Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

напротив

но по темата,мисля че колегата имаше в предвид раздяла,загуба или нещо подобно

може и да греша де

аз поне така съм го почувствал и разбрал,затова така го написах,искренно и лично

повярвай ми точно толкова е необходимо,30сек да се разруши нещо градено с месеци …

тук би трябвало да завърша с майната й,но понеже съм възпитан и културен член на форума няма да го направя

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Толкова съм бърз, че мога да направя клепар на котката, преди да посегне да ме одраска! Муахаха, оттук нататък ми викайте Олд Шетърхенд! :lol:

Link to comment
Share on other sites

напротив

но по темата,мисля че колегата имаше в предвид раздяла,загуба или нещо подобно

може и да греша де

аз поне така съм го почувствал и разбрал,затова така го написах,искренно и лично

повярвай ми точно толкова е необходимо,30сек да се разруши нещо градено с месеци …

тук би трябвало да завърша с майната й,но понеже съм възпитан и културен член на форума няма да го направя

 

Не бе, то ясно за какво става дума, но ако става дума за отваряне на заключени врати когато силно ми се пикае, мога да изненадам всеки. Ставам ужасяващо бърз. Даже един път толкова бързо нахълтах, че дръжката на врата ми остана в ръцете.

 

Опитвам се да ви отклоня от мрачните мисли :) Мойте не са много весели, но не значи че трябва да се предаваме на гадното настроение. Ей ся сядам, правя няколко уискита и майната му на всичко :) Утре пак ще се борим и така :)

 

 

П.С. Късно видях какво е писал момъка над мене. Въпроса ми е, конкретни оплаквания към някого имаш ли или просто да си начешеш езика. Или пък не знам, може и да не трябва да ти триеме мненията. Никой не ни каза, че точно твоите мнения не трябва да ги трием. И дали не е трябвало все пак да ти бъде изтрито мнението ? Така е преценил модератора, изтрил го е. Ако се окаже фатална грешка, затваряме форума, режем си ритуално вените и ... сбогом жесток свят. :)

Link to comment
Share on other sites

1. П.С. Късно видях какво е писал момъка над мене. Въпроса ми е, конкретни оплаквания към някого имаш ли ...

 

2. Ако се окаже фатална грешка, затваряме форума, режем си ритуално вените и ... сбогом жесток свят. :)

 

1. Не, нямам конкретни оплаквания, не съм врачка, че да знам кой го е изтрил, но предполагам, че го е изтрил някой новопосаден.

 

2. Най-добре!

 

Килерине, от теб не съм очаквал такива иронии. Хом хом! Големият Лош Модератор се радва на гнева на малиия потребител и го иронизира. Да, дей*а майка му, няма да ми триете постовете, ще триете постовете на останалата слабоумна пасмина, дето се шири из тоя форум. Тоя форум го ползвам за да комуникирам с приятелите и познатите си, да се шегувам с тях и те с мен и да обменям впечатления, мнения и дълбоки мисли. И ако някой ми пречи да правя тия неща, защото смята, че трябва да упражни своите изначални и ненакърними модераторски права може го поздравя с две птички. Не ми харесва снизходителния ти тон, не ми харесва това, че всеки модератор на всеки форум в целия свят се мисли за Дядо Боже. Едно време се смеех на afx и му виках, че пали напразно и че форума си е съвсем наред. Вече не знам.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че явно има някакви пишман-модератори из тоя форум, дето ми трият постовете и така хич не ме радват. :angry:

Ако продължаваш да пишеш доста мнения на английски и то не където им е мястото...

Link to comment
Share on other sites

1. Не, нямам конкретни оплаквания, не съм врачка, че да знам кой го е изтрил, но предполагам, че го е изтрил някой новопосаден.
Ако продължаваш да пишеш доста мнения на английски и то не където им е мястото...

Аз пък си помислих, че визира мен за новопосадения....дали пък наистина да не му изтрия няколко поста ей тъй...за спорта... :bgrin:

 

Btw, постове трия, чак след третото предупреждение...което ми действие явно доказва, че въпросният потребител на когото съм му го изтрил е непоправимо тъп и упорит... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Стига сте се чекнали на клавиатурите за равновесие, и форума и модераторите и потребителите ,всички са готини. Въпрос на вкус и на подправки.

 

Не правете любов ами война :unsure: .... или обратното беше :bgrin:

 

През главата ми незнам още какво минава, но гърба ако не ми мине до два дни ще скърша клавиатурата :angry1

Link to comment
Share on other sites

Аз като съм го написал на английски съм го написал за конкретен човек, който ще го разбере. Но както и да е, вейте си модераторския куйрук на воля, няма какво да направя.

Link to comment
Share on other sites

Сложете точка в правилата- "Забранено е писането на английски/немски/френски/беларуски... " . Все още май не е подсъдно да се пише на чужд език. Макар че една от последните точки удря всичко в земята- модераторите, Хайд парк :D

Времето пак ще е слънчево,а имам да свърша сто неща :sick Искам съботаааааааааааа! Сега като се замисля- фоорумът си е доста добра проекция на реалния свят, което показва, че надежда няма никаква. Човек трябва да пие една студена вода и много да не си слага нещата на сърце. Повече избирателна пропускливост и всичко е ок.

Link to comment
Share on other sites

Брях! Слушам Хоризонт по Нокията, предават вота на недоверие по радиото. Лютви Местан каза, че опозицията била "един бюлюк хора".

 

бел.пр. бюлюк - стадо, чарда; място за пладнуване на стада овце

 

Ако бях модератор на парламента, веднага щях да го банна. И Георги Пирински също. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Хващам го и със засилка в стената! С главата му напред! Ама мощно и звучно. След което се чува тежко падане. Вдигам го от земята, и повтарям операцията! Оставям го мършав на земята. Те хиените си знаят работата. И въпреки всичко - жив. И мърда и щъка... Мамка му и животно, още веднъж! Връзвам го на стол и го оставям там, без храна и вода, 1 година! Връщам се - жив! Шибания боклук още е жив! Обръсвам го от горе до долу и му правя бесило от собствените му косми! Пускам го през терасата и увисва! Лешоядите си знаят работата. НО ТОЙ Е ЖИВ! И набира още повече сили за отмъщение! Решение на проблема? Увивам го, целия, с найлон и го пускам в двигателя на излитащ самолет. Но КАКВО?! Той излиза жив и здрав от другата страна.

Отиваш някъде много далеч! На майната си! И точно когато си мислиш, че си се отървал, той идва и ти го слага! МОЩЕН И ЧЕРЕН И ГОЛЯМ И ДЪЛЪГ И ШИРОК! А кой е той? ШИБАНИЯ ЖИВОТ!!!

Link to comment
Share on other sites

Един билюк/бюлюк по непотвърдена информация от източници от Ямбол е около 50 души :D

E, толкоз са в парламента, верно си е ;)

Шефът ме заплашва с реплики от "Кръстникът" :ph34r:

 

И още едно значение - бюлюк - дружина от платената султанска конна гвардия

Link to comment
Share on other sites

Аз като съм го написал на английски съм го написал за конкретен човек, който ще го разбере. Но както и да е, вейте си модераторския куйрук на воля, няма какво да направя.

Има си лични съобщения след като искаш да го кажеш на един човек. Доста често напоследък съм забелязал, че пускаш мнения на английски които нямат мново връзка с темата на обсъждане. Затова и преместих поста. Никога не ги трия. Премествам ги в специална(скрита) тема ;).

 

 

Сложете точка в правилата- "Забранено е писането на английски/немски/френски/беларуски... " . Все още май не е подсъдно да се пише на чужд език. Макар че една от последните точки удря всичко в земята- модераторите, Хайд парк :D

Не е забранено писането на чужди езици. Когато става прекалено системно се превръща в проблем.

 

 

 

Не смятам да обсъждам повече тази тема. Лично за мен е приключила. Надявам се и за другите да е така.

Link to comment
Share on other sites

(съвесем извън темата за триенето/преместването/модератостването)

 

Доста често напоследък съм забелязал, че пускаш мнения на английски които нямат мново връзка с темата на обсъждане.

 

Това се нарича "хумор". :unsure:

Link to comment
Share on other sites

вкарах гол за бордо, докато медитирах :punk

бахти, болен съм, трябва ми лекар...или по скоро без достъп до нет и пунктове на ефу :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Лека нощ на всички...че утре има упражнения в университетчето... Мисля си още, че човек не бива да сънува толкова хубави сънища (напълно неподходящи и по други причини), че да не му се ляга, защото знае, че предстоящото няма да достигне нивото на сънищата от предишната нощ. Тъп съм.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...