Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

и аз така се ядосвах с доспиването от работата ама съдбата ми реши проблема отново бързо и енергично и ме уволниха от работа :)

Link to comment
Share on other sites

става въпрос за chambao, нали?

тъй, тъй...

 

П.С. всички желания са осъществими, въпросът е да имаш търпение! :lol:

Link to comment
Share on other sites

баси не може ли да спре за няколко дена времето за да мога да се наспа като нормален човек

 

Изразяваш в пълна сила мечтите ми !! Искам да СПЯ !!!! Ма не виждам кога ще е. :cry

Link to comment
Share on other sites

МАЛЕЕЕЕЕЕЕ :tongue :rolleyes: искам и аз такова дали ще се намери в наща колиритна страна :confused

Минава ми , че утре забягвам от града и 2 дена и 2 нощи какъф релакс ще си дам :wir

Link to comment
Share on other sites

Чувствам се като чудовище,толкова лоша ме изкарват всички :angry: :angry1 :cry Иии... :pirate

Абсолютно същото!!! Все гледам да постъпвам добре, всеки да е доволен, а все излизам ужасна :dry: :cry

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно същото!!! Все гледам да постъпвам добре, всеки да е доволен, а все излизам ужасна :dry: :cry

Йеее! Може да си направим клуб! :P ... :cry

Link to comment
Share on other sites

Имам гривна от магнетизиран хематит, но това е голяма мания.

Link to comment
Share on other sites

Да ама тая гривна е малко опасна. Няма ли като си вървиш да се лепи по разни винкели и табели, освен това като си пъхнеш ръката в джоба да ти прецака телефона, дебитните/кредитните карти и други чувствителни на магнити неща ?

Link to comment
Share on other sites

Или още по-кофти - магнитните вълни влияят доста зле на органите/костната система... :unsure:
Да, ако носиш електромагнит колкото трабант.
Link to comment
Share on other sites

Оле скутер срещата мина супер яко майна.Напрайхме трипче през целия град-сички хора са обръщаха зад нас да гледат кфо стаа :punk .Някой от тука може да ни е видял

Link to comment
Share on other sites

Йеее! Може да си направим клуб! :P ... :cry

пишете ме и мен вътре :cry

писна ми да им угаждам и все да няма угодия :wacko:

накрая става дивия и секи се спасяаа по единично :zzz

Link to comment
Share on other sites

Днес Psihara^^ се е видял с момиче!!! Има още надежда за този човек!!! Ще живее, въпреки всичко... !!! :)

Link to comment
Share on other sites

Днес Psihara^^ се е видял с момиче!!! Има още надежда за този човек!!! Ще живее, въпреки всичко... !!! :)

 

Е, то с Джиджи всеки може :D. Без Джиджи е майсторлъка :D.

Link to comment
Share on other sites

Без Джиджи!!! Въпреки всичко казва, че е имал розово магаре с него (което ми подари на мен :) )...

Link to comment
Share on other sites

Мъчно ми е, тъжно ми е, плаче ми се... Понякога просто е трудно да направиш праилен избор, особено, ако незнаеш какво искаш. И да хубавите неща не са вечни, точно това ги прави толкова хубави и специални... :cry :closedeyes: :mellow: :sad1:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...