Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Олеее... Как искам да натрупа поне 30 санта в Пловдив... И да се задържи до края на март :>. Какво толкова не му харесвате на снега?

Има 1 мохабет "Ти изсъхнат ташаците". Това е спец. за теб.

Пожелавам ти да си шофьор. Пожелавам ти всеки ден да бързаш за някъде. И да падне сняг! И пак си го пожелавай...

 

@lil_stenly, извинявай, но не мисля, че сме селските хлапета, за да говориш на "ве". Лично мнение..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Аз харесвам снега ве .

Много е добре като падне сняг и всички коли вървят с пет километъра в час .

Ама като изляза на вън и почти винаги настивам .

Любими сезони са ми Есента и Пролетта ... не е много студено и е приятно за разходки като цяло .

Link to comment
Share on other sites

Пет мангала си вървели във колона по един... :music

Иначе ми минава през главата, че в скоро време ще се оттърва от цялата досада, наречена български институции, семейство, общество.Понякога човек има сериозна нужда да разпусне...

Link to comment
Share on other sites

:lol: Grim, кажи коя е тая песен плс...дай линк да си я дръпна....

Аз в момента слушам уникалния Hossam Ramzy, този човек е извънземен, нечовек направо :lol: :music

А как я давя тая математика не е истина, скъсвам и шортите...Ъъ

Започвам да се усещам, ставам един от онези лудите...говоря глупости

Link to comment
Share on other sites

Не мога да повярвам, но продължава да ми се случва: досега от сутринта чувам вече за четвърта бременност! Колко ли остават до края на деня? Браво, хора!!! Не спете, любете се и се множете! :D

Link to comment
Share on other sites

Кога е твоя ред? :)

 

Ех, чакане му е майката! Знаеш, че хубавите неща искат добре положен труд ;) Като му дойде времето, и мястото, и акъла, и......

 

Притесних се, че ти ще ми съобщиш за пето.. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Щото потребителите във форума пишат все по-малко. Аз обещавам да почна да пиша и там вече. :-P . Да не съм офтопик обикновено ми минава през главата WTF?. Освен това май почна да ме гони склерозата. Тря да спра пиенето преди обяд...

Link to comment
Share on other sites

Пръц.

 

 

Ок, ще го имам предвид.

Най-после... около 36-40 часа заслужена почивка. Естествено в петък кошмарът продължава :].

А, Психар, май харабия ще съм шофьор, щото след около 10 дена почвам курсове :].

Link to comment
Share on other sites

Защо постоянно съм депресиран и ми е скучно ?

Защо вече форума не се посещава толкова много ?

Защо поне един път не се случи нещо хубаво ?

Защооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо ?

Link to comment
Share on other sites

Само кофти мисли са ми в главата и се чудя как да ги избягвам , но няма никакъв ефект.. видяло се е , че и през тва трябва да се мине.

Link to comment
Share on other sites

Не ми се прави нищо ... искам да отида на балкан , да си опъна палатката и да гледам небето цял месец .

Това ми е главата постоянно .

Явно от там е депресията .

Няма как да го направя .

:(

Link to comment
Share on other sites

Споко не ти е само на тебе криво или никакво по-скоро.Поне на мене ми е никакво и то от много дълго.

 

По темата:

Софка има страшни песни...хората са много прости...трябва да си взема ИБДП-то...

Link to comment
Share on other sites

Чудя се какво ли мислят за мен хората , сърцето ми е като камък и това ми го казват всички , макар и постоянно да съм усмихнат ... какво мислите за мен бе хора ?

п.п. Не бях виждал майка си от много време .

Когато се върна за малко да ни види .

Аз само е прегърнах и нищо .

Виждах как другите бяха радостни и им се плачеше , а при мен нищо .

Усмихнах се както винаги и слезнах да си направя кафе .

След тоя момент моя приятел ми каза , че съм бил ужасно безсърдечен .

И на мен пак ми дойде да се усмихна , обърнах се към него и се усмихнах и му казах , че просто приемам всичко от веселата страна .

Аз съм си бил такъв според всички , просто аз как не съм го знаел .

Смятам това за гадно , но не ми пречи да го споделя .

Хах , аре излейте си мъката на мен .

Аз и без това няма да почуствам нищо от тая страна .

Хахаха и гаджето ме заряза заради това .

Имаше лични проблеми и се опря на мен , а аз само е гледах и с една усмивка и казах да не се впряга толкова и до там беше .

Абе и после някой като ми каже , че съм го кефил , не разбирам как може да ги кефи моета безразличност , всеки ме хвали за всичко , а от моя гледна точка е все едно говорят на стената .

А , иначе съм реалист и знам , че един човек не трябва да се държи така , но какво да правя .

Кажете какво мислите за мен .

Това е всичко с което мога да се опиша като чуства .

Приятен човек съм общо взето и се ми е тая какво ще кажете след прочетеното .

Може да ви е тъжно или пък весело .

Направете като мен и се усмихнете .

:)

Link to comment
Share on other sites

Ако някой има проблем със съня препоръчвам "Българско гражданско процесуално право" Живко Сталев. Давам гаранция действа безотказно... :zzz

Link to comment
Share on other sites

Всичко сътворено от проф. Р.Ташев също действа безотказно ;)

 

Едит:

Какво да кажа, предстоят едни много луди 5 години от живота ми :) , поздрав за всички проекто юристи.

Link to comment
Share on other sites

Всичко сътворено от проф. Р.Ташев също действа безотказно ;)

Драги ми host напълно си прав, точно сега се почувствах истински щастлива, че ОТП е далеч зад гърба ми :lol: (да сефтосам и аз новото смайли)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...