Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
:lol: Усещам как "локофена" ще се дави в собстената си кръв :lol:

ако това изказване е отправено към мен, ще обясниш ли какво искаш да кажеш и кое по-точно те накара да го кажеш?

Link to comment
Share on other sites

 

Ай сикана бе майна! Как може бях го пропуснал този мач снощи и днес 1 приятел ми разказа ама не очаквах че може да е нещо толкова жестоко :sick

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата ,че времето е много слънчево последните няколко дни, даже прекалено топло , и се чудя да се радвам ли или да очакваме екстремно застудяване :unsure:

 

Също така искам да поздравя и да попитам къде се изгуби TAZ :rolleyes: ?

Приятно кафенце на всички които му се наслаждават :P

Link to comment
Share on other sites

трябва да си продам видеокартите, че съм се обезпаричил... тъпо магаре, ще си дава парите за глупости... на ти сега... :shy:

Link to comment
Share on other sites

Налегнало ме е много сериозно нежелание за работа :(

Не помня кога беше последният уикенд, през който не съм имал работа.

И съм затрупан с разни идиотски ръководства с инструкции за употреба на всевъзможни машини.

Искам почивка! Искам поне два дни без професионални задължения! Искам рожденият ми ден да дойде по-скорооооо!

 

П.С. Навсякъде около себе си чувам тихо пищене...полудявам!

Link to comment
Share on other sites

Аз като гледам времето навън и слушам седмичната прогноза, сърчицето ми затрептява и ми се иска да съм цветенце и да цъфтя, да цъфтя... :wub: :heart: :D

Само да не ти го нацъфтят... :) Ти вчера що не се обади? Върза ми тенекия... :(

Link to comment
Share on other sites

Епа неска съм се явил на бял свят преди шеснадесет лета. :lol:

Жив и здрав и още 16х16 лета... :D

А иначе на мен нищо не може да ми мине през главата в момента :lol: просто защото ме боли...а и каиве не съм пил...ужаса е огромен! :zzz

Link to comment
Share on other sites

Епа неска съм се явил на бял свят преди шеснадесет лета. :lol:

ЧРД , брат , щастието да не те напуска ии всяко твое желание е мое пожелание :P Ще си отворя 1 бира за твое здраве , наздраве! :)

Link to comment
Share on other sites

Епа неска съм се явил на бял свят преди шеснадесет лета. :lol:

 

 

Честит Рожден Ден! Желая ти да си здрав, да имаш много късмет, приятели (може малко, но верни), шанс в живота и да си много усмихнат! Поне толкова :D Весело изкарване!!! :woot

Link to comment
Share on other sites

ЧРД на един от най-смислените 16-годишни хора в тоя форум! Скейтър, жив и здрав да си и всичко да става както си го мислил!

 

Подкрепям Курунир! Не бях забелязал че си на 16! Повечето на твоята възраст са абсолютна пепел :blink:

 

Жив и здрав! Много щастие, късмет и всичко най! :)

Link to comment
Share on other sites

Епа неска съм се явил на бял свят преди шеснадесет лета. :lol:

ЧРД здраве и да е кораф може и да не е прав :P

Ба* го верно си бил на 16 :blink:

Минава ми , че мразя Макдоналдс и пиримоциииите му под 10 лв немога да оставя като ида :cry

Link to comment
Share on other sites

Мерси много,Пичове и Пички.Живи и здрави! :punk :beerchug

 

Няма мерсиии, сипиииииииии :lol:

Здраве, щастие , късмет , коли ,жени , пари , мотокари, камиони, самолети , хеликоптери, къщи на 6 етажа с 4 дка двор, мотори на 4 колела , Ферарита в гаража, кучета и котки по двора, яка софра в трапезарията и много усмивкиииииииииии ти пожелавам :D

Link to comment
Share on other sites

Защо винаги става така, че едната седмица ти е нормално натоварена, а следващата, по едно и също време на деня трябва да си на две места едновременно :angry1

Link to comment
Share on other sites

Щото бате живеем в лайняна държава, която ни е поставила в още по-лайняни условия на живот. Щото сме насредата на една голяма пиеса, която не се знае кога ще свърши. По-лошото е че не изглежда да свършва добре. Така че мести си го в другия крачол и давай напред :) Малко е уморително на моменти, но няма как. За сметка на това след това бирата се услажда повече :)

Link to comment
Share on other sites

Само да не ти го нацъфтят... :) Ти вчера що не се обади? Върза ми тенекия... :(

 

Ми то затова ще цъфти :D :lol: Беше късно и можеше да си си легнал с накоя девойка, дето е цъфнала и тя...

 

 

Канят ме на екскурзийка през уикенда на Златоград, дали моето момченце ще се съгласи да я сподели с мен? :unsure: Или пак ще се опива? :wacko: И там това ще се прави ама поне на въздух и с другари... :beerchug

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...