Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ако някой има проблем със съня препоръчвам "Българско гражданско процесуално право" Живко Сталев. Давам гаранция действа безотказно... :zzz
На 26-ти ли си на изпит? B)

На мен пък ми е скучно! :( А ми се прави нещо и не знам какво. :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Днес стана магия.Имах изпит в ПУ. Работата е там, че не бях ходила на нито една от тези лекции(по предмета) и даже не знаех как изглежда госпожата, а изпита го взех само с познанията си от обща култура... не мога да кажа нищо лошо за образованието което получаваме и за парите които се дават за да можем да го получим... :beer:

 

Освен това май почна да ме гони склерозата.

 

Май наистина те е хванала и то много.Ти ще си отидеш без да кажеш "чао"? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Малко надминах очакванията ми , мислех си че вчера ще се прибера като труп , верно не се прибрах свеж, но след това имаше едно няколко часова игра на стратегия и много нерви :lol:

Но се събуждам все едно са ме били с Лопати.

Голям кеф е да съм зает нон-стоп почти не остава време да мисля за глупости.

Виждам снега по планинатаа ,супеееррр :punk

 

Кафе , газирано, радио , укрити доходи на политиците, ммм има и сладки даже.

Много добра сутрин ,дано и денят е така . Пожелавам на всички много Усмивки и забивки за необвързаните :love.......:punk

 

Едит: не може ли да се забави растежа на брадата :( .......

Link to comment
Share on other sites

Едит: не може ли да се забави растежа на брадата :( .......

 

 

Може, как да не може! :laughing: Натъркай си стабилно лицето с вълнен парцал :lol: :devil

Link to comment
Share on other sites

Уааааааа :( Утре ми е първия изпит. Чувствам са скъсан :( :lol:

 

Едит: Не, сериозно тая емотка трябва да я забранат :lol:

Wow, утре ми е 3я изпит, знам 50% от материала, чувствам се скъсан тъй като се оскат и проценти от другата половина fu**. :lol:

Ей, никой да не забранява икона :excl: Убивам човек за нея :lol:

Ох трябва да пийна кайвенце и да апна, че на гладно не се учи :P

Link to comment
Share on other sites

Ей, никой да не забранява икона :excl: Убивам човек за нея :lol:

Предлагам да се добави нов пункт в правилата: всеки юзър във форума да постави новата емотиконка в подписа си, за да се избегнат недоразумения, при които в някой пост случайно е пропусната.

Сериозно - зъбатото нещо беше симпатично, преди да стане масов пълнеж...

Link to comment
Share on other sites

Може, как да не може! :laughing: Натъркай си стабилно лицето с вълнен парцал :lol: :devil

После ще го пробвам и ще кажа какъв е ефекта :)

само да не стане обратното .... че няма да ти казвам Наздраве :lol:

Link to comment
Share on other sites

После ще го пробвам и ще кажа какъв е ефекта :)

само да не стане обратното .... че няма да ти казвам Наздраве :lol:

 

 

Да не си посмял да го пробваш, ако не искаш да си ми сърдит за цял живот!!!!Това е гаден казармен номер.

Link to comment
Share on other sites

Да не си посмял да го пробваш, ако не искаш да си ми сърдит за цял живот!!!!Това е гаден казармен номер.

 

ХАхахахаха-хахах-хаха добреее, но аз го знам този номер да не съм луд, то че съм луд луд съм де, но не и кухарев :lol:

 

иначе мога да кажа наздраве, нещо ми се пие винце и си мъдря разни причини да се докопам до нас да опъна поне една водна чаша :P

Link to comment
Share on other sites

Карамане, обичам те!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

досадно ми, мързи ме, гладен съм, всички са се юрнали да принтират и сканират днес (принтера и скенера са на по 100 години, ,работят бавно, правят аварии)... тонус = 0... :pirate

Link to comment
Share on other sites

Oфф, малко почивка с кафенце и музичка....тука няква заявка изпълних за новия албум на Шамара ( :lol: ) или там квот е, хляб и амфети. Честно си казвам винаги съм го мразил тоя, навремето си 'бях' за Снайпер рекърдс...но все пак ще я преслушам тая смешка...

И после пак задачки :sayjin Вече ми се изправи косата.

Link to comment
Share on other sites

Чукни, Йорик! И нашия принтер упорито отказва да печата синьо, въпреки че има мастило и е зачистен. Наплесках се с мастила да чистя и пак нищо.

Link to comment
Share on other sites

Какво харесват хората на диамантите? Ами на златото и среброто? Блех.

 

ами дефицитни са и може да се използват за твърда валута

 

п.с. Мерси, Коле! Радвам се за теб!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...