Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Яд ме е на Static-X, че така се осраха...WDT беше страхотен албум, Machine - доста добър, Shadow Zone - горе долу, Start a War - злe, a за Cannibal хич не ми се говори - пълна скръб. Яд ме е!

Link to comment
Share on other sites

Най-сетне успях да се наспя като хората, като за добро утро реших да напиша 2 малки синхронизиращи скриптчета за daily и weekly backup на един от сървърите ми:

 

:notify:

 

Наистина добра работа. Надявам се нямаш против да ги ползвам на един от моите сървъри:) Съответно ще трябва да ги поразширя малко, но пък това не е проблем. Нещо като по поръчка ми дойдоха тея скриптчета :) Мерси :)

Link to comment
Share on other sites

Наистина добра работа. Надявам се нямаш против да ги ползвам на един от моите сървъри:) Съответно ще трябва да ги поразширя малко, но пък това не е проблем. Нещо като по поръчка ми дойдоха тея скриптчета :) Мерси :)

хехе.. пак заповядай... между другото са малко бъгави.. в смисъл тоя последния ред дето уж трябва да append-ва ред в server.log нещо.. не работи май много както трябва ама все пак де.. вършат си работа..

 

първия се поставя във /etc/cron.daily а втория в /etc/cron.weekly ... и мисля че е ясно - първия синрхонизира файловете които трябва да пазя от единия диск към другия в една текуща daily директория, а втория прави архивен файл от текущата daily директория. Някакво такова.. straight-forward :)

Link to comment
Share on other sites

George Carlin кефи с цинизма си!

Хехе.. Мерси! Тъкмо ми се гледаше малко култова stand-up комедия :)

 

George Carlin on losing stuff: http://www.youtube.com/watch?v=S9YVzr-jaP8

 

"Virginity - you don't get that back, because you was in such a big hurry to lose that in the first place." :punk :D :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Уффф... чудя се дали има смисъл да си взема ново телефонче, не че старото е лошо ама... влезе ли ми мухата в главата и няма излизане :) От друга страна си мисля, че може да си запазя парите и да не ги профуквам за глупости. Заклучвам ги в сейф и хвърлям ключа в Марица и готово :)

Link to comment
Share on other sites

Уффф... чудя се дали има смисъл да си взема ново телефонче, не че старото е лошо ама... влезе ли ми мухата в главата и няма излизане :) От друга страна си мисля, че може да си запазя парите и да не ги профуквам за глупости. Заклучвам ги в сейф и хвърлям ключа в Марица и готово :)

Аз бих дал парите за нов телефон в няколко простотийки за душата + нещо смислено :D

Link to comment
Share on other sites

empty

Link to comment
Share on other sites

icon8.gif icon8.gif icon8.gif ПОВЕЧЕ НИКАКВА БЪЛГАРСКА БИРА НЯМА ДА ПИЯ ЗА НИЩО НА СВЕТА :sick днеска не знам как се прежалих да пия някаква загорка (просто нямаше друго за пиене) ии сега положението е отврат, който е злоупотребявал с гаден алкохол знае за какво говоря icon8.gif вече всичко друго но не и тази помия (а, и без купешка ракия :D )
Link to comment
Share on other sites

icon8.gif icon8.gif icon8.gif ПОВЕЧЕ НИКАКВА БЪЛГАРСКА БИРА НЯМА ДА ПИЯ ЗА НИЩО НА СВЕТА :sick днеска не знам как се прежалих да пия някаква загорка (просто нямаше друго за пиене) ии сега положението е отврат, който е злоупотребявал с гаден алкохол знае за какво говоря icon8.gif вече всичко друго но не и тази помия (а, и без купешка ракия :D )

:stfu:

Link to comment
Share on other sites

Топло ми е и...да съм по-конкретен сварявам се в тялото си..има ш@#$ни комари...как ще заспя ?

Link to comment
Share on other sites

ПОВЕЧЕ НИКАКВА БЪЛГАРСКА БИРА НЯМА ДА ПИЯ ЗА НИЩО НА СВЕТА :sick

 

Евъъъ, кога в нашата бедна, китна държава се навъдиха такива баровци!

 

Не знам ти ли не разбираш от бира или имаш някакви стомашни проблеми, или просто не можеш да държиш на алкохол, но да изговориш толкова чудеса са най-качествената нашенска бира, не го разбирам.

Link to comment
Share on other sites

Пфуу, Загорка беше качествена преди мнооого време. Аз бях заклет фен, но вече не искам и да подуша Загорка.

Link to comment
Share on other sites

родителите ми ме тормозеха като малък и физически и психически,сега аз им го връщам на 101%,но си остана проклетата депресия която и до ден днешен ме мачка по главата и ми пречи да мисля нормално,мислех,че със годините всичко ще изчезне но грешал съм явно,приятели ме посъветваха да отида на спихиатър,защото правели снимки и разбирали къде е проблема,та въпросът ми е преди да отида има ли някой тук който е бил с подобен проблем и успешно е бил излекуван без някакво постоянно вземане на лекарства и има ли смисъл

Link to comment
Share on other sites

icon8.gif icon8.gif icon8.gif ПОВЕЧЕ НИКАКВА БЪЛГАРСКА БИРА НЯМА ДА ПИЯ ЗА НИЩО НА СВЕТА :sick днеска не знам как се прежалих да пия някаква загорка (просто нямаше друго за пиене) ии сега положението е отврат, който е злоупотребявал с гаден алкохол знае за какво говоря icon8.gif вече всичко друго но не и тази помия (а, и без купешка ракия :D )

Загорката верно е попеляха. МИнавай на пиринско :D

Link to comment
Share on other sites

Евъъъ, кога в нашата бедна, китна държава се навъдиха такива баровци!

 

Не знам ти ли не разбираш от бира или имаш някакви стомашни проблеми, или просто не можеш да държиш на алкохол, но да изговориш толкова чудеса са най-качествената нашенска бира, не го разбирам.

Колега, всеки с мнението и впечатленията си. На теб като ти харесва - пий я, аз съм пил достатъчно бира за да преценя какъв боклук е, нито се фукам, нито се изхвърлям, но ако ти е удобно да мислиш че съм баровец - ми добре, баровец съм :woot :lol:

Link to comment
Share on other sites

хехе.. пак заповядай... между другото са малко бъгави.. в смисъл тоя последния ред дето уж трябва да append-ва ред в server.log нещо.. не работи май много както трябва ама все пак де.. вършат си работа..

 

първия се поставя във /etc/cron.daily а втория в /etc/cron.weekly ... и мисля че е ясно - първия синрхонизира файловете които трябва да пазя от единия диск към другия в една текуща daily директория, а втория прави архивен файл от текущата daily директория. Някакво такова.. straight-forward :)

 

Като остане време ще се пробвам да го доработя и ще ти пратя резултат ако се получи така както си го мисля че ще стане :)

Link to comment
Share on other sites

чудя се дали да си взема PC или да си направя як татус , и в двата случая ще ми е готино. В момента си мисля колко пари ще ме глобят шефовете затова че вчера закъснях за работа с 3 часа. Иначе сякви луди работи ми минават през главата ама мисля да ги запазя в тайна :Д

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...