Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Добре, и за това да говорим. След колко време мислиш ще ми се наложи да сменя 6-ядрения булдозер, понеже вече не смогва и работи бавно?

Когато се наложи и ти да смениш i5-ицата. Така че за перспектива и надеждност, както и за ползване, и двата процесора са добри и бързи за да можем да усетим нещо при ползването им. Трябва да смятаме на фондовата борса и пак ще е трудно да се разбере, а и там помагат много видеокартите, особено AMD-тата.

Отнесохме се...

Ставаше дума, че водното охлаждане е скъпо и за ентусиасти. Ако не сте съгласни - хубаво, не виждам смисъл от спор.

А дали ще клоквам FX или ще си купя i5 ми идва като да ме убеждавате, че и на Ладата като и сложим ляти джанти ще стане Ауди. Ще стане ама... Лада с джанти...

 

Всъщност, продажбите показват съвсем красноречиво какви са предпочитанията на хората.

Link to comment
Share on other sites

....и на Ладата като и сложим ляти джанти ще стане Ауди. Ще стане ама... Лада с джанти...

 

Ако добавим на решетката на Ладата това долу, няма ли да помогне? Щото знам за една такава... :lol:

thumb_audi-logo.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, умишлено не коментирам снимката ти. Ако смяташ, че има нещо общо с онази другата като параметри - просто няма какво да коментираме... Гледай саката там, няма проблеми... 

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, умишлено не коментирам снимката ти. Ако смяташ, че има нещо общо с онази другата като параметри - просто няма какво да коментираме... Гледай саката там, няма проблеми... 

Параметри?! Какви параметри? Ти шегуваш ли се? Едната от снимките, които ти пратих е 6МБ! Тая, която ти пусна тук е 400К!

Казах ти как се правят тестове. Показах и линк, на който някой си е направил труда да направи нормален тест, а не да се опитва да напасва сцените с произволна снимка от произволен телефон.

 

По същата логика:

 

LG-G4-camera-sample.jpg

lg-g4-1.jpg

 

Иди вземи едно Сони, направи същите снимки и ела да правим сравнения.

Link to comment
Share on other sites

Видях само една снимка на фонтана Деметра. Други не съм видял. И не говоря за размер изобщо. Всеки дъмбел може да снима със слънцето зад гърба.  

Link to comment
Share on other sites

На повечето снимки, слънцето беше пред мен. Не разбирам. Параметрите на камерите ли искаш да обсъждаме или уменията ми на фотограф, и условията ми за снимане?

НЯМА как да ти направя идентична снимка. Затова хората са направили тестове. Ще ти споделя пак линка, защото знам, че удобно си го игнорирал.

 

И не е сравнение със старите Xperia телефони, които изобщо не трябва да фигурират, защото не е честно спрямо тях, а с най-последният Xperia Z5. Телефон, който обмислях да купя, но останах крайно разочарован от качеството на снимките и цената, която е по-висока от тази на iPhone 6S.

 

https://recombu.com/mobile/article/sony-xperia-z5-camera-review-supertest-vs-s6-g4-moto-x-style

 

На светло всичките телефони правят снимки. Погледни снимките на тъмно.

Link to comment
Share on other sites

Водите някакъв безсмислен спор както винаги.

 

А ся да ви питам защо мобилните оператори нямат план само с минути за обикновени потребители ? 

Link to comment
Share on other sites

Водите някакъв безсмислен спор както винаги.

 

А ся да ви питам защо мобилните оператори нямат план само с минути за обикновени потребители ? 

Vivacom имат?

Link to comment
Share on other sites

https://goo.gl/photos/TbywWiAqimLMHPjTA

https://goo.gl/photos/xeCreHvuA2MnmuNw7

Нямам други, близки до тази на Виден под ръка.

 

Браво, Насе, ей го на как може с една дума да се разберат хората... Ама с тебе червени сака не носим... 

Link to comment
Share on other sites

Браво, Насе, ей го на как може с една дума да се разберат хората... Ама с тебе червени сака не носим... 

 

И какво по-точно си разбрахте можеш ли да ми кажеш, при положение, че спорехме дали Sony са най-великите на света в смартфоните. Ти казваше ДА. Аз казвах НЕ.

 

Grimjaur-а ти праща снимки снимани с Nexus 5 на 2 години и се "разбирате"?

Link to comment
Share on other sites

И какво по-точно си разбрахте можеш ли да ми кажеш, при положение, че спорехме дали Sony са най-великите на света в смартфоните. 

 

Ти си нещо много болен ми се струва.... Казах, че снимат най-добре и не от вчера... Хеле па от ВСЯКО ЛГ. Седни си на гъза за малко и нека получа няколко оригинални снимки от старата и съответно новата Експерия, които НИКОГА няма да можеш да направиш с ЛГ. И не щото не си там на същото място в същия момент. Румен се опита да ти каже нещо, ама както винаги вентилатора си вее...  

Link to comment
Share on other sites

Ти си нещо много болен ми се струва.... Казах, че снимат най-добре и не от вчера... Хеле па от ВСЯКО ЛГ. Седни си на гъза за малко и нека получа няколко оригинални снимки от старата и съответно новата Експерия, които НИКОГА няма да можеш да направиш с ЛГ. И не щото не си там на същото място в същия момент. Румен се опита да ти каже нещо, ама както винаги вентилатора си вее...  

 

Човек дето робува на марки повече от теб не съм срещал през живота си.

Link to comment
Share on other sites

Човек дето робува на марки повече от теб не съм срещал през живота си.

 

Ти си ТОТАЛНО зле, момче...    :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:

 

Никога не съм имал Експерия.....

Link to comment
Share on other sites

Именно и точно защото съм далеч от игрите от години и нямам време да се занимавам, питам хората, които са си скупили играта и ми отговарят с една дума. И не се налагат 2 страници коментари, което с тебе обикновено е началото на разговора... Който принципнио не е нужно да се състои.... Та както казах - блоувай си майнда в Планета... Ти ако свършиш за 2 стотинки работа, ще изхабиш за 20 лева нерви на отстрещния...

 

Ще те помоля да спреш да обиждаш като за начало, щото прекаляваш вече.

Ако погледнеш нагоре, можеш да видиш, че и аз ти отговорих същото, отново кратко и в едно изречение.

Просто го написах аз, а не PSYCHOSIS. Пък нали, аз като напиша нещо и винаги трябва да се подлага на съмнение... За сметка на това, определени хора, ако ще и най-голямата глупост да ти напишат, ти ще я приемеш за чиста монета. Предубедеността ти към хората е същата като тази към марките.

Link to comment
Share on other sites

 

Ще те помоля да спреш да обиждаш като за начало, щото прекаляваш вече.

Ако погледнеш нагоре, можеш да видиш, че и аз ти отговорих същото, отново кратко и в едно изречение.

Просто го написах аз, а не PSYCHOSIS. Пък нали, аз като напиша нещо и винаги трябва да се подлага на съмнение... За сметка на това, определени хора, ако ще и най-голямата глупост да ти напишат, ти ще я приемеш за чиста монета. Предубедеността ти към хората е същата като тази към марките.

 

Днеска нещо пил ли си? 

Link to comment
Share on other sites

Нз кой какво е пил ама ме мотивирахте с тия разговори да кажа на жената да сипе една голяма водка и вместо да цвъкам из форума да взема да гледам с нея Ъ-фактор ... то тва вашето няма аналог братче. То не е вентилатор ами нз какво дето вее тука.

Link to comment
Share on other sites

Наско, спри да говориш глупости. Едва ли има телефон да се доближи на тема снимки до Xperia. 

 

Да, Samsung S5 със 16Mp и задно осветяване на пикселите. Невероятни снимки.

Като си допия ракията и може да кача някоя.

Link to comment
Share on other sites

Нз кой какво е пил ама ме мотивирахте с тия разговори да кажа на жената да сипе една голяма водка и вместо да цвъкам из форума да взема да гледам с нея Ъ-фактор ... то тва вашето няма аналог братче. То не е вентилатор ами нз какво дето вее тука.

 

Коста, наздраве брат... Аз ще взема и аз да се вдигна, ама пусто съм задълбал във Фар Край.... 

Link to comment
Share on other sites

На светло всичките телефони правят снимки. Погледни снимките на тъмно.

Прав си, на тъмно Z5 няма стигане, явно си пропуснал това:

 

Sony-Xperia-Z5-Premium-camera-samples.jp

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...