Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

И Асуса ми има мултитъч.

И на баща ми DELL-а има мулти-тъч. Ама точно и път го ползвах, докато му видя функциите и се отказах. А тоя си го ползвам вече съвсем активно.

 

Все едно. Какво да ви обяснявам. На мен и преди това ми беше ясно, че мулти-тъч-а на Епъл е по-хубав от този на другите.

 

Дразни ме обаче как приложенията са скопени по най-малоумния и дразнещ начин. Явно това не се е променило от последния път, когато ползвах.

 

Скайп няма Mark as Read бутон. Ако имам чат с 200 непрочетени съобщения, трябва да скролна през всичките 200 съобщения, за да ми ги маркира като прочетени. В Уиндоуската версия я има тая опция в 2 варианта дори.

Link to comment
Share on other sites

Аааааа. Извинявай. Реших, че водим дискусия за ефекта от подаряването на букет рози срещу ефекта от подаряването на букет с други цветя, но ти просто си искал да се изтъкнеш за пореден път и да ни кажеш колко безсмислено е да се подаряват цветя като цяло.

 

Тоя път поне стана още на втория пост и не беше нужно да губим цял ден в недомлъвки и безсмислени постове.

 

Не виждам какво се опитваш да кажеш тук, но и в двата случая си в дивия. Розите са класика и ще останат такава, най-малкото докато съществуват. И това истинските дами добре го знаят. Пиклите, на които подаряваш цветя може да са щастливи и на лайка и мащерка с невен, примерно. Това не е показателно. Някой ден може и да го разбереш. Та подарявай каквото си поискаш както казах. 

 

Ахахахахахаха, бива ли да се скарате за едните цветя   :))

Иначе банални или не, приятелката ми се зарадва адски много, та целта е постигната :)) Плюс, че самата тя обожава розите :)

 

НЕ МОЖЕШ ДА СЕ СКАРАШ С ВЕНТИЛАТОР! 

 

Аз обичам да ми подаряват най-вече цветя в саксия, защото много се натъжавам, когато някой разкошен букет (примерно като горния на снимката) започне да вехне във вазата. Налягат ме някакви тежки мисли за преходността на нещата и става една... :)

 

Разбира се! Това правя от години и аз - САМО живи цветя. Вече не е като преди 10+ години и има голям избор. 

 

Има и нещо друго важно, Цвети - ти не си пикла. 

 

Оле, Божееее... И другия политически активист се появи. С какво се излагам? И с какво си вкарвам автоголове? Искам точни и ясни конкретики, а не глупости тип Виден. "много си тъп, много си хитър".

Айде - смело и безотговорно. Ако ли не - искам и двамата у лево, както казва Стефчо.

 

Всъщност - да сте живи и здрави. Големи момчета сте и сами можете да си теглите майните, не е нужно аз да го правя. В крайна сметка това е форум. Всеки може да твърди всичко и винаги ще е прав.

 

Изпростяването ти е силно прогресивно, младеж... Не знам на какво се дължи, но градира с дни и седмици... 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Изпростяването ти е силно прогресивно, младеж... Не знам на какво се дължи, но градира с дни и седмици... 

Няма по-Виденово изказване от това в целия форум сигурно.

Link to comment
Share on other sites

"Младеж"...хи-хи....питай го сега ти за киселините в стомаха и дали му помага содата, дето я пие от 30 години. :laughing1:

 

Ский ся, аз поне сода пия, не като тебе стрита креда от черупките на първите на земята мекотели....  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Отчитам факти, а и не съм единствен. По-конкретно от това - здраве му кажи! 

 

"Тъп си" не е факт. Същото мога да кажа и за теб, нали? Но единственото, което ще направиш е да се обидиш. Има разлика в междуличностни нападки, които са присъщи за Гадо и теб (дори галакси не си позволява такива неща) и доказани определения като "смятам, че си тъп, защото моето мнение е едикаквоси и е различно от твоето".

Иване за твоите стандарти е без пари ;) 200лв са горе-долу.

Защо? Какви са моите стандарти?

Link to comment
Share on other sites

"Тъп си" не е факт. Същото мога да кажа и за теб, нали? Но единственото, което ще направиш е да се обидиш. Има разлика в междуличностни нападки, които са присъщи за Гадо и теб (дори галакси не си позволява такива неща) и доказани определения като "смятам, че си тъп, защото моето мнение е едикаквоси и е различно от твоето".

Защо? Какви са моите стандарти?

 

Никога, никъде не съм казвал, нито дори намеквал, че си тъп... Ти дори не разбираш какво казвам... Изпростяването няма нищо общо с тъпотията, нито с интелекта като цяло. Би трябвало да го знаеш... 

Link to comment
Share on other sites

Ский ся, аз поне сода пия, не като тебе стрита креда от черупките на първите на земята мекотели....  :laughing:

 

Стара ти е информацията - кредата спрях да я пия в началото на миналия век...

Link to comment
Share on other sites

Стига вече фалш! Признай най-после къде се укриват вампирите и върколаците!  :laughing:

 

И от предците на коя от двете линии си! хахахахах 

Link to comment
Share on other sites

Мноо сте зле, честно :(

Такава злесия лъха от вас, че чак сте се изегатили...

Link to comment
Share on other sites

Дразни ме обаче как приложенията са скопени по най-малоумния и дразнещ начин. Явно това не се е променило от последния път, когато ползвах.

 

Скайп няма Mark as Read бутон. Ако имам чат с 200 непрочетени съобщения, трябва да скролна през всичките 200 съобщения, за да ми ги маркира като прочетени. В Уиндоуската версия я има тая опция в 2 варианта дори.

Виж в менюто. Мисля че го имаше някъде. Не беше много естествено да е там обаче. Или се ровни в гугъл.

 

Виж това http://skypeblogs.files.wordpress.com/2013/03/s4mac-6_2-markallasread_thumb.jpg?w=380&h=285

Link to comment
Share on other sites

Ами не. Не съм го търсил там. Ще погледна после, че сега съм на PC-то. Логичното място на подобна функция е на десен бутон на conversation-а. Не съм свикнал да търся още по тия менюта горе. Малко като задържането върху екрана при Android. Трябва му време на човек да свикне да търси там.

Link to comment
Share on other sites

г-н Димов е просто велик. А пък и като знам кого точно има предвид относно сънуването... :lol:

Донев, бее!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...