Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Чукни, Йорик! И нашия принтер упорито отказва да печата синьо, въпреки че има мастило и е зачистен. Наплесках се с мастила да чистя и пак нищо.

ужас е... към този принтер тая неописуеми чувства... нещо като тази eмблематична сценка от "Office Space" -

 

Office%20Space.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Диамантът притежава свойството да привлича хората на принципа на "лъскавкото", който е стар колкото света. Среброто и златото са действали на подобен принцип, сега се ползват като накити предполагам повече, защото са се наложили като символ на богатство и/или някакъв статут. Това е като оставим настрана факта, че са сравнително редки метали и са ценни поради редкостта си.

 

Ама Second, я ми кажи, ама честно, това не е ли красиво, от една чисто абстрактна гледна точка, където диамантът не е нито символ на пари, нито на престиж, просто като един предмет:

 

68vmo5.jpg

Link to comment
Share on other sites

диамантът не е нито символ на пари, нито на престиж, просто като един предмет

Няма такава абстрактна точка :)

За мен като цяло е непонятна идеата/желанието/нуждата/манията за кичене. Особено ако става дума за неща, струващи повече от къща. Символ на пари, престиж, власт - на кой по дяволите му пука?? Е, очевидно има хора, на които им пука, иначе този бизнес щеше да зелезе :D

 

Иначе сега си мисля, че и този уикенд ще е работен. От до. Хем си казах, че няма да приемам поръчки. А то кво стана...

Link to comment
Share on other sites

Няма такава абстрактна точка :)

За мен като цяло е непонятна идеата/желанието/нуждата/манията за кичене. Особено ако става дума за неща, струващи повече от къща. Символ на пари, престиж, власт - на кой по дяволите му пука?? Е, очевидно има хора, на които им пука, иначе този бизнес щеше да зелезе :D

Зависи , ако е подарък от близък и важен човек или нещо такова , защо да не се носи , е виж ся прекаления кич и на мен не ми харесва , но когато е умерено нямам нищо против :)

Link to comment
Share on other sites

Бахти, от скука ми иде да лъсна бастуна...Ама по-добре да си направя салатка от мариновани люти чушлета и лук.Пък утре ще му мисля...Най-много да викам - "Идвай сладолед!", като седна на белия трон.

Link to comment
Share on other sites

Г.Петрова само изглежда хрисима, тя е един коварен човек!Днес това ще бъде доказано в някоя от ауд. на ПУ като си зададе 2-та въпроса по ИБДП и 40+ човека си помислят "Тая как можа баш т'ва дето не съм го чел да пита, бе!".

Link to comment
Share on other sites

Много забързана сутрин, само търчане, забравих една касова бележка, малееее с колко глупости съм се захванал днес не е истина , само незнам дали ще ми стигне времето да ги свърша :wacko:

Иначе в този момент ми е пълно спокойствие, пия кафенце и смятам да си пусна спокойна музика и да чакам да свърша работа тук да се почва следобедното търчане по оптики , такси , работа , и до един колега от форума трябва да отида. Май довечера ме чакат 2,3 литра вино за отскок в леглото :beer:

 

Лек и спорен ден на Всички тук и на всички които не са тук :shy:

Link to comment
Share on other sites

Откакто минах на следновогодишна диета непрекъснато някой черпи, носи нещо за опитване... Преди малко от една фирма за колбаси и мисни деликатеси ми донесоха цяла торба с мостри за дегустация, вчера ми донесоха от друга фирма мостри на сготвени манджички пак за дегустация... Сутринта една колежка от София се изтупа с цяла кутия бонбони...Абе аз офис-мениджър ли съм или кандидат-прасе за угояване?

 

Искам да спра да ям! Искам да сваля излишните ми 5 кила, които качих по празницитееее :angry1

Спрете да ми носите ядене!!! :pirate

Link to comment
Share on other sites

Дааам и аз съм навитак , за Колбаси и храна винаги готов :lol:

Все пак не мога да качвам ... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Хаха 1:0 с/у ПУ! Много съм "силен" по философия Витгенщайн го "сгънах" :lol:

 

оф обърках темата..трябваше да е във фукните ;)

Link to comment
Share on other sites

Г.Петрова само изглежда хрисима, тя е един коварен човек!Днес това ще бъде доказано в някоя от ауд. на ПУ като си зададе 2-та въпроса по ИБДП и 40+ човека си помислят "Тая как можа баш т'ва дето не съм го чел да пита, бе!".

Хаха, стига бе! При Гълъбина Дупинова винаги лесно минава изпитът, ако си прочел поне веднъж въпросите от конспекта:)

Link to comment
Share on other sites

Перфектен ден за разходки а всички са се забили по къщите/кафетата и не им се излиза... еми спасявайте се отивам сам да си дръпна една разходка до братската могила :)

Link to comment
Share on other sites

Муахахаха!

Тъкмо да напиша злобен пост срещу куриерите, които чакам цял ден да ми донесат служебните телефони за колегите, и те все пак се явяват!!!

 

 

П.С. Какво се е случило с показателите на нещото от подписа на BlackGuardian? Защо са на 0?

Link to comment
Share on other sites

Кон да ви го посипе, клиенти! Как може в 5 следобед в ПЕТЪК да ми се изсипе една кавалкада хора и да ме полее с работа! И всеки иска БРЖЕ! Ми не може БРЖЕ, от сряда оставам само аз преводач с английски, не мога да поемем бързи срокове като имам още много работа за довършване. Баси хората!

Link to comment
Share on other sites

Одъртявам...Започва да ми харесва да поспивам следобед...

Или може би трябва да си лягам мааалко по-рано вечерта, а не към 3...

Link to comment
Share on other sites

Днес за първи път ядох плод личи :) Хареса ми...обаче без да искам сдъвках костилката и не знам какво ме накара да се разтърся из нета...оказа се, че е леко отровна. :ph34r: Така че, ако изчезна от форума не се чудете защо :P

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че продуцентите на Midsomer Murders трябва да ми плащат хонорари за промоутърски услуги :P Не, направо да ми направят трудов договор, че се овъртях в хонорари и самоосигуряване...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...