Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Аха - намираш си 45-ти калибър за по-сигурно. :laughing1:

 

Доста детско изказване. Разочароващо чак.

Абе да няма някаква епидемия като в "28 days later"? Всички са започнали да стават Форумни Тролове. И то някакви подобия, които дори не знаят каква им е функцията, а просто стрелят на посоки.

 

С провокативна. Махни "О"-то.

 

Exactly my point.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Добре да не е кифла някаква жена :rolleyes: Ама пък той има много претенции.
Ако е без претенции няма да избере мен tongue.gif
Ааааааа, за тая работа си говорете с Пешо. Той е специалистът по dual personalities. laughing1.gif
Имам +15 на dual wield и съм икуипнал един Antares, един Пешо и един pest в инвентара!
Бъркане в пъпа и опити да се хване БНТ1 HD?
ГРАХАХАХАХА Сотбис президент!
найт-байк(за това Пешо мое ти обясни повече)
Нищо не може да се сравни с трътката да караш нощно време само на прибори... Спускал съм се от телевизионната кула при почти нулева видимост...
Че какво има да се отразява на отвлечени въпроси със скрит подтекст и една камара начини на тълкуване.
И провокациЙ и провокациЙ не го забравяй!
Колелото тандем ли трябва да е?
Ами по серпентините няма да ти е много удобно с тандем. Ама е хубаво, когато има някой, който да чуе стенанията ти, когато се строполиш като торба с картофи и да ти извика ПСС ;)
Link to comment
Share on other sites

Някой е надрал с пирон капака на Мерцедеса на един съсед. Не бях виждал такъв бяс, не бях чувал толкова псувни в минута.

 

Около 200 кинта repair. Как да не псува човекът! laughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

Тея от БФС просто се гаврят с пловдивския футболangry1.gif Малко факти:

- софийски съдии на мачовете на Ботев - ЦСКА и на Левски - Локомотив

- съдията на Ботев - ЦСКА е юноша на ЦСКА

- незнайно как точно преди мача с Ботев изведнъж картотекираха Платини

Просто не знам какво да кажа, дано в събота балтиите на колежа да са по-малкоninja.gif

Link to comment
Share on other sites

Тея от БФС просто се гаврят с пловдивския футболangry1.gif Малко факти:

- софийски съдии на мачовете на Ботев - ЦСКА и на Левски - Локомотив

- съдията на Ботев - ЦСКА е юноша на ЦСКА

- незнайно как точно преди мача с Ботев изведнъж картотекираха Платини

Просто не знам какво да кажа, дано в събота балтиите на колежа да са по-малкоninja.gif

 

Ти да не би да се връщаш от чужбина след 20-годишен престой? КАКВО по-точно те изненадва сред тия факти? laughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

Ти да не би да се връщаш от чужбина след 20-годишен престой? КАКВО по-точно те изненадва сред тия факти? laughing1.gif

 

Не, просто ми идва прекалено очевидно и направено без грам свян. Такива работи даже батето не си позволявашеwacko.gif

Link to comment
Share on other sites

59474_371358239612897_1397183070_n.jpg

 

Ако вчера температурите в Северна и Централна Скандинавия се движеха малко над/около/под нулата, сега сами виждате, какво е положението. Студеният фронт продължава движението си на юг, като в момента трябва да преминава през централните райони на Германия и Полша. УКМО прогнозира в петък фронтът да е достигнал северните райони на Балканите; зад него - зимни температури в Северна Европа. От стойностите на относителните изохипси (за слоя 1000-500хПа), които прогнозира УКМО, валежи от сняг, в ниските части, не се очакват за България по тази обстановка. Засега, все още остава отворен въпросът за планините. /В./

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ако вчера температурите в Северна и Централна Скандинавия се движеха малко над/около/под нулата, сега сами виждате, какво е положението. Студеният фронт продължава движението си на юг, като в момента трябва да преминава през централните райони на Германия и Полша. УКМО прогнозира в петък фронтът да е достигнал северните райони на Балканите; зад него - зимни температури в Северна Европа. От стойностите на относителните изохипси (за слоя 1000-500хПа), които прогнозира УКМО, валежи от сняг, в ниските части, не се очакват за България по тази обстановка. Засега, все още остава отворен въпросът за планините. /В./

 

 

 

 

Танасе! Пишка нямаш ли си да си играеш, та ни занимаваш с мацаници от тоя фейс сайт? (между другото това е първата що годе разбираема снимка)

 

На бас, че тоя уикенд сняг няма да вали! Ай стига глупости бре! Ще се захлади другата седмица и толкова! После пак ще се върне циганското лято и така до средата на Декември.

Link to comment
Share on other sites

Ша ма прощаваш, ама те са единствените, дето до сега не са сбъркали прогнозата.

Link to comment
Share on other sites

Ша ма прощаваш, ама те са единствените, дето до сега не са сбъркали прогнозата.

 

И Weathercast & Accuweather. Яли сме ги тез чорби, при това с бира! laughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

А за мен бъдете спокойни че ресурси имам предоволно. 2 I7 2 GTX660 и 48 ГБ рам - всичко това забито на EVGA SR2 кво повече му трябва да човек. :biggrin2:

 

Това възможно ли е? Копнато е от друг форум, но принципно потребителя смятам, че не е в ред :D

Link to comment
Share on other sites

Това възможно ли е? Копнато е от друг форум, но принципно потребителя смятам, че не е в ред :D

 

Възможно е, ако си малоумен и имаш пари, които няма какво да правиш.

Link to comment
Share on other sites

Реших да дам своя принос към родния си език, и измислих нова псувня.Изразът "Кура ми Дянков" следва да отразява желание за краткотрайно, енергично и истерично съвокупление със събеседника, но с нотка на съмнение дали говорещият ще се справи, поради физически дадености, приличащи на малка постна пица. Задължително е никой от участниците да не изпита каквото и да било удоволствие от акта, макар че досада и раздразнение са допустими.

 

 

Забележка: с напредване на алкохолната консумация обидата плавно преминава по-скоро в предупреждение.

 

 

По Мишо Хаджитодоров

Link to comment
Share on other sites

Добро утро, кожи шагренови, кво сте млъкнали като бити пеераси?

 

Ред. ЧИД на всички Митювци, Димитринки, Митки и прочие.

Link to comment
Share on other sites

ЧИД и от мен на Магданоза, Пиромана (май за други не се сещам)! Живи и здрави, много усмихнати и щастливи :)

Естествено, да не се чувстват пренебрегнати и другите Димитровци, Димитрийки и пр. Живи и здрави да сте всички. Ако съм изпуснала някой от форума, да ме прощава, не е нарочно, спи ми се яката.

Link to comment
Share on other sites

Вчера сутрин минах по наскоро ремонтираният участък от бул. Цар Борис III. Участъкът от малко след тунела до след Тримонциум е в отвратително състояние. Адски много неравности има. Единствената промяна е, че няма някои дупки. Ще е срам ако го оставят по този начин. Иначе останалата част от булеварда е добре.

Link to comment
Share on other sites

Честит имен ден на празнуващите и от мен. Да сте живи и здрави и само положителни емоции.

 

Вчера сутрин минах по наскоро ремонтираният участък от бул. Цар Борис III. Участъкът от малко след тунела до след Тримонциум е в отвратително състояние. Адски много неравности има. Единствената промяна е, че няма някои дупки. Ще е срам ако го оставят по този начин. Иначе останалата част от булеварда е добре.

 

Е ще го оставят ми, да не мислиш, че ще го разкопаят да го преасфалтират на ново?

Link to comment
Share on other sites

Вчера сутрин минах по наскоро ремонтираният участък от бул. Цар Борис III. Участъкът от малко след тунела до след Тримонциум е в отвратително състояние. Адски много неравности има. Единствената промяна е, че няма някои дупки. Ще е срам ако го оставят по този начин. Иначе останалата част от булеварда е добре.

 

Уж щели да го оправят.... http://news.plovdiv24.bg/388033.html

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...