Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Сериозно? Предвид, че не се занимава с генно инженерство, добре си върши работата. И верно ли говорим за карикатури?  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Хммм, не знам да е претендирал да е специалист, но явно ще да е добър... Последно си спомням беше актьор около 20-на години...

Link to comment
Share on other sites

И като такъв не струва.

 

Има няма колкото Джеки Чан... но наистина не виждам отправната точка за претенциите към човека. Той си снима цял живот безмислени екшъни ставащи да убиеш 1ч от живота си. Сега даже и такива актьори като него няма... честно.

Link to comment
Share on other sites

 но наистина не виждам отправната точка за претенциите към човека. 

 

Е как!!! Насреща имаме по-добър специалист в бойните изкуства, който не е карикатура! 

 

Иначе смисъл ако търсиш, няма да намериш... 

Link to comment
Share on other sites

Баси, напоследък толкова рядко влизам, че ми се налага да чета по 3-4 страници bullshit.

Розите са си класика. Красиво, изящно цвете, което мирише добре. Всяка жена, която е наясно със себе си ще оцени  розата. Тя е символ, не просто цвете. И все пак, всеки да подарява каквото иска.  Аз предпочитам една червена роза от най-скъпите, пред който и да е целофанен букет...

 

На Иван стандартите са 1000 лв на месец.  Това стана ясно наскоро...

Link to comment
Share on other sites

На Иван стандартите са 1000 лв на месец.  Това стана ясно наскоро...

 

Жоро, тук има не един Иван.  :laughing:

 

За другия известен има мултипликатор пред тая цифра.... 

Link to comment
Share on other sites

Това, което отличава Джеки Чан от ЖКВД е, че първия не се приема насериозно. И в техниките му има доста комични елементи. Докато белгийското джудже го играе голямия мъж. Проблемът може би идва от там, че съм се занимавал с бойни изкуства достатъчно, за да мога да преценя, че повечето му каскади и техники са толкова абсурдни, че чак се възмущавам... Е, да, не мога да си кача крака зад ухото, но това не би ми попречило да ритна човек с моя ръст в главата. Въпреки, че това е последното нещо, което нормално мислещ човек би направил в уличен бой (каквито са голяма част от сцените на Жан).

Лично за мен истинските актьори са Стивън Сегал, Брус Ли (който е бил феноменален, между другото) и Джет Ли.

Link to comment
Share on other sites

Велик Жан Клод!

 

 

 

Според авторите от Волво в клипа няма монтаж! 

Тъкмо преди минута ми изпратиха линк към този клип. Честно да ти кажа, не ми се вярва да не е монтаж. Ужасно опасно изглежда!

Link to comment
Share on other sites

Part of Volvo Trucks' "Crazy Stunts With Our Trucks" promotional campaign, this effort was apparently the first time JCVD had attempted his trademark stretch between two semis moving in reverse — and for those who doubt, Volvo maintains there's no computer-generated trickery or reverse filming underway. (That it demonstrates "Volvo Dynamic Steering" more than the awesomeness of the muscles from Brussels can and will be argued by future generations, but do note that the trailer on the semis stay straight while backing up.)

To pull it off, Volvo commandeered a closed airport in Spain and waited for sunrise. Van Damme, being Van Damme, needed only one take to make it work.

Това е написано. Има обаче вариант в случая да се визират самите камиони и тяхното право движение, а не шпагата на Жан Клод... Не се разбира добре...

Link to comment
Share on other sites

Класика в жанра: Един показва нещо с даден актьор, втори не го харесва и съответно изразява крайно мнение за него след което се почва спор в стил "ти си тъп"-"не, ти си тъп" и т.н. Не че и аз не съм го правил ама тоя път ситуацията ми изглежда комична :)

Link to comment
Share on other sites

Класика в жанра: Един показва нещо с даден актьор, втори не го харесва и съответно изразява крайно мнение за него след което се почва спор в стил "ти си тъп"-"не, ти си тъп" и т.н. Не че и аз не съм го правил ама тоя път ситуацията ми изглежда комична :)

Че то всеки път е едно и също. :D

Link to comment
Share on other sites

Вероятно понеже сте малки забравяте друг класик - Майкъл Дудиков!!!  :laughing:  :laughing:  :laughing:

 

Сега ви изглежда смешно, но в началото на 90-те, когато за пръв път дойдоха тук западни филми полулегално, едва ли имаше момче, което да не е въздишало по Кървав спорт, Американска нинджа, Роки, Манастира Шао Лин и де що има филм с Брус Ли, а след време Рамбо, Хищник, Терминатор, Робокоп и т.н. Та от днешна гледна точка много лесно е да се дават оценки така на килограм...

Link to comment
Share on other sites

@Asasin - доле горе, толкоз. Има и по-слаби месеци. Като подигравателно ли трябваше да е?

 

А за ЖанКлод - този сплит не може да го направи нито един от вас, на колкото и години да стане, колкото и да го опитва и тренира. Този сплит не го могат много гимнастици. Това е перфектен сплит. От 100 годишен дядо...

Link to comment
Share on other sites

Остави ... петък е ... а трябва да се излиза с колата на обяд ... мамка му ... тъкмо бях приготвил едно сокче 100% портокал и джина ... точно пред 15мин влезе клиента който ми провали схемите...  :throw:  :throw:  :throw:

Link to comment
Share on other sites

@Asasin - доле горе, толкоз. Има и по-слаби месеци. Като подигравателно ли трябваше да е?

 

А за ЖанКлод - този сплит не може да го направи нито един от вас, на колкото и години да стане, колкото и да го опитва и тренира. Този сплит не го могат много гимнастици. Това е перфектен сплит. От 100 годишен дядо...

Не бе, просто отбелязвам, че като говореше за бензина си го изкарах тоя извод... По тея теми подигравки не са уместни. На твоите години, доста по-малко взимах...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...