Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Че за какво ти е да ходиш там, за да намериш спокойствие? Отиди в Родопите - поне ще имаш нормални 4 сезона. Пък и език не ти трябва.

Това е държава от 3-тия свят и освен земеделие и малко туризъм друго няма какво да се прави там.

А пък и е относително далече от всичко интересно... Не че Андите, Атакама, Амазонка и Огнената Земя не са интересни, но с тамошните доходи ще ти бъдат еднакво далече, колкото и от Европа.

 

:beer:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Явно не си наясно, че застрахователните агенции в белите държави изискват дълъг списък от задължителни имунизации ако смяташ да посетиш България. Същия списък с някои допълнения се изисква ако ходиш и в Индия и Африка.
В централна африка основно пращахме един колега, защото беше безсмъртен. Тоест - бяха му били всичките нужни инжекции, за да може да го ПУСНАТ там. Никой не говори за застраховки. Бяха десетина...
Link to comment
Share on other sites

В централна африка основно пращахме един колега, защото беше безсмъртен. Тоест - бяха му били всичките нужни инжекции, за да може да го ПУСНАТ там. Никой не говори за застраховки. Бяха десетина...

Какви точно са му правени? Аз мисля февруари месец да ходя в Занзибар.

Link to comment
Share on other sites

Ами дал съм линк към Уикипедия..., но все пак. Това е държавата с може би най-старата демокрация в света, най-ниска престъпност и корупция. Най-висока средна класа, най-дълга средна продължителност на живот, много високо и общодостъпно ниво на медицински услуги и образование и не на последно място, че населението на Уругвай е съставено от 90% бели, 8% индианци и 2% черни. Като площ е по голяма от България, но пък с два пъти по малко жители.

Мой приятели които са били там споделят, че се живее уникално спокойно там.

 

Ред: Президента им си ходи пеша на работа. :bowdown:

 

Бих препоръчала Мадейра - уникално красиво и спокойно място за живеене. Намира се между Канарските и Азорските острови, един от островите на "вечната пролет", с умопомрачително красиви цветя и растителност, гори, с почти нулев процент престъпност...

Дружелюбни хора, помагащи, нещо нетипично за България, за съжаление... Сякаш живееш в друг свят... Идеално място за живеене и отглеждане на деца...

Още съжалявам, че не заминах да живея там, даже билет ми бяха изпратили... :unsure: :cry

Link to comment
Share on other sites

Защо мамка му така свирепо ме боли лявата част на чеЙнето(ебати думата). Не ме боли зъб, не съм се бил, не съм падал пиян никъде. Чак не мога да ям. Какво друго може да е?

Link to comment
Share on other sites

Защо мамка му така свирепо ме боли лявата част на чеЙнето(ебати думата). Не ме боли зъб, не съм се бил, не съм падал пиян никъде. Чак не мога да ям. Какво друго може да е?

 

Вероятните причини са няколко, може и да е нещо неврологично, но най-добре е да те види специалист, няма смисъл да се гадае, а болката си е доста гадно нещо, за да се търпи... Съвет от мен - бегом при лицево-челюстен хирург! Може и направо да отидеш по спешност в Хирургиите на Пещерско шосе на 4 етаж - отделение за ЛЧХ, едва ли ще те върнат, там са много учтиви!

Link to comment
Share on other sites

Защо мамка му така свирепо ме боли лявата част на чеЙнето(ебати думата). Не ме боли зъб, не съм се бил, не съм падал пиян никъде. Чак не мога да ям. Какво друго може да е?

 

Синузит

 

Аз си го имам т'ва ,и понякога наболява :pirate

Link to comment
Share on other sites

Абе да му бера лайката..., тая година май не имало Кооператив кий или т.н. форОмно биропиене и мезеядене....

МОмци..., излагаме се, бе!

 

Link to comment
Share on other sites

Не е имало...Аз тия дни ще съм отпуска, мое да намина

В тоя ред на мисли... Танасе, докараха ми десетина акумулаторни машинки от 5000 до 28000 оборота... и цените ще са много приятни :rolleyes: Аз една такава я изтезавам вече две седмици и още не съм и видял сметката.

 

П.п. Не са китайчета ;)

Link to comment
Share on other sites

Женствен си ти, Гадине. Снимки барем да беше пуснал, някви ТТД... А то така...

Па ти си нежен, Танасе... и май си падаш нещо "джентълмен" :rolleyes:

 

П.п.

Link to comment
Share on other sites

Танасе, както сме пинаУЕ сливова с Галицин тая вечер, може да те натиснем лошо. Я вземи донеси ти от Сланината и от Ракията, да не ти правим групово посещение с ПРАВИЛНО вино! ninja.gif

 

Галицин, само от гравирките ли са? Ако има нЕкви винтоверти - аз търся.

Link to comment
Share on other sites

Галине ти нещо си на УДО вълна. Аз това лято имах късмета да го гледам в Търново на мотосъбора, а миналата събота, гледахме ACCEPT в София.

 

Вземи тоя поздрав и тези дни съм доста свободен, ако искаш да пием по бира някъде.

 

http://www.youtube.com/watch?v=Zg8Gg2pMjYY

Link to comment
Share on other sites

Танасе, както сме пинаУЕ сливова с Галицин тая вечер, може да те натиснем лошо. Я вземи донеси ти от Сланината и от Ракията, да не ти правим групово посещение с ПРАВИЛНО вино! ninja.gif

 

Галицин, само от гравирките ли са? Ако има нЕкви винтоверти - аз търся.

Винтоверти няма, ама има умалени копия на онези колички за които ти говорих :rolleyes:

 

Ред. Преди малко я слушах тази, Асене :laughing:

 

Земи я пък ти тая .

 

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...