Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Не те разбирам нещо , това някаква логическа игра ли е ?

 

Това е RPG, само че без графика. Има си dungeon, предмети, артефакти, уникални гадини, оръжийца, магии и т.н.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Това по-долу са републиканецът-кандидат за президент Джон Маккейн и жена му, Синди. Забелязвате ли нещо странно в нея?

2006004910139988166_rs.jpg

Link to comment
Share on other sites

Може и да се заблуждавам, но ми се струва, че въпросната "дама" е снабдена с адамова ябълка, което ако съм прав значи, че това е шибан траверс най-малкото. И чертите на лицето не са особено женски. Ама може и да греша.

Link to comment
Share on other sites

Боли ме глава от помиярския народ, който си е заврял зурлата в задника и не се мръдва да помогне на човек в инвалидна количка да слезе от влака....Свине със свине....

Link to comment
Share on other sites

Една от основните причини, поради които в петък трябва да се забрани работата на пълен работен ден:

Скайп в 4:10 следобед, петък.

Самоличността на другия участник в чата е скрита, за неогво и всеобщо добро.

 

6tiik4.png

Link to comment
Share on other sites

Боли ме глава от помиярския народ, който си е заврял зурлата в задника и не се мръдва да помогне на човек в инвалидна количка да слезе от влака....Свине със свине....

 

Бездарник ли ставаш? Така ли те учихме в СС?? Следващият път не си мърдай задника и когато идва линейката отзад (понеже и други свине не го правят) - какво ти става Наско? Нима не познаваш "европейската ни действителност"?

Link to comment
Share on other sites

Може и да се заблуждавам, но ми се струва, че въпросната "дама" е снабдена с адамова ябълка, което ако съм прав значи, че това е шибан траверс най-малкото. И чертите на лицето не са особено женски. Ама може и да греша.

А стига. Те тва е голям кеф. Много весело ми стана :)

Link to comment
Share on other sites

Изпитна сесия, учене, зубкане, лудо припотяване пред изпитващия... Кой му пука нали идва 2 февруари- ша са празнуваааа :lol:

Минава ми през главата, че утре имам изпит а не знам името на даскалицата при която ще се провежда той.Май поне това трябва да си преговоря :thumbs-up:

Link to comment
Share on other sites

С копчето се SASCH-ирахме :) Толкова неща си накупихме, че можем официално да бъдем признати за рекламни лица на марката :D

 

Браво! Добър избор! Харесва ми марката като цяло, а и дрехите които имам си ме радват. Иначе ми минава през главата че резултата до момента Аз ПУ е 1:1..трябва да завърши 4:1 :rolleyes: Стискайте палци!

 

Мерси! И аз ще ти стискам :D важното е да има 3 номер в книжката!

Link to comment
Share on other sites

резултата до момента Аз ПУ е 1:1..трябва да завърши 4:1 :rolleyes: Стискайте палци!

 

Стискаме колега! Аз пък съм още 1:0. За 4 всеки се надява, но не всеки успява хаха

Кафе+кола+шоколад=експлозия :punk

Link to comment
Share on other sites

:wacko: Чудя се как още не ми е избухнал мозъкъ :lol: 4 седмици, цели 4ри в нещо като затвор, ева го тоя технически...и тоя зюмбилев :angry1 :bgrin: :pirate

тъпа фуста :sad2: :blowup:

 

Познато....... 5 и 50 имам аз средно от сесийката :):):)

 

Това на какво прилича...........Някой не е пропуснал да се изфука :) http://www.flirt4e.com/picgallery.php?u=533854&

Link to comment
Share on other sites

В bt.wrzru.com,скрийншот от секцията с МП3-ките където за най-теглени от първо до осмо място са:"Пайнер хит сезон зима","Super Greece Hits","Dragana Mircovic" и ДЪ бест АлБУм оф олл-"V.A.-Супер люти кючеци" :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :P

Тва ми минава през главата.

Пускам и аз уинампа :lol:

Link to comment
Share on other sites

Хаха, някакъв италианец си въври и си пее някаква песничка в един филм. Та се зарових да видя какво е, щото много хубава ми се стори. Свалих си я дори, някакъв стар запис.. И се оказа химна на италианските фашисти :P

 

GIOVINEZZA, GIOVINEZZA

PRIMAVERA DI BELLEZZA

Link to comment
Share on other sites

...според мен тя е около 15 год... , което се случи в последната година да кажем. Преди това не беше така :)

 

И 15 са и много. :D :D(Верно, преди не беше така).Тва младо поколение пусна пипала навсякъде. :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...