Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

И аз оня ден обяснявах, че е мармалад, ама тука имаме много Гербери и ми обясняваха, че не съм разбирал....

 

Герберасти е израза...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

е как може да намирате кусури на тези прекрасни изпълнения?! как смеете?!

 

пък и нали има мрежа която прави чудеса? е малко са забравили лепилото, ама няма нищо. на всеки може да се случи в обект за милиони и след като комисионните са раздадени.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Това е Ангола. А сега погледни през прозореца и заплачи.

 

Несебър изглежда по същия начин.

 

Това пак е Ангола.

 

1611394.jpg

Link to comment
Share on other sites

Благодаря за пожеланията.Да ви се връща и на вас...От здраве, да не се отървете...ЧИД и от мен на останалите празнуващи...

Чефооо у офисот имам към 12лт. концентрати в различни градуси и изпълнения, така че.... :tongue

Link to comment
Share on other sites

Благодаря за пожеланията.Да ви се връща и на вас...От здраве, да не се отървете...ЧИД и от мен на останалите празнуващи...

Чефооо у офисот имам към 12лт. концентрати в различни градуси и изпълнения, така че.... :tongue

 

Ми идвам тогава :D :D :D :D hahah

Link to comment
Share on other sites

Ауе, някой няма ли желание да си направи един трип за 2 седмици Май месец с Транс-Сибирската железница от Москва до Пекин, през Виена на отиване и Варшава на връщане.

Билетите за самолетите са $850. За влака са $600 и останалото е джобни и визи за Русия и Китай. Също така от Пекин, с 2 ферибота се стига до Токио, където няма визов режим за Български граждани.

 

Някой?

Link to comment
Share on other sites

По принцип навит, но за тогава имам планирано обикаляне с цел подобряване алкохолната култура - Англия, Франция, Испания и попътно - Чехия и Албания. Така че, тц. Ма не е за изхвърляне офертата.

Link to comment
Share on other sites

Ауе, някой няма ли желание да си направи един трип за 2 седмици Май месец с Транс-Сибирската железница от Москва до Пекин, през Виена на отиване и Варшава на връщане.

Билетите за самолетите са $850. За влака са $600 и останалото е джобни и визи за Русия и Китай. Също така от Пекин, с 2 ферибота се стига до Токио, където няма визов режим за Български граждани.

 

Някой?

 

Отдавна не бях прочитала идея за пътуване, която да ми прозвучи така интересно. Пустите му служебни задължения надали ще ми позволят дори и да подхвърля подобна идея на мъжа ми.

Обаче от друга страна - това не е ли убийствено дълъг път за кратките две седмици? Тоест как ще има време да се разгледат различните места?

 

Споменавайки мъжа ми, чувствам се задочно поздравена днес, тъй като е именник. :)

Link to comment
Share on other sites

Отдавна не бях прочитала идея за пътуване, която да ми прозвучи така интересно. Пустите му служебни задължения надали ще ми позволят дори и да подхвърля подобна идея на мъжа ми.

Обаче от друга страна - това не е ли убийствено дълъг път за кратките две седмици? Тоест как ще има време да се разгледат различните места?

Споменавайки мъжа ми, чувствам се задочно поздравена днес, тъй като е именник. :)

 

Ами аз и още подобни идеи мога да ти кажа, но просто няма как да тръгна да обикалям сам. Примерно, има един влак, който пътува 2 пъти годишно и минава половин Африка. Интериора му е точно като на влаковете от старите филми. С дърво, щорички на прозорците и метална вана в каютата. За 2 седмици обикаля Савани и природни резервати, а вечерно време спира, за да не пропуснеш нещо докато спиш. Точно като на филм си го представи, със залезите, животните и всичкото му там...

 

Мисля, че за 2 седмици е нормално. Аз образно го смятах. Хубавото е, че никой не те задължава с датите. Полет заминаване - 1-ви Май, полет връщане от Пекин - 17-ти. Транс-Сибирския маршрут е 7 дни. Останалите са за Пекин, околията в Китай, Япония и ако ти е кеф някоя друга съседска държава, защото повечето издават визи на границата с цел стимулиране на туризма. Виена и Варшава са за по 22 часа само при прекачването на полетите София - Москва и Пекин - София.

 

Мислех си и друг вариант в който Транс-Сибирския маршрут не се изкарва с Транс-Сибирската линия, а с единични влакове, град по град, като при това положение, билетите трябва да се купуват отделно и може да си уредиш престой във всеки един от градовете, по желание.

Link to comment
Share on other sites

До май месец има много време. Стискам палци да намериш най-подходящата компания за такъв интересен маршрут.

Относно идеята за пътуване през Африка: Места, за които трябва да се ваксинираш, за да тръгнеш изобщо, не са ми сред любимите.

Link to comment
Share on other sites

Виждам Витоша.Трабва ли да заплача ?

Едит:Пък и тия палми хич не ми харесват,а и там околната среда е стерилна.

Що не земеш да се застреляш? :huh:

Казвам го с най-добри чувства.

Link to comment
Share on other sites

Коментар из някакъв форум:"Хубавия кор не трябва да е до коленете. Трябва да е до пъпа.". Наздраве за умните жени.

Link to comment
Share on other sites

Добро утро Танасе :)

 

След 10 дневен тестов период установих следното:

-като не пия алкохол вечер - сутрин ми е гадно и ме боли главата

-като пия алкохол на сутринта съм китка

 

Само един проблем има, че промоцията на някои видове уиски май свърши и ще мисля алтернативи :beer:

 

crazycoffeemugdesigns.jpg

Link to comment
Share on other sites

След 10 дневен тестов период установих следното:

-като не пия алкохол вечер - сутрин ми е гадно и ме боли главата

-като пия алкохол на сутринта съм китка

 

Само един проблем има, че промоцията на някои видове уиски май свърши и ще мисля алтернативи :beer:

 

Ще страдаш малко, таман ще почнат Коледните промоции :) Няма да се скъсиш ако не пиеш два дена :D

Link to comment
Share on other sites

До май месец има много време. Стискам палци да намериш най-подходящата компания за такъв интересен маршрут.

Относно идеята за пътуване през Африка: Места, за които трябва да се ваксинираш, за да тръгнеш изобщо, не са ми сред любимите.

 

Един приятел преди 2 години направи част от Транс-Сибир. Честно казано след като му видях снимките и чух историята, аз там не отивам. Пасажерите са предимно пенсиионери, които се чудят какво да правят. Пейзажа също не е интересен, тъй като почти през целия път са равнини или степи.

 

А за Африка имаш абсолютно погрешно разбиране. Явно не си наясно, че застрахователните агенции в белите държави изискват дълъг списък от задължителни имунизации ако смяташ да посетиш България. Същия списък с някои допълнения се изисква ако ходиш и в Индия и Африка.

Link to comment
Share on other sites

Добро утро, след близо две години размисъл, най-накрая открих коя е държавата в която искам да имигрирам и съответно да си прекарам остатъка от живота. И това е... Уругвай. Сега започвам да проучвам как става заминаването там и съответно започвам усилено изучаване на испански.

Link to comment
Share on other sites

Ами дал съм линк към Уикипедия..., но все пак. Това е държавата с може би най-старата демокрация в света, най-ниска престъпност и корупция. Най-висока средна класа, най-дълга средна продължителност на живот, много високо и общодостъпно ниво на медицински услуги и образование и не на последно място, че населението на Уругвай е съставено от 90% бели, 8% индианци и 2% черни. Като площ е по голяма от България, но пък с два пъти по малко жители.

Мой приятели които са били там споделят, че се живее уникално спокойно там.

 

Ред: Президента им си ходи пеша на работа. :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...