затворят на едно място, за един месец един луд и един нормален, без никаква външна намеса, то какъв ще бъде крайният резултат:

Дали лудият ще стане нормален или нормалният ще стане луд?  :popcorn:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...