Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ми няма да е лошо да се махне това ограничение..Но това е материал за друга тема ;) А ако колегата не дойде до половин час, ще му счупя вратлето, щото ме чакат за вечерен водопой... :angry:

Link to comment
Share on other sites

Неска празничен ден ( освободих неорганичната химия от сесията ) и трябва да се полее , утре ден за пиене , петък се качваме към Пампорово ( горкия рейс ) , събота празничен ден неделя дано да е почивен вече .

Link to comment
Share on other sites

Тоя форум определено замря! Не знам каква е причината!

Тоя форум ще е винаги жив благодарение на-Други,Тя и Той и buy/sell :P

 

 

Edit:Да :lol: .XXL Rulz :D

Link to comment
Share on other sites

Тоя форум ще е винаги жив благодарение на-Други,Тя и Той и buy/sell :P

Вече и XXL :D

Link to comment
Share on other sites

Защо всичко е така сложно и объркано? Защо ако обичаш някого не можеш да бъдеш с него? Защо тъпото време се е сетило точно сега да е мрачно и дъждовно и допринася за "прекрасното" ми настроение? Защо баничките поскъпнаха? Защо изобщо пиша тук?! Явно се надявам някой да ме чуе... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Щото иначе няма да разбереш нищо от хубавите моменти в живота. Щото не може всичко да е цветя и кебапчета в тоя живот. Трябва да има и шибани моменти, че да можеш да се насладиш на хубавите. Ей затова е така.

Link to comment
Share on other sites

Четем те, алекто, не се притеснявай.Повечето от нас са изпадали в подобни ситуации.Не им е решението из форумите :)

 

...А мезето беше чудесно.За пръв път ям толкова добре приготвено сърце.Ако някой от съфорумците има път към Пз - препоръчвам кръчмата, пада се точно срещу бингото.Няма да споменавам име.

Link to comment
Share on other sites

Защо всичко е така сложно и объркано? Защо ако обичаш някого не можеш да бъдеш с него? Защо тъпото време се е сетило точно сега да е мрачно и дъждовно и допринася за "прекрасното" ми настроение? Защо баничките поскъпнаха? Защо изобщо пиша тук?! Явно се надявам някой да ме чуе... :unsure:

 

Браточка, спокойно. Добре дошъл в клуба ;) Наскоро минах през тоя път, знам че е тежко, но повярвай - накрая ще се окаже, че не си е заслужавало мъките. Знам, че сега ще си кажеш "да бе да", ама ще го разбереш сам.

 

PS: Алкохолът НЕ помага в подобни ситуации! Става по-зле.

 

EDIT: @KILLERINCHO, прав си, само че тука има нещо друго - след толкова тежки моменти, накрая като дойде някой хубав не можеш да го оцениш достатъчно, защото си заринат от спомените на лошите.

Link to comment
Share on other sites

...А мезето беше чудесно.За пръв път ям толкова добре приготвено сърце....
Защото не си опитвал как го прави баба ми! Аз никога не бях ял и миналата седмица отидох на гости и тя беше взела....не съм и предполагал, че може да има такъв хубав вкус. По-хубаво и от език!
Link to comment
Share on other sites

Yorkie не че нещо но все пак не съм решила още да изневерявам на пола си... :rolleyes: За всички да поясня момИче съм и мисля такова да си остана още дълго време :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

sandman къде живее баба ти? :bgrin:

 

Между другото, от доста време не се бях събуждал толкова спокоен...Видях и една стара дружка, с която не се бяхме виждали вече 6 години...Баси, колко бързо остаряхме..

Link to comment
Share on other sites

Ако и в 10 часа кафемашината не ми пусне пак сметана в кафето, ще преживее близка среща с ботата ми... :angry1

 

Иначе мноо гадно време... това си мисля...и честито на всичко Кольовци, Николини, Нинки и прочие.

Link to comment
Share on other sites

EDIT: @KILLERINCHO, прав си, само че тука има нещо друго - след толкова тежки моменти, накрая като дойде някой хубав не можеш да го оцениш достатъчно, защото си заринат от спомените на лошите.

 

Ако си се оставил да те заринат.... Аз се старая да не им позволявам такова нещо. С повечко желание става работата.

Link to comment
Share on other sites

Искам съъъъъъън! :( Баси... Мама, като е няма вече вкъщи и тряа да оправям целия апартамент. Съкс! Ша си подам оставката! :)

Имам съмнения, че алекто е афекс... :) :) :) Раптор и Киллъра ме разбират... :) :) :) Аааа и Питбул също! :)

Link to comment
Share on other sites

Имам съмнения, че алекто е афекс... :) :) :) Раптор и Киллъра ме разбират... :) :) :) Аааа и Питбул също! :)

 

 

И ДаТоНик се сеща ама айде да не се издам...

Остави човека или жената на мира, ако няма да помагаш. Достатъчно страда! :huh:

 

Пък и като ви гледам годините на раждане се чудя дали няма да я поканят на следващото събиране, за доказателство...

Би било интересно, ако се окажеш прав!

Link to comment
Share on other sites

ту би дроб или нот ту би дроб , заявявам , че ако е на седми сбирката ще дойда, но нема а пия , писнааааа ми , бахти алкохола като пия и трябвя да съм в килия че ..........

 

който си мисли че е прецакан о живота, да дойде да види моя , супер е :lol: аз съм най-добре,

ако трябва да ми се случи нещо хубаво ми се случва най-гадното което може да го замести , нооооо

на мен ми е добре :P , някой ще попита защо , емиии нека си пита :tongue

 

Psihara^^-е , дано да не е афекс, че ако дойде на сбирката :lol:

 

имам едно златно правило което ми помага на всички гадни неща който ми се случват от както съм мислещ човек , а това ще рече от 5 години "примерно" :ghost

На всичко и всички гадни неща отвръщай с усмивка и си казвай , аз съм най-добре !!!

 

за alekto, усмихни се , трудно е ,но помага (поне на мен ) и продължавай напред ще имаш много такива моменти и ти избираш дали да си силна или слаба така че ...........

 

и един ЕДИТ: Найс кофииии на всички ученички , ученици, студенти , Честито на всички Именници само най-хубавото за тях, (но не като моето :lol: ), надявам се кафето да е хубаво защото иначе ще се наложи да си гипсирам пак ръката , Навън времето е ПРЕКРАСНО , усмихнете се бе хора животЯ е пред нас , само където идва един тир отдясно с 80 на задна :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Какви размисли по отношение на самоличността ми създадох :rolleyes: Да знаете че много ви се забавлявам.

Честито на всички именници и да се сетят да почерпят

Link to comment
Share on other sites

Искам съъъъъъън! :( Баси... Мама, като е няма вече вкъщи и тряа да оправям целия апартамент. Съкс! Ша си подам оставката! :)

Имам съмнения, че алекто е афекс... :) :) :) Раптор и Киллъра ме разбират... :) :) :) Аааа и Питбул също! :)

 

Не си подавай оставката бе бате Ваньо... изправи се пред проблемите си :lol: :lol: :lol:

 

 

Алекто мисли си че след нещо лошо идва нещо хубаво ... :punk

Link to comment
Share on other sites

който си мисли че е прецакан о живота, да дойде да види моя , супер е :lol: аз съм най-добре,

ако трябва да ми се случи нещо хубаво ми се случва най-гадното което може да го замести , нооооо

на мен ми е добре :P , някой ще попита защо , емиии нека си пита :tongue

 

Милото ми ПитБулче! :love Обещавам като те видя да те гушна!

 

имам едно златно правило което ми помага на всички гадни неща който ми се случват от както съм мислещ човек , а това ще рече от 5 години "примерно" :ghost

На всичко и всички гадни неща отвръщай с усмивка и си казвай , аз съм най-добре !!!

 

Може и да му се озъбваш отвреме на време - разликата с усмивката не е голяма, но ефекта е по-разтоварващ за теб! :D :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Може и да му се озъбваш отвреме на време - разликата с усмивката не е голяма, но ефекта е по-разтоварващ за теб! :D :bgrin:

Да както е казал Ал Капоне-С блага дума и оръжие се постига повече отколкото само с блага дума :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Защото ако беше логично нямаше да бъде интересно и нямаше да ти е толкова гадно.Макар че не виждам кое му е интересното в случая...Абе пийй едно голямо...чайче...и не му мисли ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...