Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Лято, жега, мързел, психар с две кокошки... никакъв стимул за учене... ;)

НАЙ - НАКРАЯ!!! НЯКОЙ, КОЙТО ДА МЕ ОПОНИРА!!! БЕЗ ОБИЖДА!!! БЕЗ ДА КРИТИКУВА!!! ИМА ОЩЕ ШАНС ЗА ФОРУМА!!! АФхикс, АСД - ето ви новия учител.

 

 

 

 

Едит1 :

Спирам да дразня и да тормозя... :)

Едит2 :

Сега сериозно... Ти ако смяташ сега да сядаш да учииииш... Едва ли има смисъл точно аз да ти го казвам, но... :) От личен поглед знам, че не е влезнал само тоя дет не иска... От моя випуск, като изключим няколко изключителни идиоти - всичко живо влезна точно това, което иска, където иска...

Link to comment
Share on other sites

Ако лунна_светлина изкара средна оценка на всичките 9 изпита повече от 4.50 и психара документирано изпълни обещанието си, ще им организирам екскурзия до Метеора.

Link to comment
Share on other sites

AHHAHAHAHAHAHAHAHA!!! Мислиш, че не мога ли? Всъщност ти МНОГО добре знаеш, че мога!!! Дали тяхните ще ми я дадът е друга тема на разговор... :)

Link to comment
Share on other sites

НАЙ - НАКРАЯ!!! НЯКОЙ, КОЙТО ДА МЕ ОПОНИРА!!! БЕЗ ОБИЖДА!!! БЕЗ ДА КРИТИКУВА!!! ИМА ОЩЕ ШАНС ЗА ФОРУМА!!! АФхикс, АСД - ето ви новия учител.

Абре психар... кога пък някой се е опитвал целенасочено да те критикува. Нямам спомен да съм се заяждал с някого без някаква конкретна причина. Да не говорим че дори си нямам идея как съм провокирал каквато и да е омраза в теб към мен.

 

Мисълта ми е че ти си навиваш сам на пръста че някой се заяжда с тебе.... биеш се с невидим враг и ставаш за смях :)

 

P.S. което не е чак толкова лошо де.. иначе щеше да е скучно. :D

Link to comment
Share on other sites

Ама какъв невидим враг бе, правото да се заяждаш с хора, срещу които по принцип нямаш нищо против в тоя форум е изконно и неотчуждаемо такова (право). Това е за спорта дето се вика. :D

Link to comment
Share on other sites

НАЙ - НАКРАЯ!!! НЯКОЙ, КОЙТО ДА МЕ ОПОНИРА!!! БЕЗ ОБИЖДА!!! БЕЗ ДА КРИТИКУВА!!! ИМА ОЩЕ ШАНС ЗА ФОРУМА!!! АФхикс, АСД - ето ви новия учител.

Едит1 :

Спирам да дразня и да тормозя... :)

Едит2 :

Сега сериозно... Ти ако смяташ сега да сядаш да учииииш... Едва ли има смисъл точно аз да ти го казвам, но... :) От личен поглед знам, че не е влезнал само тоя дет не иска... От моя випуск, като изключим няколко изключителни идиоти - всичко живо влезна точно това, което иска, където иска...

 

Меки четки "Габрово". Нещо мераклия ли се явяваш или аз съм някъв балък дето не стопля.

Link to comment
Share on other sites

Меки четки "Габрово". Нещо мераклия ли се явяваш или аз съм някъв балък дето не стопля.

Не стопляш. Изпусна голяма част от цялата хава... Много е дълго за обяснение. Забрави. Преди новата вълна ще те включа на ЛС. Обещавам.

Link to comment
Share on other sites

минава ми през главата как така, по математика от 6 задачи реших 4 и на 6 написах теорията, имам 2. също така ми минава през главата как така по стопанска история от 3 въпроса съм написал 3 изчерпателни, точно както ги иска преподавателката и отново имам 2. интересно ми е аз ли съм някъф карък или кво?!?

Link to comment
Share on other sites

лелеее тая химия ми взе здраветооо

Link to comment
Share on other sites

лелеее тая химия ми взе здраветооо

Ти затова ли беше с такава айнщайнска прическа ония ден :lol: :lol: Базик,Деборанке.И лоф ю :love

Link to comment
Share on other sites

Ти затова ли беше с такава айнщайнска прическа ония ден :lol: :lol: Базик,Деборанке.И лоф ю :love

 

 

Да не дишаш лепило? :unsure:

Оф прическата ли било, извинявам се :wacko:

 

хаххаха аз в четвъртък пак ше съм с нея :love :sayjin :P

 

не е прическата,а темите за изпита :wacko:

Link to comment
Share on other sites

хаххаха аз в четвъртък пак ше съм с нея :love :sayjin :P

 

не е прическата,а темите за изпита :wacko:

АХАХАХАХХ.Викаш,като за последно да изплашиш директоркосто тяло :devil и останалите мъчители :devil :excl: Успех,дано М.К. припадне :laughing: :laughing: :laughing: (всичко в кръга на шегата,Дебинка) :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

АХАХАХАХХ.Викаш,като за последно да изплашиш директоркосто тяло :devil и останалите мъчители :devil :excl: Успех,дано М.К. припадне :laughing: :laughing: :laughing: (всичко в кръга на шегата,Дебинка) :rolleyes:

 

да припада хич не ми е притрябвалааааааа :lol: :lol: а другите мъчители квот искат да си мислят нали вече няма да ги вида :punk

Link to comment
Share on other sites

минава ми през главата как така, по математика от 6 задачи реших 4 и на 6 написах теорията, имам 2. също така ми минава през главата как така по стопанска история от 3 въпроса съм написал 3 изчерпателни, точно както ги иска преподавателката и отново имам 2. интересно ми е аз ли съм някъф карък или кво?!?

 

Относно стопанската история- ако си при онази прекрасна стара жена, която пристига от УНСС....тя май не чете темите, а просто разделя на купчини и пише оценки. Няколко човека писахме абсолютно едни и същи неща, но само аз взех изпита. А математиката си я оплескал, вервай ми

Link to comment
Share on other sites

Песента на myspace-а на Ленор е луда!

 

[Edit] Ауу, целия албум е луд! :D [/Edit]

йеее супер мн е яка знам :love ама за къв албум говориш???

Link to comment
Share on other sites

Ми албума, от който е взета - Calvin Harris - I Created Disco. Тъкмо се досваля.

 

[Edit] Сладникави поп-песнички с фънк китари и кресливи вокали, които то влизат од кожата forever! Ленор е виновна за всичко с Калвин Хариса си! А аз яхнах светата троица на блудкавия, но зарибяващ поп: Harris, Maroon 5, Scissors Sisters! Hallelujah, brother! :tongue [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...