Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Днес на едно кръстовище видях 2 от мечтаните си коли: Aston Martin DB9 Volante и Alfa Romeo Brera. Изпищях и се лепнах за прозореца на рейса. Кой знае за какъв са ме помислили :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
:D

Мерси за поздрава!

Kaзах ти - хващай някоя истинска китара - по-забавно е гарантирам ти!

 

Абе ще хвана, аз имам една класическа с нас, мъча се с нея доста години вече, но досега не работех и нямах пари да си купя електрик. Някъде към лятото се планира да съм си купил вече монитор и да засъбирам за китара. :D

Link to comment
Share on other sites

Добро утро на цялата свинщина :) Нека денят ви да е приятен, да е слънчев/поне според прогнозата/ температурата да се вдигне над нулата / :lol: / и да не ви се случат мизерии :tongue

Link to comment
Share on other sites

Добтро утро , обичайните питиета са на масата, прозявам се яко и ми минава през главата че слънцето ми блести точно в очите и почти нямам време за да го гледам в неговите очи B)

Нека слънчо малко вдигне настроението и света да се завърти по бързо , че да дойде Петък :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

:music Пак си свалих Smiths и днес си ги слушах на път към работа. Ми тази музика е гениална!

 

Ходя си по слънчевата главна и "a dreaded sunny dayyyy so I'll meet you at the cemetery gates"

 

Моля, направете си подарък и я изслушайте!

 

http://www.radioblogclub.com/open/80695/th...-_Cemetry_Gates

Link to comment
Share on other sites

Бахти шибания ден... Имам чувството, че господ обича да ми подбира от време на време такива дни, просто е така... за да ми е гадно.

Link to comment
Share on other sites

Минава ли през главата не, ами направо пробива... За около 2 часа температурата падна от 6C на -32C. Както беше топло само за един ден и се беше разтопил снегът, сега всичко е лед, духа със 70км/ч и направо си е ебало мамата...

 

Междувременно имам да изуча ацтекската и майската митологии накратко. Любимец ми е Tlahuitzcalpantecuhtli...само 22-буквено име...нищо работа...

Link to comment
Share on other sites

Лъжичката седи права в чашата с кафе, а вън е хладно и слънчево.Приятен ден на всички.

Link to comment
Share on other sites

Добро утро на всички ранобудници(за мен 9 си е раничко) Мисля си, че трябва по-честичко да се прибирам вкъщи,толкова любов се е събрала...

Иначе денят е трепач и ще ви посъветвам да не пропускате възможността да му се насладите. B)

Link to comment
Share on other sites

Да, денят наистина изглежда добре. Но не чак толкова добре за тези (мен), които имат един куп Учредителни актове и договори за превод :)

Link to comment
Share on other sites

Денят е прекрасен , кафето също е неповторимо , а аз ви се обеснявам за всички тея работи ... сега ще съм на терасата да си изпия кафето с няколко циари на хубава музика .

Link to comment
Share on other sites

sXe ( StraightEdge Skinheads) — скинхедс, водещи начин на живот „straightedge“ — пълен отказ от алкохол, цигари, наркотици. Също така правенето на секс е единствено с цел създаване на потомство.

 

 

Олеле, и такива гадове ли се появиха :blink: :sick

Link to comment
Share on other sites

Хахахахаха , сигурно ги има и такива .

Аз не съм такава порода .

И между другото Fort Minor - Remember The Name си е много добра песен ... препоръчвам ви е .

Link to comment
Share on other sites

Явно е за добро .

Хахаха , горкия му е изкочило сърцето сигурно .

Карай ... нали си е добре .

Link to comment
Share on other sites

И между другото Fort Minor - Remember The Name си е много добра песен ... препоръчвам ви е .

 

МАРКЕРИ И МЕСТОИМЕНИЯ ЗА ЖЕНСКИ РОД В БЪЛГАСРКИЯ

 

ПЕСЕН, НЕЯ, Я

 

:angry:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...