Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Може да е бил далтонист човекът. :P  Всъщност забелязвам закономерност при далтонистите, неразличаващи червения цвят - обикновено карат джипове, най-често от Х5 нагоре.

Link to comment
Share on other sites

Сигурно е далтонист но ме притеснява че същите тия далтонисти като спират коли пред тях на пешеходна пътека само ще минат в страни и ще си продължат при което знаем какво може да се случи.

Link to comment
Share on other sites

Е к'во толкова може да се случи, освен да има двама-трима сгазени - никакъв проблем за един джип, даже ако знаеш колко още може да сгази наведнъж...а общото количество също така е право пропорционално на нервността на конкретния далтонист + цената на возилото, но е в обратна зависимост от дължината на 'достойнството' на шофиращия.

 

П.П. Като оставим черния хумор, изгледал съм доста клипчета на идиоти, минаващи демонстративно на червено, както и на безброй удари отзад в коли, които са спрели пред пешеходна пътека с минаващи хора. И докато смачканите ламарини могат да се преживеят, в някои случаи ударът отзад премества спрялата кола точно върху пешеходеца, а в други случаи летящият джигит, за да не се удари в спрелите коли ги заобикаля...и тъй като заради спрелите няма видимост, улучва директно някой пресичащ.

Link to comment
Share on other sites

Нидей! :laughing: ...няма да ти повярваме, пък и има вероятност да ти се смали още. :grin:

 

П.П. (добавка за буквалистите и неправилните интерпретатори, без да включвам мобо в тая сметка) - далеч съм от мисълта, че всички с джиповете са идиоти, но определено съм засичал много комплексари, каращи основно джипове и мислейки се за нещо повече от останалите на пътя.

Link to comment
Share on other sites

Нидей! :laughing: ...няма да ти повярваме, пък и има вероятност да ти се смали още. :grin:

 

П.П. (добавка за буквалистите и неправилните интерпретатори, без да включвам мобо в тая сметка) - далеч съм от мисълта, че всички с джиповете са идиоти, но определено съм засичал много комплексари, каращи основно джипове и мислейки се за нещо повече от останалите на пътя.

нека да има полиция като полиция, а не мобилни хранилки па да видим дали ще има значение дали караш изгнил Москвич или Континентал ГТ. ;)

Link to comment
Share on other sites

Също и такива с Алфа ГТ, БМВ 3, Фиат Пунто, Голф рандом, Хонда Сивик - това са все диагнози.

 

Забрáви и ония от Перник...

Нямах предвид тия, дето нарушават нещо по пътя, а само определен кръг хора, с неясни финанси, каращи големи и скъпи возила, мислейки се за недосегаеми - явен остатък от 90-те, когато беше пълно с такива, сега определено са доста по-малко, но достатъчно, за да формират категория.

Link to comment
Share on other sites

Абеееее какво е това гадно масло асеновградското? Ебаси говната има вътре. Едно масло от немските или френското президент не е било толкова меко, като го държа в хладилника.

 

Отделно като сложи жена ми да запържи едно яйце с едното масло миризмата е да си оближеш пръстите, а с другото почти нищо не се усеща като миризма.

 

Тези как не ги е срам да продават маргарин за масло. Разбирам, че е евтино, разбирам че са правили някакви магии да го блъскат с вода и какво ли не за да им излезне сметката, но това не е масло, а маргарин. То бива бива ама нагла лъжа на нищо не прилича.

Link to comment
Share on other sites

Мда, и аз преди няколко месеца го взех уж за проба и после поздравявах родата им....а едно време си беше хубаво.

Link to comment
Share on other sites

Забрáви и ония от Перник...

 

...както и всички ония с Х и РА на регистрацията. При това, без значение каква каруца карат! В кръвта им е да са диви селяци на пътя и е въпрос на чест за тях непрекъснато да го подчертават.

Link to comment
Share on other sites

Са ибете бе, по-големи скапаняци-шофери от пловдивчани няма.

:FU:

 

П.п. Ти па що се засягаш на регистрация, бе!?

 

П.п.2 :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...