Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
И Горни Водин :punk :punk

И Македонска Слава. А по темата мисля си: Kilлerlincho strikes again :devil

 

едно време като ми разправяха, че не мога да пиша аз не им вярвах и ето на. Извинявам се.

Link to comment
Share on other sites

Отбора е Янтра (Полски Тръмбеш), както и Росица (Поликраище)!

 

Некква депресия ме е бозела - много гадно!

Link to comment
Share on other sites

пак поркам бело вино със сиренце, гледам молива и се чудя, to be or not to be ама май нема да го бъде, все пак е един часа, но може и да го бъде знам ли , вкрайна сметка живота е като стълбата в кокошарник, къс и о*ран :lol:

 

замислих се по темата и се сетих че през главата ми освен хлебарки друго няма какво да мине, щото за пореден път така ме цепи че направо виното няма да ми стигне или корема :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Чудя се какво отмъщение да измисля на неблагодарните си съквартиранти, на единия от които съм му правил пълна профилактика на дъно+процесор, включваща и нанасяне на термопаста след почистването, фиксиране на шината, захващаща вентилатора, почистване на криптоподобната му машина, на другия съм му издирил драйвери за видеото, дето и то не знае какво е и стабилна оптимизация на бракмата му, за което разбира се нищо не съм искал, а като благодарност - няма и да им мине през главата да вдигат по-малко врява... дори и след като съм ги помолил.

Link to comment
Share on other sites

Като си правил толкова работи поне антивирусна сложи ли им ?

Ако не си , сам се досещаш каква гадинка може да им метнеш .

Един троянски кон им стига и ще ти е много забавно !

п.п. Ако нямат интернет може спокойно да им сложиш по един реактос ... още е алфа версия и не се препоръчва за всекидневно използване ама на тях това не им пречи да станат тестъри на алфа версията .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Пак изпреварих Питбула...Народе, дано днес да завали сняг...А ми трябва и доброволец за 300кг шопар... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Как няма да ме изпревариш , пак се успах като магаре в кокошарник, една колежка ми звъни и се смеее пак ли се успа ха ха хаааааааа :blink:

гледам като натресен, ударих си бившогипсираната ръка, полудях :angry1 , но май така е трябвало щото се намести , нема време за кайве , така че пак минавам на вино :lol:

 

Лек (като гледам мъглив) , усмигнат, притиснат от купища пари ден на всички човечета, музиканти и хора с трабанти :D

 

Който този пост чете вино и свинско за мезе :P

Link to comment
Share on other sites

Чудя се Гримжаур не спи ли :bgrin: :wacko:

Пък ми аз пак съм обпечен, днес оставам до обяд вкъщи за да чертая чертежи...пфф :blink: Втръсна ми. А след 2 седмици и ваканцията, заедно със сесията!!! :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Чудя се Гримжаур не спи ли

Спя, бе, как да не спя.Ама само по 7 часа.От повече нямам нужда.Пък и по цял ден/и нощ/ ми се налага да се ровя из нета за едни смахнати неща :wacko: Килъре, между другото снощи сложих дистибуцийката на един приятел, много ме изкефи. Наистина е много яка :)

Link to comment
Share on other sites

Пак изпреварих Питбула...Народе, дано днес да завали сняг...А ми трябва и доброволец за 300кг шопар... :unsure:

 

аз идвам , вече не гледаме прасета на 2те ми села от 2 години а как ми се ходи на прасенце добре че приятелите ми ме викат чат пат да помагам..... ехх ма как ме е яд че не гледаме вече даже се бях научил да ги коля :cry

 

Зависи от възрастта бате ;)

 

И аз се оспах много злобно :sick

 

и аз влизам в дружинката на оспалите се .... :tongue

 

 

а ми минава през главата че трябва да отивам да се трудя а ме мързи като за световно :cry

Link to comment
Share on other sites

не е истина как се наядох на обяд , едно такова хууубаво шкембе обърнахме с един колега, бяааме видяли едно бистро ама все го забравяхме да го пробваме, днес обаче се сетихме и сме многооо доволни :P Шкембенце обаче в прясно мляко, купичка пълна с млекце и мръвки , направоооо с кеф си го изсърбах , май доста често ще сме там :D

Link to comment
Share on other sites

Мноо тъпи хора....Как не запомниха, къде се намира долното тиренце...Глупава фотографска памет...Глупави хора...Глупави семейни скандали...Край, от утре я изхвърлям!

 

Бахти якото, намерих бронежилетка за всеки ден и струва само 900 кинта :)

Link to comment
Share on other sites

Мисля си да купя малко C4 и да го заложа под училището !!! Писна ми да ходя на у-ще в 7:30.....къв им е смисала на толкова ранни уроци ? като кат си се събудил преди 20-30 мин. не зацепваш и дума от тва което говорят...

Link to comment
Share on other sites

Мисля си да купя малко C4 и да го заложа под училището !!! Писна ми да ходя на у-ще в 7:30.....

 

 

Обичам хубавите вицове!!! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

що да е виц бе ? Като събера малко пари.....а ако не стане докато завърша...поне ще оттърва следващия випуск , хах

Link to comment
Share on other sites

Така ми се спи , а не мога да заспя , цял следобяд се мъча и не мога... :(

Link to comment
Share on other sites

Бахти якото, намерих бронежилетка за всеки ден и струва само 900 кинта :)

И?Ше си ходиш из улиците с бронежилетка ли :D .Да не живеем в Бронкс...бахти :lol:

 

 

Edit:Ааааа-всичко ясно :P

Link to comment
Share on other sites

И?Ше си ходиш из улиците с бронежилетка ли :D .Да не живеем в Бронкс...бахти :lol:

Колекционирам :) Пък е за всекидневно носене под дрехите, много добра защита срещу хладно оръжие, малокалибрено огнестрелно и повечето пистолети до 15м. :) И не е тежка - само 3кг.

 

Редакция:Herbye тия съм ги слушаааал!!С4 доста трудно ще намериш, вярвай ми.А и едва ли имаш толкова пари, за да закупиш 9-10кг експлозиви.Между другото, С4 не е кой знае колко по-мощен от обикновения тротил, който се намира по-лесно, по-евтин е и в краен случай - можеш да си го направиш.Пък и 9-10 килограма едва ли ще ти стигнат за едно училище...Спри с екшъните и наблегни на уроците.Съветите ги давам безплатно.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...