Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

А аз отварям 3-та бутилка :bgrin:

И аз така,само че пресушавам Загорка :D Тъкмо се връщам от РД и ми е едно такова блажено състоянието в момента :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

А , аз слушам музика за да не заспя .

I'LL TALE EVERITHING FROM THA INSIDE AND THROW IT ALL AWAY CUZ' I SWARE FO THE LAST TIME I WILL TRUST MYSELF WITH U

:ghost

Link to comment
Share on other sites

писна ми от мрънкала!

 

Ако става въпрос за работа - подкрепям с 2 гласа :)

Link to comment
Share on other sites

Дано днес се концентритрам върху работите които трябва да се свърша , но за тази цел и племенника ми трябва да миряса малко , че ако наистина ме арестуваха толкова често досега да съм при Ванко ино

 

Кафенцето има учудващо добър вкус , почти перфектен , слънцето напича градусите са 6 :P

 

ЕДИТ: До мен има една устер клема и се чудя малкия от къде ли я е откъснал :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Няма ли кой да ме сложи на модерейтед :lol:

Ох, какво удоволствиеее...останало е от снощното мезе :D

Link to comment
Share on other sites

няма хора, няма хора... изведнъж лудница, изкачат тон проблеми, импровизации на секундата... скапани турци - не говори български и английски и се мръщи, че не съм го разбирал...ай сиктир :angry1

Link to comment
Share on other sites

Йеее... докарахме Tekken 5 за PS2, вече ще има какво да правя до 19:00h.

Link to comment
Share on other sites

Pitt_Bull взе че послуша Eleutherios (сорка ако не се пише така) и почна пак да пише цветно :P

Link to comment
Share on other sites

Pitt_Bull взе че послуша Eleutherious (сорка ако не се пише така) и почна пак да пише цветно :P

Браво бре момък :lol: . Улучи ми ника, ти си първия...естесвено ако не си го копнал де. Точно това ми минава през главата.

пп. Е как няма да почне да пише цветно, та то си е негово задължение :P

 

рцц...то и аз не забелязах :lol: Сорка не се брой :lol: Тry again Later!!!

Link to comment
Share on other sites

написах го :D бтв : само една буква обърках , добавих едно U преди s-то ама не е толкова голяма грешка..хах

Link to comment
Share on other sites

Сега се чудя какво да играя ... папка "игри" с 50 заглавия вътре и явно от много чудене не ми се играе нищо .

Link to comment
Share on other sites

такава боза до сега само веднъж бях правил , от къде го набарах това нескопосано копие на Вин, не може да форматира Це-то , ами само папката на Вина, сега имам от три Вина части якооооооооооооо

но сега ме мързи , легам да гледам филмец, дано утре стана по-рано да го оправя :wacko:

 

Едит: това никче taina777 ми пуска, май и не само на мен , някви лични за някво приятелско форумче, ами айде и ние да ходим там да каним за насам :lol:

Link to comment
Share on other sites

Дубриутру, дами и господа.Начало на нова седмица...Тряя да ида да си купя някъв мишок...И тва бозата е бахти тъпото животно...Аз му викам - ей ти я мрежата - то - не!Нищо, и сестрата ще мине на линукс :devil

Link to comment
Share on other sites

аз ще купя капан за мишоци и жа ти зема новия мишок, :laughing:

кааак се успааах не е истина, сега ще има свинско мрънкане, а и не съм си оправил бозаатааа, най добре да взема и една баничка с бозичката :punk ако не друго поне да закуся :tongue

Link to comment
Share on other sites

Дубриутру, дами и господа.Начало на нова седмица...Тряя да ида да си купя някъв мишок...И тва бозата е бахти тъпото животно...Аз му викам - ей ти я мрежата - то - не!Нищо, и сестрата ще мине на линукс :devil

 

Каква дистрибуция мислиш да слагаш на сестра ти ? Ако не си и сложил някаква, препоръчвам ти PCLinuxOS. Уникално добра е за десктоп. Трябва да седна да напиша едно ревю за нея. И в офиса и вкъщи вече съм с нея. Много добре свършена работа от страна на разработчиците.

Link to comment
Share on other sites

Каква дистрибуция мислиш да слагаш на сестра ти ?

 

Понеже съм мил и добър човек, мисля да й сложа нещо от рода на Ubuntu, та да й е гадно.Като почне да ме изнервя, ще видя предложената от тебе.

Link to comment
Share on other sites

Ако наистина искаш да й правиш мръсно, бучни едно XP Black Edition, изкл. телефона и бягай надалеч :)

Link to comment
Share on other sites

Ако наистина искаш да й правиш мръсно,

Ако искам да й правя мръсно, чисто и просто ще сложа парола на биоса.

Link to comment
Share on other sites

Понеже съм мил и добър човек, мисля да й сложа нещо от рода на Ubuntu, та да й е гадно.Като почне да ме изнервя, ще видя предложената от тебе.

 

Убунтуто е като 98 в сравнение с това което ти предлагам :)

Link to comment
Share on other sites

10921010.jpg

 

 

ммм кеф :lol:

 

ядат ми се броколи с 4 вида сирена и сметана

Link to comment
Share on other sites

Картинката е шопвана, на това search query си връща точно страницата на Ботев, нека не заблуждаваме така хората, които не се сещат или ги мързи да проверят! ;)

Link to comment
Share on other sites

Глупости...:

tapakte8.jpg

 

може би се опитвате пак да ги издокарате нещата, след като сте видяли това, което наистина си го имаше преди:

1912.jpg

Link to comment
Share on other sites

Абе какво се занимавате с мизерни отбори.Само "Чепинец" - Велинград и "Глиган" - Дебращица! :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...