Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Мисля си че... ся на 6-8-ми Юли ще се проведе изкъртващ drum and bass open air и както винаги няма да имам с кого да отида... :angry: :angry: :angry:

Link to comment
Share on other sites

Трева. Ужасната и смрад, но така хубавия ефект, който има. И как ми се "пробва" пак. Също така ми минават през главата и мисли за ласките(не само френски) на една толкова прекрасна жена. Общо взето, все хубави работи :). Какво сте се занапивали тука? Жените нищо не ви правят, сами си го правите ;).

И се чудя защо този раздел не е преименуван на Кош/Спам. Тази тема сама по себе си е покъртителен пример за наложащата промяна :>.

Link to comment
Share on other sites

Тва програмистите нямат грам инженерна мисъл и усет за дизайн.

Link to comment
Share on other sites

Дам.Ше си дам сички пари от рожденния ден,които са ми за маратонки за спортен ауспух :D .Очертава са тфа лято пак да ходя с чапанки Рърърс :laughing: .Ша видим мож да изкрънкам бащата :devil

Link to comment
Share on other sites

Дам.Ше си дам сички пари от рожденния ден,които са ми за маратонки за спортен ауспух :D .Очертава са тфа лято пак да ходя с чапанки Рърърс :laughing: .Ша видим мож да изкрънкам бащата :devil

 

Абе скачай на 250 кубика. Кво се занимаваш с тази детска количка :P :D :P

Link to comment
Share on other sites

Абе скачай на 250 кубика. Кво се занимаваш с тази детска количка :P :D :P

Да аз на тфа му зимам душичката го карам кат ненормален.Апа и куките много мякат мамицата им.Само да зема книжка и на Катана-та ша и купя един по-голям 250 кубиков батко :P

Link to comment
Share on other sites

Много ми е неприятно да слушам лъжи.Такива опашати.Големи.Безсмислени.Заблуда... :zzz

Май май,ще вали :wacko:

Тъкмо.. безплатен душ :)

Link to comment
Share on other sites

на 6-8-ми Юли ще се проведе изкъртващ drum and bass open air :angry: :angry: :angry:
Що ще го изкъртвате тоя барабан и тая база на открито? :unsure: Аман от престъпници... :tongue
Link to comment
Share on other sites

Нещо ми е супер умряло но нз защо така...

При мен е същата работа. Наблъскал съм един тон филми за гледане ама дори и филм не ми се гледа :(

Link to comment
Share on other sites

Мисля си...че май съм хлътнал повече..от колкото трябва.. :( и то не в когото трябва

Е и?Така е по-интересно...Да ви имам проблемите-на всичките...които сте писали тук :D

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...