Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Детерминанти, матраци оп матрици :lol: Висшата Математиката била забавна, трудна ( :wir ) но забавна ( :rolleyes: ) . За разлика от химията :huh:

А довечера съм на изместен Атанасов ден :lol: :beer:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Че ти щом говориш за матрици и детерминанти, значи още не си стигнал до купона! Като ти дойдат на главата диференциални уравнения от не знам си какъв вид с полагане и ще си говорим колко е забавна математиката!

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата ,че написах един текстови документ за мнението ми към живота .

Също така че пак се започна с Drink every night .

Идва един момент в живота на човек кога сам разбира колко е бил сляп и наивен... Въпросът е кога ще дойде този момент, колкото по-рано , толкова по-добре :allien

 

А сега казвам Наздраве и за Здраве на всички , приятели и врагове...Живейте така че хората да ви се радват и вие на тях :ghost

Link to comment
Share on other sites

Мразя София.За сметка на това ще се видя с цялата банда олигофрени и ще има ....Абе ясно е какво ще има.

Link to comment
Share on other sites

Дочух от някъде , че си щял да ми пращаш картинка ... в момента тва ми е в главата .

Link to comment
Share on other sites

Еми айде събуждай се де :punk

Аз вече го направих , сега будя и комшийте :devil

 

Минава ми през главата ,че вчера и днес се показа едно готино слунчице и ми вдига настроението още

повече и Ill Nino-This is War вкарва разни адреналини също :music

Link to comment
Share on other sites

BUUUUUUUTIFUL GUUUUUUURLS

 

Майка ти, Шон Кингстъъъъън! Не мога ли поне понеделник сутрин да не ти слушам мазното, църно, самодоволно чласче!

 

Трябва да говоря с колежката да сменим радио станцията, щото радиото е нейно.

Link to comment
Share on other sites

BUUUUUUUTIFUL GUUUUUUURLS

 

Майка ти, Шон Кингстъъъъън! Не мога ли поне понеделник сутрин да не ти слушам мазното, църно, самодоволно чласче!

 

Трябва да говоря с колежката да сменим радио станцията, щото радиото е нейно.

 

Ти сериозно много си го намразил тоя шиш. Наистина не трябва да се появява, да пълни екрана на телевизора. Иначе не си сам де, ако организираш нещо, аз ще те подкрепа. ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

В момента през главата ми минават едни ужааааасТни мисли, щото след час-два съм на зъболекар, а тва ми е най-омразното нещо на тоя свят! Да ми стискате палци да няма манипулации!!! :wir :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Tonight you killed me with your smile... :ghost

Чудя се това дали е на Михалис Хаджиянис и Реймон дуета - "Tonight (Simera)" или е просто съчетание от думи, което ти е дошло на ум. Както и да е, виждайки текста си припомних тази много нежна и приятна песен, за което ти благодаря.

 

Остани със здраве!

 

EDIT: Тъжно ми е като чета такива мнения като това под моето, но какво да се прави - явно да пиеш си е модерно, мъка ми е какви хора ще ми осигуряват пенсийката след години....

alekto - нищо лично към теб, просто ми направи впечатление това, което си написала + някой по-стари твои мнения свързани с пиенето, а и не само твои мнения - тук във Форума явно пиенето е на мода и нон-стоп трябва да се говори и описва това нещо.

Link to comment
Share on other sites

тук във Форума явно пиенето е на мода и нон-стоп трябва да се говори и описва това нещо.

Не си прав. Само Наско (Агарваен)((Гримьор)) горови толкова много за пийни.

Link to comment
Share on other sites

Има някаква нова мода да се слага навсякъде тази :lol: емотиконка. Малко на стаден принцип. Започна един и всички го последваха.

Link to comment
Share on other sites

Мразя София още повече....Ама пък ми беше весело.И си купих още една балаклава.

Link to comment
Share on other sites

Според вас 60 h a week работа много ли ? Вие по колко часа бачкате ? :) (за тези които работят)

 

Аз по 25-30

Минава ми през главата че трябва да отида до някой магазин или аптека , а така ме мързи :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...