Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Не мога да не на кажа на Гудо

 

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!

 

Да си жив и здрав и само най-хубави работи!

 

Къде се изгуби бе момче :punk

Link to comment
Share on other sites

Чек аут новата ми работна станция:

2201080949dr8.jpg

 

:) Съвсем сам си сглобих бюрото и стола (баси зора!!!) и се гордея със себе си (на фона на това, че баща ми винаги ми е казвал, че съм с кашкавалени пръсти :D)

Link to comment
Share on other sites

Е, скромно е, но е всичко, от което имам нужда :) До вчера бях с една клатеща се маса и грамаден нисък фотьойл, на който слагах 3 одеала, за да съм над нивото на масата :) Сега ако знаеш какъв кеф ми е на задника :lol:

Link to comment
Share on other sites

Спах само 6 часа и то накъсани през последните 48 и не знам как седя .

От 16 до 20 по-миналият ден ... събудиха ме с кучето .

От 9 до 10 вчера сутринта спах ... трябваше да си пия парацетамола за гърлото .

От 6 и 15 до 7 без 5 и от 10 до 11 ... вече не знам , трябваше да закарам брат ми .

Link to comment
Share on other sites

Няма време за Oblivion, като се върна от работа праскам по час Guitar Hero, вчера почти го превъртях, но накрая по една песен на Metallica и Slayer ми таковаха майката. Иначе е зверство! И специално за теб - в GH3 има Stricken на Disturbed.

 

http://youtube.com/watch?v=iL9DXbTqBY8

Link to comment
Share on other sites

Всеки така казва, а като човек пипне... недей си Боже пък да харесва подобна музика! Щом успяхме с колегата да накараме доброволно жените да играят на това, прави си сметката :)

Link to comment
Share on other sites

Зарибих се по плетене на ризници :lol: Дори халкички си намерих, сега ще ровя за някакви модели и указания :D

 

Говорим за това:

 

5c84e0ba9e4d79f3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ye Olde Chaine Maile Emporium! GG, Джабуре, това е яко!

 

 

Ооо, да, ама колко е играчкаааа!!!Само клещите са 8 вида :wacko:

 

Има и за дамите --> armouredraven_Industrial_Sweet_by_metalweavers.jpg

Link to comment
Share on other sites

Изглежда много зарибено! Ако намериш указания и модели - прати един линк.

 

http://www.boyslife.org/hobbies-projects/p...comment-page-5/

 

Ето указанията.Тия поне са за по-елементарните.А модели - има много :lol:

 

 

Ей сега ми препоръчаха и това.Ако успея да я намеря в Бг де...

 

23319788.JPG

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главицата следната мисъл - нали сте забелязали, че в горепосочения линк повечето коментари включват бащи, училищни ваканции - съответно време за приготвяне на тези... "плетива" ;) и други детски проблеми като: "от къде да си купя мед"; "колко струва"; "какво е каска" и т.н.

Просто ми стана любопитно и за това се намесвам, а колкото до тези творения - в бонус диска на някой от Властелините, хората които са правили такива ризници си обясняват на дълго и широко как става това, как се сплитат и че използват пластмасови халки за изработката - много по-лека като вариант, съответно и по-удобна за носене, а по-късно я боядисват за да й предадат автентичност.

 

Още веднъж съжалявам, ако засягам някой, просто ми стана интересно и четох коментарите в онзи сайт.

 

Останете със здраве!

Link to comment
Share on other sites

Мда, така е. Не напразно написах

Ето указанията.Тия поне са за по-елементарните
.Има указания за много по-сложни ризници,като това с автентични плетки и прочие.Това си е чисто любителско, пък и аз още нямам никакъв опит в това. ;) Също така съм съгласен за бонус дисковете на Властелина.Но когато човек иска да се научи, ще намери начини.
Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...