Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Учителската стая да си отиде,пак стига ....

ти и ти да си смениш темата в главата няма да е зле, стига приказвай ученически глупости и полсушай батко си отгоре където те е посъветвал да залегнеш над уроците вместо да бълваш само простотий !

 

Иначе..абе хора, да идва събота бе!!!!Ще има свинско и от новата реколта!!!С четири очи чакам тоя ден!! :D

 

аз ако бях на теб щях с 40 да го чакам :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Пичове, моля ви спрете преди да си размажете собствените задници по тавана!

 

Аз спрях, след като се натрових..

Иначе..абе хора, да идва събота бе!!!!Ще има свинско и от новата реколта!!!С четири очи чакам тоя ден!! :D

Уф, не ми се мисли, как ще го трепем.Миналата година беше лесно, ама тая година е 300 кила...

Link to comment
Share on other sites

Иначе..абе хора, да идва събота бе!!!!Ще има свинско и от новата реколта!!!С четири очи чакам тоя ден!! :D

И аз така... Събота на прасе :) ОТ 2 седмици само тва ми е в главата.

Link to comment
Share on other sites

Pitt_BuLL аз да не мислиш че не залягам....ама като отидеш на училище като преди 20-30 мин. си станал....нищо не схващаш като е 1-вия час

 

Какво ми минава през главата ?

 

Гладен Съм !

 

Pitt_BuLL аз да не мислиш че не залягам....ама като отидеш на училище като преди 20-30 мин. си станал....нищо не схващаш като е 1-вия час

 

Какво ми минава през главата ?

 

Гладен Съм !

Link to comment
Share on other sites

ти и ти да си смениш темата в главата няма да е зле, стига приказвай ученически глупости и полсушай батко си отгоре където те е посъветвал да залегнеш над уроците вместо да бълваш само простотий !

Част от задълженията на ученика са да говори колко са му смотани даскалите и колко е гадно училището :lol: .И аз залягам над уроците,почти сички от класа залягаме,но това не ни пречи да коментираме колко са ни тъпи госпожите(макар и да не е така :lol: :lol: :lol: )

Link to comment
Share on other sites

Имам чувството, че съм имал доста близък "контакт" с приятелките на поне 3-ма души от форума.

Link to comment
Share on other sites

а аз щепсел съм имал с тях , изгоря ми бушона :wir :laughing:

едно е сигурно , не и с моитe "приятелки" , все бягат надалече от мен :lol: , най-малкото в друг град

 

Grimjaur-e пак си се развихрил като погледнах последните мнения на темите, доста са твой

Link to comment
Share on other sites

Grimjaur-e пак си се развихрил като погледнах последните мнения на темите, доста са твой

Кой, аз?! Не е вярно, изнервен съм :lol:

Link to comment
Share on other sites

Кой, аз?! Не е вярно, изнервен съм :lol:

айде да ти правя компания малко , изпих кайвето , почвам винцетооооооо , ска ска скаратааааа :laughing:

 

Покарах една 155 коньова Алфичка. Хубаво беше :)

 

отказах карането , щото приех пиенето , викам да си оставя книжката в КАТ и да я взема когато минат всички празници :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Давай, аз отивам да пия с приятели, то в къщи вече е бахти бойното поле...Добре, поне, че не са ми открили инструментите...Щях иначе да звъня на Гражданска защита...Аре, аз отивам да се намагаря допълнително...Отново..

Link to comment
Share on other sites

Дубрутру :) Видях поста на НЕО ДДТ и се скапах от смях :) А вчера се омазах като шопар....Сега смуча едно кафенце...

Link to comment
Share on other sites

Добро да е :D не си само ти , то задници ли не бяха, простотия колкото щеш снощи :laughing: през нетя така се надърмонихме с един колега и си базикахме някво момиче така и на разбрах кой ми получи задника на снимка :P

 

Слънчоглед едър печен , маршировка за устата, гимнастика за езика, лек за червата кеф за душатааааа :woot

 

каде този пост на НЕО ДДТ ? искам и аз да се смея , че тъкмо ми олекна на душата :lol:

 

ЕДИТ: верно си е смях :lol: пък и незнаех че си полуграмотен бре Наско , я да почваш да драскаш на шльокавица, :P когато има такива глупави спорове е много весело , значи ако не слушаме Азис сме полуграмотни , хаха що ли си мисля че е обратното :woot

 

Приятно КаФенце на всички и не се отчайвайте, има въздух за всички

Link to comment
Share on other sites

Гадно смотано време пф :( Поне неска е сряда и не трябваше да хода на лекции в 7 и 15. Ся ще се изкъпя и ще закъснeя кат пич за лекциите от 12 и 30. Ще видя едно момиче от групата, ще ми се оправи настроението и довечера на урок по китара! И все пак може да е хубав деня :)

Link to comment
Share on other sites

Имам чувството, че съм имал доста близък "контакт" с приятелките на поне 3-ма души от форума.
Или поне трима души от форума са имали близки "контакти" с твои приятелки.
Link to comment
Share on other sites

Или поне трима души от форума са имали близки "контакти" с твои приятелки.

Това е вярно.Но трябваше да добавиш - "бивши" :P

Link to comment
Share on other sites

Кой е Наско от на Пит-бул поста...ако е Гримджаур е ми хубаво стоиш в вестника....хаха !

Link to comment
Share on other sites

Тоя форум определено замря! Не знам каква е причината!

Too much bullshits ;)

Link to comment
Share on other sites

Или липса на интерес към торент-сървъра wrzru.com, при положение че има Замунда. Аз примерно не тегля от нашия торент, защото ми иска коефициент 5 за търсачката, а съответно няма как да го направя, защото нищо не тегля, че да ъплоудвам.

Link to comment
Share on other sites

Аз примерно не тегля от нашия торент, защото ми иска коефициент 5 за търсачката,

Не иска ли 0.5? :blink: Пък и в "нашия" сървър кажи-речи няма сийдъри, като изключим някакви бози...За хубавите филми - тц!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...