Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Хехехе , извинявам се много .

Изнервен съм ужасно !

Някой да знае програма с която да си възтановя изтрит плейлист на винамп от десктопа ... пробвах много ама с никоя не се получи ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
http://dnes.dir.bg/2008/01/30/news2602835.html

Хахахахахахахаххахахахааххаах!!!!!!!!!!!!Нямаме късмет...

Да, сигурно Бойка Башлиева самопожертвователно се е предложила за колесник и е спасила иначе обречения Гоце... :P

А вие давали ли сте някога 261 лв. за цветен ксерокс? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Поздрав за Жоро К - http://en.wikipedia.org/wiki/Quylthulg

 

Qlzqqlzuup, the Emperor Quylthulg

 

На теб ти е смешно, ама аз тук освен че замръзнах и трябва да уча митология на маите и ацтеките, трябва и да чета неща на англо-саксонски. Луднал съм напоследък с непрочетими неща. Но пък е весело...

Link to comment
Share on other sites

Е, то няма много за четене. То повечето е счетоводство. Не е реално писменост на кечуа. Колкото до кечуа, науа и мая...трябва да хвана да понауча малко, че много зор виждам с тия имена, а те реално всичките значат нещо и са доста прости.

Link to comment
Share on other sites

Също така правенето на секс е единствено с цел създаване на потомство.

 

Едно време са ги наричали пуритани О_o.

Link to comment
Share on other sites

Не се самоубивай , аз тамън се чудя кой да убия ... днеска целия ден се преобърна просто и ми е дошло до гуша от всеки .

Link to comment
Share on other sites

Едно време са ги наричали пуритани О_o.

 

 

Да, да, 100...И протестантите са обичали папата...

Link to comment
Share on other sites

какво пишат журналистите за максим и за нужните пари за лечение:

Едно момиче се нуждае от пари - за да живее. Пари, които бащината справедливост иска от Максим и които шампионът явно няма.

:blink:

Link to comment
Share on other sites

Всичко е пунта-мара, все пак сме в България,

закони няма , тряпеш и си живееш, когато си примерен си в затвора или актове ти лепкат

нета се е*ава чат пат.

Минава ми през главата една атомна и всичко долуууууу......

Link to comment
Share on other sites

Възхищавам се искрено на всички хора, които разбират от счетоводство! :online2long:

Link to comment
Share on other sites

Какво пречи че има поп-фолк и сръбско във торентите ? Всеки си има мнение ама няма начин. Тъй като съм заклет чалгар подкрепям картинката :lol:

Link to comment
Share on other sites

Какво пречи че има поп-фолк и сръбско във торентите ? Всеки си има мнение ама няма начин. Тъй като съм заклет чалгар подкрепям картинката :lol:

Какво има на картинката, че ми стана интересно? Ако може някой да каже или да я качи на международен сървър?

Link to comment
Share on other sites

какво пишат журналистите за максим и за нужните пари за лечение:

Едно момиче се нуждае от пари - за да живее. Пари, които бащината справедливост иска от Максим и които шампионът явно няма.

:blink:

Ари е как да няма ? На документи сигурно няма , защото предведливо е прехвърлил всичко на свой роднина ( ако не се бъркам на брат си ) . Пък и е редно той да поеме лечението след като той е отговорен . Аз като гледам още малко ще изкарат виновно покойното момче , защото не е отстъпило лентата след като е видял , че Максим е в нея .

Минава ми - дано днешния ден бъде ползотворен както си го бях начертал да бъде .

EDIT: падам от смях ( не че е смешно но ....) искам да забележите правописа по плакатите тук

Link to comment
Share on other sites

Какво има на картинката, че ми стана интересно? Ако може някой да каже или да я качи на международен сървър?

В bt.wrzru.com,скрийншот от секцията с МП3-ките където за най-теглени от първо до осмо място са:"Пайнер хит сезон зима","Super Greece Hits","Dragana Mircovic" и ДЪ бест АлБУм оф олл-"V.A.-Супер люти кючеци" :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не те разбирам нещо , това някаква логическа игра ли е ?

Не съм си изпил кафето и мозъка ми СЕЧЕ като чук , защото ей сега станах .

Като си изпия кафето мога да се сетя ... едва ли ще си спомням тогава какво съм гледал .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Аз сутрин за кафе говоря , но явно има хора , които се точат на бира още от ранни зори , а кога ще е консумирате ... вече се притеснявам за хората в тоя форум .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Аз пък си изпих кафето !

Сега съм по-добре .

Дали да си сипя още една чаша ... по колко кафе смятате , че е редно да се пие на ден ?

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...