Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Бляк... Това винаги ми е било супер гадно като изражение. Според мен се казва : "физиономия за flirt4e.com" Ама и "duck face" става... :wacko: Ех, Борисе, с такива неща ли казваш "Добро утро" ти...

 

Добро от мен. Защо се събудих в 4:30 ч. сама, не знам, защо няма да заспя до 6:20 ч. също не знам, сигурно защото съм шматка... Ех, хубав ден на всички!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Като си говорим за гадости

sniper-kill.jpg

 

Това е резултатът от 12,7мм куршум от снайперска пушка. В CS позната като "Слонския". В реалния свят варират имената.

 

Ха добро утро и да ви е сладко :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Дебнат гадовете. Пък и аз обичам да си оставя нещо в запас за по-късно...

 

 

 

Мисля си че ей тоз човек вместо да дава пари да му преписват тетрадките по български да взема да се научи да пише грамотно... надявам се следващия път някой да му я вземе, да я препише но да не иска да му я даде за по-малко от 100 кинта че да не потрети :)

Link to comment
Share on other sites

Дебнат, ама ще ги ебнем. :ph34r:

Ше ги ебнеш..., ку ги фанеш.... ;)

Link to comment
Share on other sites

Вийш ли го гада.. аз ти казах че дебнат.

 

Галински твойта кожа недна!!! Откак наплю Leffe-то че било гадно и на мен взе да не ми харесва а преди толкова му се кефех...

Link to comment
Share on other sites

Вийш ли го гада.. аз ти казах че дебнат.

 

Галински твойта кожа недна!!! Откак наплю Leffe-то че било гадно и на мен взе да не ми харесва а преди толкова му се кефех...

Ба ! Мязаше ми на бананова кашичка забъркана с бебешки шампоан "Пате"... Май и на пяна го докарваше нещо такова (не помня вече, след онзи случай никога вече не посмях да си го причиня отново...)

То, хубу си хортуваме за бирички рано-рано, сабахлян (няма лошо)... ама мен що път и бачкане ме чакат днес - не е истина направо... а тва е бахти и демобилизиращата тема ...

Link to comment
Share on other sites

минава ми през главата, че не съм влизал в този форум от 3/4 години, и като гледам големи глупости съм писал 2004, когато съм се джойннал :Д дали има други като мен :Д ако трябва да съм честе, всички дървени философи ( едно време беше пълно с тях, сега не знам) трябва да са като мен :Д

Link to comment
Share on other sites

тия индийците ескалираха до чист брит акцент, даже с малко кокни и ме убеждават колко ще е яко да си купя баш сега едиквисиакции, щото са много обезценени и са направили специално проучване само за мен, за да ме спечелят кат клиент. щото съмс пециален и важен за тях, нищо че не ме познават. фирмата 4Букви Интернешънъл се оказа истинска и си има регистрации за търговии по доста борси. ама дали изобщо са чували за точно тоя джони дет ми ги плещи тия е отделен въпрос.

и как ме нацелва всеки път кат съм навън или шофирам?! хакнали са ми смъртофона и ме следят по жипиеса ?!!!!

 

а иначе вие как сте?

дядо, направи ли си пясъчник в офиса?

рапторе, работиш ли за второто?

 

и кой ми взе милионите, мамцата му?! изтървах тука златното пиле на късметя дет ми сере по телефона от скрити номера.

Link to comment
Share on other sites

дядо, направи ли си пясъчник в офиса?

 

пИрфектИн пясъчник стана :lol:

 

Сега замислям дограма да слагам и да правя дупки за кабели и се чудя да правя ли някакъв шкаф за сървъри и UPS-и с климатик вътре или да сложа един online UPS в кенефа (щото много бръмчи) по подобие на един мой клиент :)

Link to comment
Share on other sites

лунен пясък ли? тая гадост нема изчегъртване ако ти се набие в паркета.

 

шкафа се слага на покрива, че да го намира по-лесно явор колев. за вентилации бях чувал ама чак пък и климатици....

да ти турнем некоя оптика между сървъра и десктопа, а? оптиката си е оптика, дори да е само на шнур :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Не не... само разкъртихме една стена и малко от пода (повечето плочки останаха) сега там където е изкъртено ще слагам изолации, армировка, нам си кви говна още, после ще се слага отгоре малко изолация още и паркет върху всичко това (или някакъв мокет ама той пък по-трудно се поддържа та ще видим - имам време да мисля). Първо трябва да оправим кабелите, контактите, да сложа дограми, тавана да направя, плочки за кенефа, радиатори за парното и помня ли какво още имаше. Изобщо дупка в която хвърляш пари и те потъват като вода в пясък...

 

За шкафа (или гаргероба) ще помисля дали да го има, но 1 сървър ще има със сигурност за source control и демо сайтовете, както и UPS-а а той генерира шум от 55db на 1 метър разстояние... върти ми се в главата да направя нещо като стъклен гаргероб и вътре да навра съврърa, някой и друг рутер и UPS-а а от UPS-a да прекарам ток до останалите машини които ще са в офиса - 4-5 на брой). Надявам се 7500VA да стигне

Link to comment
Share on other sites

Добър вечер. Разходих си днес банските до морето и си ги върнах абсолютно не намокряни..., баси и шибаното време, майна! Като ще се гърби, слънчице, пек... чудничко едно такова, а когато има изгледи човек да поизклинчи малко свободно време на фирмени разноски - курец... дъждове, гръмотевици и прочее пропъртис. Тва, началникът ми сигурно си е шепнал нещо на ушенце с Минчо Празников... да го еа.

 

 

За шкафа (или гаргероба) ще помисля дали да го има, но 1 сървър ще има със сигурност за source control и демо сайтовете, както и UPS-а а той генерира шум от 55db на 1 метър разстояние... върти ми се в главата да направя нещо като стъклен гаргероб и вътре да навра съврърa, някой и друг рутер и UPS-а а от UPS-a да прекарам ток до останалите машини които ще са в офиса - 4-5 на брой). Надявам се 7500VA да стигне

Пък ако решиш да го климатизираш, ако знаеш само кво хипер,мега, гига, тера, турбо гъзарско активно охлаждане мога да ти спретна... хем и питията ще можиш да си държиш вътре..., ей така, на една ръка разстояние...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...