Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Това за творческата дейност не го схванах много в какъв смисъл го каза, ама карай. ;)

 

А на мен ми минава през главата, че преди да направи Аватар, Джеймс Камерън със сигурност се е разходил до тия секвои долу. :online2long:

 

П.П. Между другото...чака се продължение или даже няколко продължения на сагата.

Тя си беше доста елементарна и предвидима, като сценарий тази "сага"! Аз чакам да видя какво ще стане с римейка на Матрицата и какво ще кажат сестри Уашовски :D

Link to comment
Share on other sites

Баси и дългия ден - не знам колко хиляди километра изминати, три международни летища от голям калибър, няколко вида транспорт, включително автомобил, самолет, метро, кораб (ферибот) и автобус и най-накрая в къщи. :)

Link to comment
Share on other sites

Телефона и уникален. Ебати дисплея и чудо. Само трябва да ми отрежат картата малко по добре, че да не се пцуеме ☺️

 

Кой телефон?

Link to comment
Share on other sites

Баси и дългия ден - не знам колко хиляди километра изминати, три международни летища от голям калибър, няколко вида транспорт, включително автомобил, самолет, метро, кораб (ферибот) и автобус и най-накрая в къщи. :)

 

От другата година след такива дълги дни ще може да се отпуснеш в стола и напълно легално да удариш един джойнт. :lol:

 

А иначе на мен от доста време ми минава през главата, че Ви-Бокс7 е толкова насран сайт, че го класифицирам около 6 пъти под YouTube. По подобен начин ме дразни и dailymotion между другото...

 

@Ангеле, Чефо орева орталъка с тоя телефон, а ти даже не си го и запомнил каква марка е... ;)

 

@Чефо, шаблони за рязане на карти в нета бол...

Link to comment
Share on other sites

Кой телефон?

OnePlus 3T

Честно казано и аз от доста време го гледам, че искам да мина на телефон с 2 сим карти. андроид-а обаче не ми харесва, предпочитам си iOS.

Link to comment
Share on other sites

OnePlus 3T

Честно казано и аз от доста време го гледам, че искам да мина на телефон с 2 сим карти. андроид-а обаче не ми харесва, предпочитам си iOS.

 

Зареди се с търпение в чакането на телефон с 2 сим карти тогава. :D

Link to comment
Share on other sites

Зареди се с търпение в чакането на телефон с 2 сим карти тогава. :D

iOS с две сим карти не ми се вярва да пуснат и честно казано даже и не чакам такъв. Просто ми е писнало да нося постоянно по 2 телефона. В Бг нося само един, но аз реално малко време прекарвам там. Ще видим де, може и да се престраша, но без да си продавам iPhone-ите.
Link to comment
Share on other sites

iOS с две сим карти не ми се вярва да пуснат и честно казано даже и не чакам такъв. Просто ми е писнало да нося постоянно по 2 телефона. В Бг нося само един, но аз реално малко време прекарвам там. Ще видим де, може и да се престраша, но без да си продавам iPhone-ите.

 

Няма от какво да се престрашаваш толкова. Ако не си обвързан в Apple екосистемата с приложения, музика, филми и задължителна синхронизация с Mac OS, Андроид е много по-гъвкава и озряла операционна система от iOS.

iOS е за начинаещи потребители. За баби, дядовци и момиченца, които отварят само Viber, Instagram и Facebook.

Link to comment
Share on other sites

iOS с две сим карти не ми се вярва да пуснат и честно казано даже и не чакам такъв. Просто ми е писнало да нося постоянно по 2 телефона. В Бг нося само един, но аз реално малко време прекарвам там. Ще видим де, може и да се престраша, но без да си продавам iPhone-ите.

Аз исках да взема 7 плюс. Чаках, гледах, мислих. Накрая си казах, че за тия пари мога да си купя кола, теглих им майните и така. Първия се счупи иначе абсурд аз да хвърлям пари за телефони. Това са грешни пари.

 

Телефона ми с клонира за час с NFC. Ебати якото.

Link to comment
Share on other sites

iOS с две сим карти не ми се вярва да пуснат и честно казано даже и не чакам такъв.

 

К'во да кажем ние с гайдите...дето от години сме с телефони с 4 сим-карти - направо живеем в бъдещето. :lol:

Link to comment
Share on other sites

К'во да кажем ние с гайдите...дето от години сме с телефони с 4 сим-карти - направо живеем в бъдещето. :lol:

Всъщност аз 2006-та или 2007-ма имах за кратко такъв с 2 сим карти, но го разкарах понеже от едната се чуваше доста тихо. Даже и ефирна телевизия хващаше :D. Някакъв модел на Privileg беше.

 

 

edit:

А лятото на 2006-та си взех този модел:

 

http://www.gsmarena.com/hp_ipaq_hw6915-1459.php

 

Беше първият телефон който да има вградени wifi и gps. Беше бахти и модела за времето си.

Link to comment
Share on other sites

Анджак...и моят е с QWERTY, wifi, телевизия, с плеъра гледа всякакви филми (без 3D :P ) и най-важното - никой не може да го хакне дистанционно. :evil

Link to comment
Share on other sites

Първия ти изобщо? През 2004-та? Аз взех за пръв път GSM още през 1997-ма - една Нокия 1611...още си я пазя от сантиментални причини...а и в случай на самоотбрана ако се наложи...тежи почти колкото тухла четворка. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Няма от какво да се престрашаваш толкова. Ако не си обвързан в Apple екосистемата с приложения, музика, филми и задължителна синхронизация с Mac OS, Андроид е много по-гъвкава и озряла (?) операционна система от iOS.

iOS е за начинаещи потребители. За баби, дядовци и момиченца, които отварят само Viber, Instagram и Facebook.

Да имаш идея защо телефона ми подчертава всяка дума с червено като грешна. Вчера не беше така. Нещо ъпдетна ли се, какво се получи. Много ме дразни.

Link to comment
Share on other sites

Да имаш идея защо телефона ми подчертава всяка дума с червено като грешна. Вчера не беше така. Нещо ъпдетна ли се, какво се получи. Много ме дразни.

 

Защото Auto-correct-а на клавиатурата ти е пуснат. Влез в настройките на клавиатурата, намери Auto-complete/Auto-correct и го изключи напълно.

 

Първия ми GSM през 2004-2005 беше Бенефон Туин с две сим карти. 

Моя първи телефон беше ето такъв, през 2001/2-ра някъде.

 

http://www.gsmarena.com/alcatel_ot_511-257.php

Link to comment
Share on other sites

Защото Auto-correct-а на клавиатурата ти е пуснат. Влез в настройките на клавиатурата, намери Auto-complete/Auto-correct и го изключи напълно.

 

Моя първи телефон беше ето такъв, през 2001/2-ра някъде.

 

http://www.gsmarena.com/alcatel_ot_511-257.php

Ще погледна, но винаги съм имал аутокорект и не ги е подчертавало. Понякога пише големи глупости. А това другото ауто комплийт пък ми е любимо. Ама ще ги махна да видим.
Link to comment
Share on other sites

OnePlus 3T

Честно казано и аз от доста време го гледам, че искам да мина на телефон с 2 сим карти. андроид-а обаче не ми харесва, предпочитам си iOS.

Самсунг А5 (2016) ;)

Страхотна изработка (стъкло без ръбчета и метал), пъргав колкото си иска, батерията кара по няколко дни въпреки здравото браузване (включен GPS и поне три приложения в бек граунд). И при желание на мястото на картата памет поставяш втори СИМ (само че на пряко). Няма разлика в качеството на връзката и по двете линии и най-сладкото е, че струва едва малко над 500 бгн.

 

П.п. А моят първи мобифон беше някаква Нокия, дето трябваше да слагам тиранти, понеже ми смъкваше гащите. После и с първия ми GSM беше пак така :))

Link to comment
Share on other sites

Първия ми GSM през 2004-2005 беше Бенефон Туин с две сим карти. 

Всъщност грешка, 2002 е бил, току що си намерих тогавашния договор от магазина. Аз имах преди това един Бенефон Спика. Много яка машина беше, още си я пазя.

Link to comment
Share on other sites

Първия ми GSM... 2001/2002-ра ми го подариха наш'те :) Ковал съм пирони с него... Дет' вика Гадо - тиранти трябваха, че това ме събуваше...

Link to comment
Share on other sites

OnePlus 3T

Честно казано и аз от доста време го гледам, че искам да мина на телефон с 2 сим карти. андроид-а обаче не ми харесва, предпочитам си iOS.

Вчера сестра ми си е счупила Iphone и предложи да ми го подари, след като го оправи, че си е взела нов, ама и казах, че съм с по-добър (S7) и не ми трябва  :D Честно казано не знам какво толкова ви харесва в този iOS, но вие си знаете :)

 

Иначе моя първи телефон беше това 2002 година подарък пак от сестра ми, и не беше въобще такъв да събува гащите :D

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...