Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Нека следващият, който е наред да го извади за мерене... (букет или заплата).

 

П.С Аз пък 2002 взимах 5лв на смяна :D (8ч), после 120лв на месец (демек около 6лв ) и т.н. и т.н. Най-горд бях 2005 мисля, когато започнах да взимам колкото майка ми - 180лв, а тя имаше 20+ години трудов стаж.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Баси, колко сте малки, затова си спомняте на каква заплата сте почнали. Утрепи ме, изобщо не мога да си спомня какви цифри съм взимал, когато почнах работа. Освен това беше в онези времена, когато май се взимаха някакви стотици хиляди и дори милиони. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Баси, колко сте малки, затова си спомняте на каква заплата сте почнали. Утрепи ме, изобщо не мога да си спомня какви цифри съм взимал, когато почнах работа. Освен това беше в онези времена, когато май се взимаха някакви стотици хиляди и дори милиони. :lol:

 

Не, в доста голяма заблуда си.

Помня ги защото по онова време карах с 2лв седмицата и нямаше такъв кеф да можеш сам да си искараш пари и да си купиш каквото искаш с тях!

 

П.С. Нямало е такова време когато са се взимали милиони или поне не от простосмъртните хора.След деноминацията просто кръцнаха 3те нули за да се облагодетелстват някой хора от тава.

Link to comment
Share on other sites

Ъъъ.... Аз пък съм започнал работа, когато тогавашни 300 се равняваха на днешни 3000-3500... Ма'ани, ами съм ги и получавал :)

Получавах колкото баща ми, само дето той имаше два или три разряда над моите и N на брой години трудов стаж.... Е, и работеше в различна сфера. Тогава си купих и първия си компютър. Флопитата бяха лукс и за това въртях магнетофонни касети като изтърван. Нищо не може да изнерви човек така, както опитите да качи нещо от магнетофон. Компютърчето ми беше с ужасяващите за тогава 128к RAM и възможност да се разшири до 256. Ехх... бяха времена :))

Link to comment
Share on other sites

П.С. Нямало е такова време когато са се взимали милиони или поне не от простосмъртните хора.След деноминацията просто кръцнаха 3те нули за да се облагодетелстват някой хора от тава.

Я помисли пак, нали се сещаш, че едва ли някой е работил на минималната заплата, която си дал в линка. :)
Link to comment
Share on other sites

Динозаврите още бяха млади :laughing:

А дюшеците се плуткаха доволно из блатата на Скорншелъс Зета...

 

П.П Това е нещо, което само живи дюшеци в блатата могат да правят, ето защо думата е излязла вече от обща употреба.

 

Какво знаете вие за динозаврите......

Знаем само, че са ти далечни потомци.  :mellow:

Link to comment
Share on other sites

Предвид, че са първите Кайджу, то няма как да са му потомци, нито може да имат роднинска връзка. Едно е сигурно - той е бил тук преди тях!  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Освен, че в главата ми има няколко чифта цици...свирепо ми се пие кафе...ЕСПРЕСО, късо, с половин захарче...и много силно искам да шибна някой мазен, гнусен, претенциозен педал, наречен клиент. Само един път искам да го изшия :@@@@

Link to comment
Share on other sites

Предвид, че са първите Кайджу, то няма как да са му потомци, нито може да имат роднинска връзка. Едно е сигурно - той е бил тук преди тях!  :laughing:

Така, де... Ама бъркаш за роднинската връзка, щото той е чел приказки на малките трилобитчета (далечни прапрапрапрапрапрапра внуци) от които в последствие (след множество дали-или) са произлезли динозаврите.

Link to comment
Share on other sites

Я помисли пак, нали се сещаш, че едва ли някой е работил на минималната заплата, която си дал в линка. :)

 

Е според теб колко е била редната?Ако в момента е 600лв и 900лв за София, това е 3 x минималната (310лв).Сега погледни пак таблицата и виж къде са тези милиони. Поздрав ;)

Link to comment
Share on other sites

Е според теб колко е била редната?Ако в момента е 600лв и 900лв за София, това е 3 x минималната (310лв).Сега погледни пак таблицата и виж къде са тези милиони. Поздрав ;)

Не съм казвал, че средно са взимали милиони, а стотици хиляди, като само някои са минавали въпросната граница. Със сигурност съм виждал седемцифрен пейчек от държавна фирма, макар и да не беше моя. Освен това редовно се разнасяха под път и над път куфарчета с милиони - дори първата ми кола таралясник струваше няколко милиона. :)
Link to comment
Share on other sites

По въпроса за букетите да се включа с леко закъснение: букета, на който жена ми се радвА най-много беше когато купих за един неин рожден ден цялата кофа с фрезиите :) Ей тъй леко ги пристегнахме да не се разсипят по пътя без нищо повече. После като и го подарих ги бухна в една голяма ваза и подскачаше, пляскайки, ахкаше и охкаше около нея доста време :) Въпреки че седмици преди рожденния си ден ми намекваше колко харесва сезонни цветя като фрезии и лалета... накрая взех че им запомних и името даже на пущините

Link to comment
Share on other sites

Фрезиите са нещо уникално и са от любимите ми цветя, но са може би най-бързо умиращите. Истинска трагедия е да се гледа как загива такава феерия... Това е един от последните букети, които съм подарявал. Именно защото пред очите ми повяхна... 

Link to comment
Share on other sites

Вярно хората са казали, че утрото е по-мъдро от вечерта. Снощи сигурно над 2 часа прекарах, за да оправя един проблем в един компютър... Какво ли не правих, накрая ми писна и го заебах. Днес станах сутринта, свеж като репичка и за 15 мин. всичко беше готово :moon:. So kids, don't do drugs.

Link to comment
Share on other sites

Както казва един герой от един мой много любим филм :)

 

Don't buy drugs.
Become a pop star...

And they give you
them for free.

Link to comment
Share on other sites

Както казва един герой от един мой много любим филм :)

 

Don't buy drugs.

Become a pop star...

And they give you

them for free.

Най-вероятно е бил надрусан като го е казвал, защото има грешка. :D

Link to comment
Share on other sites

Вардев:

Хубаво е да има митинги, окупации и контра-митинги. Така партийната пара скрита по банки и дюшеци, ще се завърти малко и сред хората. Може пък да се вдигне за кратко покупателната способност на чиляците от всички лагери. Ай, на хаирлия да е.

Link to comment
Share on other sites

Грешиш!

Това са обикновени, съзнателни граждани, които САМО и ЕДИНСТВЕНО от добра воля и без ничие финансово подпомагане или давление са се събрали за да изразят волята си.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...