Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Добре де какво искат тия хора от нас??? FALLOUT 4, ANNO 2205 и CALL OF DUTY BLACK OPS III наведнъж в кошарата... Е кога да стане човек от машината??!?? :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ето и няколко обещани снимки с SGS-5 

Незнам дали са детайлни или не са, но са добри.

 

822170.jpg

 

822172.jpg

 

822176.jpg

 

822177.jpg

 

822178.jpg

 

822179.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Отнесохме се...

Ставаше дума, че водното охлаждане е скъпо и за ентусиасти. Ако не сте съгласни - хубаво, не виждам смисъл от спор.

А дали ще клоквам FX или ще си купя i5 ми идва като да ме убеждавате, че и на Ладата като и сложим ляти джанти ще стане Ауди. Ще стане ама... Лада с джанти...

 

Всъщност, продажбите показват съвсем красноречиво какви са предпочитанията на хората.

 

Да, до някъде си прав, но само до там, от както инженерите от мерцедес и волво отидоха в ЛАДА видя ли какво излезе ВЕСТА

Същото е и в процесорите, който как си прецени.

 

articlephotoId-54389-670-419.jpg

Младенски, едно от косъмчетата на брадата ти е с 1 мм по-дълго от останалите. :lol:

 

Страхотни снимки! :thumbsup:

 

Благодаря!

А за милиметъра, това сигурно е от Gilette Power Fusion ще го е изтървал  :grin:

 

П.П. А предпоследната е когато гримирах малката за Хелоуин добре я издокарах.  :evil

Мдааа.... Рибарската снимка и последната снимка са показателни за фототелефонни способности. 

 

Наистина марковите (скъпи) телефони правят доста добри снимки, а да не говорим, че S5-цата прави много добри снимки и в движение със скорост или на бързо движещи се обекти.

Link to comment
Share on other sites

Прав си, на тъмно Z5 няма стигане, явно си пропуснал това:

 

Sony-Xperia-Z5-Premium-camera-samples.jp

 

От къде съм го пропуснал? Има ли същата снимка правена с други устройства? Във всеки тест, който съм видял до сега, вечерните снимки на Z5 са по-зле от тези на останалите (което не означава, че са зле). Дори в тази снимка се вижда шума в небето, без дори да се увеличава. Или това, или има сиви буреносни облаци над този град.

Link to comment
Share on other sites

Като се задълбахте в тия снимки, моля някой от колегите да погледне рапорта горе, заедно с коментара ми в него, понеже и там става дума за снимки.

 

P.S. То ако не помоля за това в някоя спам тема май никой няма да се сети, ама карай... :P

Link to comment
Share on other sites

Ще го кажа така - ако телефоните правеха толкова добри снимки, нямаше да се продават фотоапарати.

Link to comment
Share on other sites

Наско го каза.....Хау.

Аз със моя телефон такива снимки не съм правил...все още де...ама пък си имам огледало и въобще не ми се занимава със телефонната камера.

 

Младенски, кой е хотела от снимката на яз. Батак и скоро ли си я правил?

Link to comment
Share on other sites

Наско го каза.....Хау.

Аз със моя телефон такива снимки не съм правил...все още де...ама пък си имам огледало и въобще не ми се занимава със телефонната камера.

 

Младенски, кой е хотела от снимката на яз. Батак и скоро ли си я правил?

 

Той го каза, но изобщо не ставаше въпрос за това.

А и в момента скъпите телефони правят същите, че може и по-добри снимки от евтините апарати.

Link to comment
Share on other sites

Чета за някакъв "скандал" в САЩ във връзка със Старбъкс - коледните им чаши нямали коледна украса и това значело, че мразят Исус (в общи линии).

Не facepalm, не double facepalm, а направо facefoot ниво на идиотщина

Link to comment
Share on other sites

А и в момента скъпите телефони правят същите, че може и по-добри снимки от евтините апарати.

 

С лека корекция - евтините "сапунерки" и то от по-старите модели, понеже всяка година като изкарат новите модели, производителите на фотоапарати прехвърлят функции и технологии от професионалните си серии -> в евтините си серии и в момента доста базови модели са натъпкани с всякакви опции и правят изненадващо добри снимки за сапунерки с малка матрица.

Link to comment
Share on other sites

До някъде съм съгласен с Ангел, но както каза и Пламен, предполагам, че се визират сапунерките...

Ето ви една снимка от моята бангия:

http://media.snimka.bg/s1/5013/036270227-big.jpg?r=0

 

Това ако е хубава снимка.....

Link to comment
Share on other sites

Телефона не е само снимки...Не съм видял още някой да бие Сони z3 compact на тема батерия примерно.Няма друг телефон дето да е влагоустойчив,с такава камера и батерия в тоя размер...

Link to comment
Share on other sites

Чета за някакъв "скандал" в САЩ във връзка със Старбъкс - коледните им чаши нямали коледна украса и това значело, че мразят Исус (в общи линии).

Не facepalm, не double facepalm, а направо facefoot ниво на идиотщина

Важното е SJW-тата да има за какво да се пенят. То като си толкова презадоволен се чудиш какво да си измислиш като проблеми.

 

Проблема е, че някой изобщо им се е вързал ами не им е теглил една майна да им каже "ми щото така преценихме, като толкова не ви харесва не пийте нашето кафе" и толкова. Голям праз каква била чашата.

Link to comment
Share on other sites

Телефона не е само снимки...Не съм видял още някой да бие Сони z3 compact на тема батерия примерно.Няма друг телефон дето да е влагоустойчив,с такава камера и батерия в тоя размер...

 

Зависи за какво го ползваш. Има много телефони, които имат по-голяма батерия и карат повече. Но на Сони-то екрана е с по-ниска резолюция, което лично мен ме дразни, ако ще и 10 дни да му кара батерията.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Зависи за какво го ползваш. Има много телефони, които имат по-голяма батерия и карат повече. Но на Сони-то екрана е с по-ниска резолюция, което лично мен ме дразни, ако ще и 10 дни да му кара батерията.

Водя активен начин на живот,коли мотори,ходя много километри на ден пеша и тн.Като няма ток да се обадя и най-хипер ултра супер-дупер резолюция не ми върши работа...Има с по-големи батерии но не карат повече-Сони имат стамина режим дето пести батерията сериозно.Отделно са удобни за носене.Самсунг също имат корави модели-S5 е един от тях.UPSM е велика работа-прави екрана черно бял и с десет процента батерия имаш телефон още доста време.Доста след като са измряли сифоните примерно ;-)

Link to comment
Share on other sites

Само ще оставя това тук : 

 

18493389290_7a2437a246_b.jpg

16896378182_6b2df5ea43_b.jpg

18682218525_33b6722064_b.jpg

18677453892_dc1e79faae_b.jpg

18655905246_fba3df2280_b.jpg

18682359695_b7fe1b2cc5_b.jpg

18684663751_19fc22662d_b.jpg

18493366380_396b421ae1_b.jpg

18681076655_32eeb560c9_b.jpg

18654829796_7cbc61bdb6_b.jpg

18683364101_821b21d01d_b.jpg

18058422064_7c2c1a5b9e_b.jpg

18493402028_53b4bb1841_b.jpg

18493397528_0ac3bdf07e_b.jpg

 

Не всичко е мегапиксели....нещо като въпроса как iPhone 6 с двуядрен проц работи по-добре от Андроид с 8 ядрен такъв......

 

пс : iPhone 6, снимките са на колега от друг форум, не са търсени от нет-а. 

пс2 : Безмислено е да спориш с Виден 

Link to comment
Share on other sites

Само ще оставя това тук : 

 

Не всичко е мегапиксели....нещо като въпроса как iPhone 6 с двуядрен проц работи по-добре от Андроид с 8 ядрен такъв......

 

пс : iPhone 6, снимките са на колега от друг форум, не са търсени от нет-а. 

пс2 : Безмислено е да спориш с Виден 

 

Това не е свързано със спора като за начало, а и вече няма Camera test, който iPhone 6S да спечели. Ще се чака iPhone 7.

Точно защото не всичко е мегапискели. f-а на другите телефони е по-добър от iPhone. Пикселите по сензора са по-големи при другите телефони, отколкото са при iPhone. Общо взето - всичко технически погледнато. Никой не говори за мегапиксели в случая.

Link to comment
Share on other sites

Нали говорите за добри снимки, чакам някой да даде подобни на тия горе с телефон от времето на 6цата.

 

пс: иначе е факт че З5 снима доста добре, това не го отричам.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...