Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Май, не си много в час със сочните подробности около този случай...!? Що за цинизъм, пък е това - да отрежеш четирите крака с трион, на едно съвсем беззащитно (живо) животно....(WTF), и да те глобят само 1000 лева*.... Такъв садизъм не се цери с глоби (които така или иначе са не изземваеми), а с подходяща терапия в подходящо тапицирана стая в съответното заведение, при това дългосрочно! Деградирали уроди като този трябва да бъдат държани на такова място, което ще обезпечи безопастноста на околните. Защото гранницата между крайното насилие над животни и същото упражнявано над възрастни хора и деца е просто имагинерна...

 

* Да, в сега действащият закон се предвижда точно такава максимална санкция :wacko:

Много добре съм запознат. А ти кажи как реши, че е беззащитно и си е седяло мирно... Може би от кротналия си вид, заради упойката??? Много лесно се манипулирате честно казано. Мислех пробг за по-свястна медия, но съм грешал.

Такива пумяри има във всяко село. Стопаните ги държат полугладни и ги пускат вечер озверели да обикалят по улиците. Да не говоря и ако е била разгонена. Но е лесно да се гледат нещата едностранно. В случая въпросната Мима ако е нахапала някой и той вместо да я убие/преспи и е отрязал само краката какво правим?

 

Както се и знаеше... Човешкия живот стана по-евтин от кучешкия -> http://www.btv.bg/news/katastrofi-incidenti/u-nas/story/1045997999-Domashno_kuche_nahapa_10mesechno_bebe.html

То ако си куче в днешно време ще имаш по-голяма защита.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Много добре съм запознат. А ти кажи как реши, че е беззащитно и си е седяло мирно... Може би от кротналия си вид, заради упойката??? Много лесно се манипулирате честно казано. Мислех пробг за по-свястна медия, но съм грешал.

Такива пумяри има във всяко село. Стопаните ги държат полугладни и ги пускат вечер озверели да обикалят по улиците. Да не говоря и ако е била разгонена. Но е лесно да се гледат нещата едностранно. В случая въпросната Мима ако е нахапала някой и той вместо да я убие/преспи и е отрязал само краката какво правим?

 

Както се и знаеше... Човешкия живот стана по-евтин от кучешкия -> http://www.btv.bg/news/katastrofi-incidenti/u-nas/story/1045997999-Domashno_kuche_nahapa_10mesechno_bebe.html

То ако си куче в днешно време ще имаш по-голяма защита.

Браво, Айнщайн! Май си падаш и ти повече писател, а? Значи според тебе решението на "кучешкият" проблем е да ги лОвим гадините, после да им режем краката с трион..., а за да го решим окончателно този проблем, аз предлагам - след като ги 'фанем, за по-весело да им порваме тУмбаците и да ги натирваме... щото е много поучително за тях, да търчат с влачещи се карантии...

 

П.с. Не смятам да го коментирам повече този въпрос. Най-вече, пък с човек като тебе - който намира за нормални подобни садизъм и извращения !

Link to comment
Share on other sites

Ти пък му се връзвай. То е лесно да пишеш на клавиатурата. Я да беше станало с неговото куче или даже да не е неговото. Пред него да се случи подобно нещо да видиш как щеше да реве и той тука срещу тая работа. Ама да се направим на корави в интернет е ебахти якото и си спори хайвана с тебе, а ти го взимаш на сериозно :)

Link to comment
Share on other sites

Браво, Айнщайн! Май си падаш и ти повече писател, а? Значи според тебе решението на "кучешкият" проблем е да ги лОвим гадините, после да им режем краката с трион..., а за да го решим окончателно този проблем, аз предлагам - след като ги 'фанем, за по-весело да им порваме тУмбаците и да ги натирваме... щото е много поучително за тях, да търчат с влачещи се карантии...

 

П.с. Не смятам да го коментирам повече този въпрос. Най-вече, пък с човек като тебе - който намира за нормални подобни садизъм и извращения !

То и аз няма повече да го коментарам с хора, които си затварят очите при:

"2-ма хващат и пребиват някакво момче - 200лв глоба"

"Куче нахапва и обезобразява дете - 200лв глоба"

"Условна присъда за убийство на пътя"

"Условна присъда за убийство по непредпазливост"

Да не говорим за делата за убийства, при които убийците си се разхождат на свобода с години, а на края им лепват пак условна.

Както винаги съм казвал - не съм за половинчати работи. Защото цялата система куца и трябва да се протестира срещу нея, а не само срещу промяната на някаква малка частица, която няма и да е ефективна...

Link to comment
Share on other sites

Няма абсолютно ефективни системи няма и идеални такива. И е много стар лафа - за кокошка няма прошка, за цял кон няма закон...

Link to comment
Share on other sites

Ти пък му се връзвай. То е лесно да пишеш на клавиатурата. Я да беше станало с неговото куче или даже да не е неговото. Пред него да се случи подобно нещо да видиш как щеше да реве и той тука срещу тая работа. Ама да се направим на корави в интернет е ебахти якото и си спори хайвана с тебе, а ти го взимаш на сериозно :)

Изобщо не му се връзвам..., в началото си мислех, че упорито се опитва да докаже (с научни доводи при това) - кой от двата розови легена е по-зелен. Сега обаче изцяло му изагубих нишката на доводите (ако е имал такива) Абе..., дет се вика - заеби!

Link to comment
Share on other sites

Приятно съм изненадан от булфорум:)

Бай Ганьоооо, чудиш се какво да си измислиш за да не направиш нещо, което е мощно рестриктирано от балканския ти робски комплекс.

Наскоро ми споделиха мнението на феновете на Ситроен, според които кучето си го заслужавало, щото кучетата хапят хора. Освен това трябвало да се протестира за други неща.

Ако всички в туй общество бяха с тяхното байганьовско мислене щеше да да стане тва: ще отиде някой пиян г*з (то тука няма непълнолетни, кво цензурирам?), ще види някой елитно паркиран ситроен, ще ми забучи едно паве в предното стъкло щото '...тия са големи гъзари с тия коли...' (примерно).

Шофьорчето ще го види на другия ден, ще е бясно, объркано, тъжно (стъклото го е изтъргувал у форума за 300 кинта). Ще събере аверите, ше идат в полицията, протестче ще организират. И ще дойдат кибиците от пейките и ще им кажат "Кво бе, с тия коли само се блъскате и хората блъскате. Требе да се претопят сичките. Ходете да протестирате за нещо смислено. Ненормалници." И ще седнат обратно на пейката с патронче пещерска в ръката и 2 лв. в джоба.

Link to comment
Share on other sites

Ама аман от сериозни теми. Не че не ми се иска да се направи нещо ама колкото и да се дъвчем накрая ще стигнем до извода че "всички са маскари" и други стари народни мъдрости пък това отдавна е ясно на всички.

 

 

Минава ми през главата че от години не съм ходил на кино и то не толкова за друго ами не е имало филм който да преценя че си заслужава... а днес гледам реклами и ми се прищя поне на 6-7 филма да отида...

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата че от години не съм ходил на кино и то не толкова за друго ами не е имало филм който да преценя че си заслужава... а днес гледам реклами и ми се прищя поне на 6-7 филма да отида...

Отиди да гледаш някой филм в IMAX-а в София. Интересно преживяване е. Няма кой знае каква разлика спрямо 3D-то, но си заслужава да се види. Особено от хора които не са ходили толкова години на кино. И от хора в преклонна възраст също...

Link to comment
Share on other sites

Чак до София ме мързи да ходя за 1то кино, иначе филмите които исках да гледам и на не-3д ще са приятни за гледане, обаче имаше доста заглавия които ме заинтригуваха което е странно, обикновено 1 максимум 2 да ми се сторят интересни

Link to comment
Share on other sites

Тоз интелектуален титан да не е Фройд на ситроените? Дето к'вото и да стане - обяснението е в неимоверното желание да чукаш ситроена си.

Link to comment
Share on other sites

Тоз интелектуален титан да не е Фройд на ситроените? Дето к'вото и да стане - обяснението е в неимоверното желание да чукаш ситроена си.

Той не е само един титанът. Целия ситроен форум е обсебен от мнението... Ти пък, що мислиш, че там всеки е личност. Колите им са различни субекти, ама марката е една и съща:P

Link to comment
Share on other sites

ААААА F*CK ОТ ПОЛОВИН ЧАС съм заклещен с надолу главата и не мога се измъкна защото ми изтръпнаха краката, вече почнах да виждам двойно! ПОМОЩ... (пробвах да викам, никой не ме чува и се обадих на баща ми ама явно спи)

Ще си стоя в тая "секси" поза до сутринта явно, баси. :/

Link to comment
Share on other sites

ААААА F*CK ОТ ПОЛОВИН ЧАС съм заклещен с надолу главата....

 

Ей, ти май мутираш нещо...и това е само началото. Накрая се превръщаш в това:

 

20090317_fruit_bat.jpg

Link to comment
Share on other sites

Everybody lies... толкова е верно, че .... хората с по-слаба психика може да ги заболи даже. Толкова жалко племе да сме хората, че не знам дали има повече накъде !

 

ModEdit (Midex): Нищо не вадя, преди да си ми изсвирил поне едно от досега извадените - чакам MP3-ка с демо! :woot

Link to comment
Share on other sites

ДОООБРО УТРОООООО... БУЛФОРУМ (Е НЕ Е ВИЕТНАМ)!

 

А как успяваш да пишеш на компютъра?

Бях се добрал до клавиатурата как... за ко го тренирам тоя корем? Да се движа кат червей!

До 2 часа се мъчих... баси столовете, как ги правят, уж са създадени за удобство? О.о

 

Единият крак на облегалката, другият над колелата на стола и к'во стана, някъв кабел се вплел в колелата, ни стола мърда ни аз. хахахах

Добрах се до телефона с пот на чело щото масата висока, той баща ми долу надул някъв руски канал и спи сигурно, брата на работа, а кучето безполезно... не като това от Аляска дето показало на пaтрулката посоката.

 

Ей, ти май мутираш нещо...и това е само началото. Накрая се превръщаш в това:

 

Ти обичаш всякви животинки май, има такива на тавана, много са сладки, е пак вонят на мишки, даже по-зле, ама може да изкарам снимки, лепят ти се по блузата като значки, колко готино а? :)

Link to comment
Share on other sites

Айде вече да идва лятото,че ми омръзна тва напъване.(ии дано взема матурата,че да мога да взема и велосипедче :P ) :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Arabadzhiev wins Auto GP race two

 

By Andrew van de Burgt Sunday, April 25th 2010, 15:58 GMT

 

Vladimir Arabadzhiev scored the biggest win of his career to date by triumphing in the second Auto GP race at Brno.

 

The DAMS driver out-sprinted poleman Adrian Zaugg and held on, despite tremendous pressure, for a well-earned win.

 

Нарочно го слагам тука, а не "Мото спорта". Не знам дали ще има време, пари и късмет за Ф1, но дано поне в ГП2 направи нещо значимо.

Link to comment
Share on other sites

Водолазната група се прибраха вчера от Египет. За съжаление този път не успях да отида и аз :(. Ноември месец обаче няма да пропусна. Ето и кратко клипче:

 

Link to comment
Share on other sites

Happy little, happy little, happy little Пешо

Happy little, happy little, happy little Пешо

Happy little, happy little, happy little Пешо

Поздравявам себе си със

 

Ванка, за Нептун-ите ли става въпрос? Че познавам няколко човека там :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...