Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Абеееее какво е това гадно масло асеновградското? Ебаси говната има вътре. Едно масло от немските или френското президент не е било толкова меко, като го държа в хладилника.

 

Отделно като сложи жена ми да запържи едно яйце с едното масло миризмата е да си оближеш пръстите, а с другото почти нищо не се усеща като миризма.

 

Купуваш боклук, блъскан с вода, който няма НИЩО общо с масло. 

 

=================================

 

Наскооо, оди са *ибай ти... Начело са Х-мен, като във врата им дишат РА! 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

С къв акъл сте си го купили това не знам. То отдавна не е масло. Ще се натровите зорлем.

Щото го взимах в 2:30 през нощта от денонощното и нямаше друго, ей затова.

 

 

Дядо що си купуваш боклуци ? Като го сложиш това в нагрят тиган то е 50% вода и пръска навсякъде ;)

 

 

Купуваш боклук, блъскан с вода, който няма НИЩО общо с масло.

Мисълта ми беше, че не е само вода това, ами и някакви други гадости.

 

 

 

 

.

Link to comment
Share on other sites

Щото го взимах в 2:30 през нощта от денонощното и нямаше друго, ей затова.

 

 

 

 

 

Мисълта ми беше, че не е само вода това, ами и някакви други гадости.

 

 

 

 

.

 

 

Други гадости няма, както няма и масло. Просто имат много добри хомогенизатори :)

Link to comment
Share on other sites

Що тогава не мирише на масло в тигана ами мирише на олио? Освен това току-що извадено от хладилника се маже лесно като маргарин

 

Щото няма масло, за това :) Основно е вода и тая вода, докато не се изпари до някакви определени количества, няма как да замирише на масло.

 

Edit: Освен ако на опаковката изрично не пише - с растителни мазнини. Тогава си е чист маргарин :)

Edit 2: Въпреки, че тогава, мисля по закон, не могат да му казват масло...  :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Преди седмица две виждам как учебна кола я оставиха да влезе на червено в светофара. Това след акто седя 15 сек на червеното, останаха 9 и влезе за ляв завой, днес учебна кола ще ме сгази на зебрата - инструктора гледа като теле. Психозата го напсували що е спрял на червено. Какво очаквате от 90% от шофьорите тогава? Вече нормалното каране и спазване на правилника са за изненадване, не обратното.

Link to comment
Share on other sites

Купуваш боклук, блъскан с вода, който няма НИЩО общо с масло.

 

Ебати и маслото асеновградско - я кажете на коя фирма е, че да не се изработя като дедо и аз...да не би да е на Вълчев?

Link to comment
Share on other sites

Абе тоя МакБук се не чува, че работи бе....

Ще го закачам за един док ми се струва и ще правя настолната машина файлов сървър..

Link to comment
Share on other sites

Да ти го таковам и Ейпъла. Само да не ми станеш тука сатанист и да проповядваш "Или Ябълка, или нищо"!

Междувременно, я си кажи мнението за ТУЙ.

Link to comment
Share on other sites

Това не може да се случи, но като гледам колко лесно е да прекараш и интегрираш Епълските устройства и услуги през тоя макбук, а колко трудно е да прекараш останалите, разбирам защо хората се кълнат в тая марка...

Link to comment
Share on other sites

Ебати и маслото асеновградско - я кажете на коя фирма е, че да не се изработя като дедо и аз...да не би да е на Вълчев?

 

Май точно то. Едно сребристо. Ето това: http://www.valchev.bg/images/01_b.jpg

 

Абе тоя МакБук се не чува, че работи бе....

Ъъъъ изобщо се чува нещо???

 

Ще го закачам за един док ми се струва и ще правя настолната машина файлов сървър..

 

Какъв док и защо? Заради по-голям монитор?

 

Да ти го таковам и Ейпъла. Само да не ми станеш тука сатанист и да проповядваш "Или Ябълка, или нищо"!

Междувременно, я си кажи мнението за ТУЙ.

 

Ами след като аз съм възхитен от изработката на техните лаптопи. Виж с телефона съм още с андроид, но андроидски таблет не искам да видя. Засега..

 

Това не може да се случи, но като гледам колко лесно е да прекараш и интегрираш Епълските устройства и услуги през тоя макбук, а колко трудно е да прекараш останалите, разбирам защо хората се кълнат в тая марка...

Ами работата е, че като изработка е класи над останалите, вкл. топ моделите им. Онзи ден гледах разни асуси и впечатленията ми са, че тракпада се държи меко казано неадекватно. След като съм свикнал с епълския, на останалите ми прави впечатление колко е зле и си обяснявам, защо никога не съм харесвал тракпада и съм търсел мишка. Какво няма да търся - неадекватно се държат и тези на DELL и на HP и на ASUS... леново май са леко по-добре ама леко. Епълския е съвсем друго нещо. Няма майтап.

 

Само да не ти се налага да бърникаш нещо на ниско ниво, че с BSD-то докато излезеш на глава можеш да си прережеш вените. Аз с едни сертификати и един shell script що зор видях и що псувни му теглих на идиота, дето е съчинил синтаксиса (не че в случая има нещо общо това с apple, то си е unix)

Link to comment
Share on other sites

Баклавичка.....пекано пиленце....пържени картофки и сиренце отгоре....лелелелелел....Най-накрая храна, а не тоя гняс дето и кучетата го лаят

Link to comment
Share on other sites

я си кажи мнението за ТУЙ.

Дървено и ръбато като HTC :P За парите изглежда ОК като показатели. Как ще работи и колко от приложенията ще работят нормално е съвсем друга тема...

 

П.П. Дедо кой по дяволите ползва тракпад?!

Link to comment
Share on other sites

 

Ъъъъ изобщо се чува нещо???

 

 

Какъв док и защо? Заради по-голям монитор?

 

Ами работата е, че като изработка е класи над останалите, вкл. топ моделите им. Онзи ден гледах разни асуси и впечатленията ми са, че тракпада се държи меко казано неадекватно. След като съм свикнал с епълския, на останалите ми прави впечатление колко е зле и си обяснявам, защо никога не съм харесвал тракпада и съм търсел мишка. Какво няма да търся - неадекватно се държат и тези на DELL и на HP и на ASUS... леново май са леко по-добре ама леко. Епълския е съвсем друго нещо. Няма майтап.

 

Само да не ти се налага да бърникаш нещо на ниско ниво, че с BSD-то докато излезеш на глава можеш да си прережеш вените. Аз с едни сертификати и един shell script що зор видях и що псувни му теглих на идиота, дето е съчинил синтаксиса (не че в случая има нещо общо това с apple, то си е unix)

Сега докато подкастрях цитата, усетих, че ми липсват клавишите  Home и End. :(

 

Ами нищо не се чува. Точно там е въпроса. И не забравяй, че този не е Air като твоя, а си е редовен МакБук Про.

 

Док си има, но шефа не ми го е донесъл, заедно с някакви аксесоари, които ще ми прати до месец. Та дока ще ми трябва, за да си включа монитора, че на тоя малкия ми изтичат очите. Също така, да си закача една мишка и клавиатура, които да не вадя и да ръчкам постоянно. Само слагам лаптопа в дока и всичко е ток.

 

Сега дори обмислям да си взема един NAS за сторидж и да му накича дисковете от настолния компютър, че не искам да запазвам особено много неща на ССД-то, което е в МакБук-а (OCZ Agility 3 512GB). Чудя се за момента. Може и да споделя просто папките на настолния компютър, но пък той си шуми. Аз в такава тишина не съм работил на компютър никога и това е съвсем сериозно. Чак не мога да повярвам как може да не издава никакъв звук. Чувам някакво бучене отвън през дограмата, но от лаптопа нищо няма. Как се охлажда това чудо? Поне един вентилатор няма ли? Всичко ли е пасивно?

 

Изобщо не съжалявам, че го взех. Още повече, че е супер далавера. Само ССД-то му струва $400+. С четириядрен 2.9GHz i7 e и 16ГБ ДДР3 РАМ на 1333.

 

А, да. И още 2 години гаранция с пълен сервиз и телефонно обслужване...

 

п.п. току що разбрах, че Command+ стрелките действа като HOME и END бутоните на нормална клавиатура.

 

Наближава коледа, трябва да натрупам малко положителна карма :))

https://www.dropbox.com/s/aa1v2ja5rsnu3nv/roses.jpg

Розите са за хора без въображение. :D Червени рози подарих последно 8-ми клас мисля.

Прояви повече креативност и ще трупаш карма х3.

Link to comment
Share on other sites

П.П. Дедо кой по дяволите ползва тракпад?!

 

Тези, на които им работи очевидно :)

 

Сега докато подкастрях цитата, усетих, че ми липсват клавишите  Home и End. :(

Cmd+стрелка наляво-надясно

 

В remote desktop към windows машина е FN+същите стрелки. Верно липсваха ми в началото, но свикнах

 

DEL=FN+backspace

 

Ами нищо не се чува. Точно там е въпроса. И не забравяй, че този не е Air като твоя, а си е редовен МакБук Про.

Искаш да кажеш, че не е air като моя стария, а е про като моя новия само че не е ретина. Много добре знам че не се чува :)

 

Сега дори обмислям да си взема един NAS за сторидж

Ако ти се дават пари - Synology DS114: http://www.amazon.co.uk/Synology-DS114-2TB-Bay-Desktop/dp/B00G6DIVEW/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1384401520&sr=8-2&keywords=synology+ds114

Велика джаджа е

 

Как се охлажда това чудо? Поне един вентилатор няма ли? Всичко ли е пасивно?

През корпуса. Ако пуснеш игра в един момент ще включи вентилатора. StarCraft-a го пуска на 30тата секунда

п.п. току що разбрах, че Command+ стрелките действа като HOME и END бутоните на нормална клавиатура.

Мммм да беше изтрил първото изречение, щото докато стигна до това и вече ти отговорих :)

Link to comment
Share on other sites

Розите са за хора без въображение. :D Червени рози подарих последно 8-ми клас мисля.

Прояви повече креативност и ще трупаш карма х3.

 

:Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:

 

Дано осъзнаеш каква глупост каза... В смисъл кармата ти от 8-ми клас насам би трябвало да ти подсказва... 

Link to comment
Share on other sites

Дедо, играй SC2 с тракпад тогава ;) Искам да те видя да добавиш 120 ентрита с по десетина параметъра всяко, в уеб интерфейс на един сървър с тракпад :) Ся сигурно за писане на код и хептен без мишка може... Ако това визираш под ползване за работа де. Сигурно в твоя широк кръгозор с това се изчерпват възможностите за работа на един лаптоп :lol:

Link to comment
Share on other sites

Браузване, четене/писане на email, работа с word, excel и тем подобни, пускане на филм, копиране/местене/триене на файлове, игра на SC (ама примерно Squadron TD). Писането на код и ровичкането на разни сървъри си го споменал и ти гледам, само не разбирам тоя уеб интерфейс какво ти пречи да го бърникаш през тракпада? Там АПМ не се иска. Аз поне с SQL сървъра и IIS се справям прекрасно.

 

И да, тракпада не става за всичко, особенно за игри. Само не виждам що се бъзна толкова

 

PS: За добавянето на тези 120 ентрита няма ли си някакви команди или терминал, че трябва да ги цъкате като гламави?

Link to comment
Share on other sites

Не бе, Ники, това е като да кажеш, че Моцарт или Вивалди са за хора без въображение...  

MN q 4e sa bez vAobrajenie. Kvi sa tez palqci brat.......... basi balacite!!!!!!111trollface_emoticon.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...