Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Честит Имен Ден на Сашо (alchemy)! Да ни е жив и здрав. Нека малката Калина много да го радва, нека да има щастие и семейно разбирателство :) Весело изкарване :)

Link to comment
Share on other sites

А за останалите кое е обяснението? Русотиквин?

За другите ли....? ....Нямам такова обяснение, явно от вътре и иде...

 

http://www.youtube.com/watch?v=yf1gxy8CriE&feature=related

Link to comment
Share on other sites

К'ви течности бе, Галя? Боза, швепс, WD40, антифриз?

Не ми се прави на ощипана мома. Много добре знаете, че не сме чиста нация, защото всеки, който е минал оттук, си е оставил семето.

 

Сега ако някой ми каже и защо се заяждате... Какъв ви е проблемът с моите мнения?! Не разбрахте ли, че съм странна? И тук не лъжа, не преекспонирам. Особено напоследън се чувствам много неразбрана. Нито пиша на китайски, нито нищо. Съвсем разбираемо си ми е всичко. Да не говорим, че ако трябва да обсъждаме постове, откъде да започна?! От този от вас, който се друса със саркастин или от другия, боцкащ бруталин?!

Много ми е ш*бано напоследък :cry Човек очаква, че като не му върви в нещо, ще мине, пък нещо хубаво ще се случи. А то хубавото все не идва и не идва. Само гадости се трупат. В един момент циклиш и не знаеш какво става. Как да си позитивен в такива случаи? Дори непукизмът не помага, макар че аз в него не съм добра. И да се преструвам, винаги ми пука. За всичко, за всеки.

Link to comment
Share on other sites

Галя, шматка такава, стига приема на нож всяка малко по-хаплива реплика. На 30 години ще си с невроза, ако продължаваш по този начин ;] Пий един презкурамин и не се връзвай толкова.

Link to comment
Share on other sites

Галя, шматка такава, стига приема на нож всяка малко по-хаплива реплика. На 30 години ще си с невроза, ако продължаваш по този начин ;] Пий един презкурамин и не се връзвай толкова.

Лигльо, ти не разбра ли, че не ми е до никакви простотии? Не ща да пия нито презкурамин, нито болимегъзин, просто не говори така, че да се връзвам, както го наричаш. Казах ти, че сега не е подходящият момент.

Link to comment
Share on other sites

Тц. Проблеми и глупости. Повярвай ми, нямам ПМС, наистина. Засичала съм си настроенията в този период, но са си нормални.

Link to comment
Share on other sites

Засичала съм си настроенията в този период, но са си нормални.
Галя, ако това са ти нормалните настроения, представям си какво е за теб невроза...
Link to comment
Share on other sites

Защо закачате момичето? Тя е на 24 години и ОЩЕ си мисли, че е различна. Тази болест няма лечение до гроб.

Всички знаем, че само ти си спИцЯлен.

Link to comment
Share on other sites

Не, не съм спицялен. И точно кът разбрах, че не съм - започнах да вървя напредзенце. Докато си мислиш, че си нещо особено, че си нещо различно, или че знаеш нещо повече от останалите... Значи си поредния шлосер.

Link to comment
Share on other sites

Засичала съм си настроенията в този период, но са си нормални.

Да де..., ама това си е според теб, нали? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Иване, ако за теб печелившата стратегия в живота е мимикрията, да се държиш, както се държи всеки друг в заобикалящото те общество - това не означава, че това е единствения начин човек да се развива ;)

 

За последните осем години съм удесеторил месечните си приходи, без да съм спирал да бъда себе си, без да се правя на нещо, което не съм и без да се опитвам да съм като останалите. Това не означава, че продължавам да ходя навсякъде с тениските на Slayer и Dimmu Borgir, макар и да се появявам от време на време така на работа. Нито пък означава, че се имам за бог, за нещо кой-знае какво. Зарязал съм самозаблудата си, че съм голямата работа, но това не означава, че искам да съм 'another brick in the wall'.

Link to comment
Share on other sites

:lol: Ти изобщо не си разбрал какво съм имал предвид.

Напротив, той те е разбрал пределно добре, но просто искаше да изтъкне колко иска да е различен...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...