Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

:Facepalm: :Facepalm: :Facepalm:

 

Дано осъзнаеш каква глупост каза... В смисъл кармата ти от 8-ми клас насам би трябвало да ти подсказва...

Именно. Защото кармата ми от 8-ми клас ми подсказва. Знам какъв ефект има букет от баналните червени рози, които много жени вече ги приемат за клише и някакъв по-приятен и различен букет от други цветя.

 

Трябва да се опитваш да се открояваш в тоя свят изпълнен от еднотипие.

 

А и бивши приятелки да ми се обаждат и да ме питат от къде съм им купувал букетите, някакси е по-показателно от мнението на чичо Виден.

Link to comment
Share on other sites

Ся твойта карма ли да почваме?  :laughing:  :laughing:  :laughing:

 

Само потвърждаваш казаното по-горе. 

Как? Аз да съм седял без приятелка за повече от 2-3 месеца? А и сега с плочки ... Рози изобщо не ми трябват. Сега смъкнах dating дификълти левела от hard на easy.

Link to comment
Share on other sites

Класиката не винаги е по-добър избор. Факта, че нещо е станало "класика", сам по себе си означава, че това нешо е писнало до болка и се прави само ако играеш на сигурно. В случая не говорим за купуване на имот, а за цветя, които трябва да направят впечатление. Трябва да се бяга от класическото. Да не говорим, че един букет от 20 рози е 60лв. За 60лв такъв букет ще ти направя без рози (или само 1-3), че няма да знаеш как да го занесеш до мястото и ще те говорят поне една година после с добро.

Link to comment
Share on other sites

ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ

 

I STAND CORRECTED! ТОВА е букет за Стефчо! :laughing: :laughing: :laughing:

В интерес на истината аз наскоро подарих бая готин букет. Не помня кви бяха цветята ама бяха добре аранжирани.

Как? Аз да съм седял без приятелка за повече от 2-3 месеца? А и сега с плочки ... Рози изобщо не ми трябват. Сега смъкнах dating дификълти левела от hard на easy.

По-лесно е с 19ки, осмак и пачки :-D

Link to comment
Share on other sites

Баце... когато ги биеш у главата с пачките ... няма значение в поне 90% дали имаш 19ки, 19см-ров или квото и да е друго.

 

____________________________

За Психара - 8мак = V8 двигател на колата.

Link to comment
Share on other sites

Как? Аз да съм седял без приятелка за повече от 2-3 месеца? А и сега с плочки ... Рози изобщо не ми трябват. Сега смъкнах dating дификълти левела от hard на easy.

 

True, true...  :thumbsup:

 

Класиката не винаги е по-добър избор. Факта, че нещо е станало "класика", сам по себе си означава, че това нешо е писнало до болка и се прави само ако играеш на сигурно. В случая не говорим за купуване на имот, а за цветя, които трябва да направят впечатление. Трябва да се бяга от класическото. Да не говорим, че един букет от 20 рози е 60лв. За 60лв такъв букет ще ти направя без рози (или само 1-3), че няма да знаеш как да го занесеш до мястото и ще те говорят поне една година после с добро.

 

Ангеле, както казах, повече няма да обяснявам. Който разбрал - разбрал. Аз повече от 7 години имах лична цветарка, прави си изводите. Преди да прогледна колкото цветя съм подарил... Не искам да си спомням, че се ядосвам. Но пък на който съм ги подарявал - доста добре помни. Между другото вече повече от 10 години лично аз не подарявам мъртви цветя. Толкова по темата от мен. Подарявай каквото намериш за добре, но не говори глупости на тема рози. Излагаш се. 

 

========================

 

ЕДИТ: Аааааааах, 18..... Алеле колко е глупав човек на тая възраст.... Опасно глупав... 

Link to comment
Share on other sites

PS: За добавянето на тези 120 ентрита няма ли си някакви команди или терминал, че трябва да ги цъкате като гламави?

А, мога да редактирам XML-а директно. Само че говорим за live платформа от 65 сървъра, с течащо в момента добавяне на още 20, с около 2000 message per second трафик в телеком с около 65 милиона абоната. Та не е много желателно да се правят по-груби манипулации.

 

А реално тряваше да преписвам ентрита от вече въведени неща, преписвайки host, port, dir, user, pass от едно място и да прибавям ftp srv, port, user, pass от друго. И копи-пейст до изнемогване...

 

На мен редовно ми се налага да копирам тонове логове, за да ги представя на програмистите ни и не можеш да ме убедиш, че ще ми е по-лесно или по-удобно да го правя с тракпад. Особено ако трябва да хвана точните 15 реда, от 300МB лог файл...

 

П.П. За розите съм напълно съгласне с Ангел - ужасно са изтъркани и клиширани. За първа среща - може би. Но не се сещам за една жена, от по-близките ми, която действително да харесва рози.

Link to comment
Share on other sites

Виден е продукт на комунистическото време та му е простено...дори е пял в училищния хор като пионерче "Една българска роза", а веднъж даже е участвал в конкурса за политическа песен "Ален мак". :lol:

 

Майтапа настрана, обаче розата наистина е хубаво и класическо цвете...и мирише много приятно. :thumbsup:  Едно време основно се подаряваха рози и карамфили, но сега разнообразието в тоя бранш е огромно.

Link to comment
Share on other sites

...каза един от основателите на революцията....  :laughing:  :laughing:  :laughing:

 

Да, ама не съм ходил в Благоевград на "Ален мак". :P

 

П.П. Обаче пък се познавам лично с Дедото (не нашия разбира се), по времето когато основаваха партията на Бузлуджа. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

:rofl:  :rofl:  :rofl:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

 

______________________


Психаре, кажи кое беше онова радиошоу по ББС радио дето го слушаш бре ... нали ми даде един сет ама вече забравих какъв беше пък не ми се рови по флашките.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...