Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

искам на басейн :heart:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Промлемът може да е навсякъде, ако човек има проблем с нервната си система и нещата не са просто главата му, психолог-консултант едва ли ще помогне много.

Link to comment
Share on other sites

Мисля си - Радио 'Хр. Ботев' е по-добро от 'Хоризонт'... Тогава защо слушам все 'Хоризонт'? Ох, и съвсем съм забравила -- къде бяха тези радиопиеси в полунощ??? Ех, минали години...

Link to comment
Share on other sites

Мисля си - Радио 'Хр. Ботев' е по-добро от 'Хоризонт'... Тогава защо слушам все 'Хоризонт'? Ох, и съвсем съм забравила -- къде бяха тези радиопиеси в полунощ??? Ех, минали години...

Аа да. радиопиесите бяха супер яки :)

 

Аз си бях записал даже няколко ама май нещо ги позагубих. Ако проявяваш желание.. поне една мисля че мога да изкопая някъде из дисковете .. да си припомниш :D

Link to comment
Share on other sites

Оле по математика съм бати машината :punk :laughing: .Не бях учил един месец ся седнах да решавам че утре шма изпитва и сички до ся са ми верни :P

Link to comment
Share on other sites

Eiii,nai-posle da popro4eta lubimoto forum4e.Radvam se,4e e vidimo ot cql svqt. :D :D :D V London vremeto e slun4evo i toplo...

Pozdravi na vsi4ki. :punk

Аааууу.Ти си жив и здрав,браво :) Дано си изкарваш супер. :rolleyes: И не забравяй да пишеш на добрата дружка Интенс. :rolleyes: :D

Мисля си как всеки се заяжда с другия в този форум.Много е смешно. :D :)

Link to comment
Share on other sites

Мисля си как всеки се заяжда с другия в този форум.Много е смешно. :D :)

Ами.. няма как. При положение че противоположното на заяждането (сирчеч.. да се уважаваме един друг, ако сме от един пол.. или да се плющим и след това уважаваме... ако сме от различен) се оказа малко невъзможно тъй като... на базата на дългогодишните ми наблюдения тук - всеки един от нас си е с характер - разбирай.. до такава степен че понякога трудно два камъка мелят брашно (не че ни пречи да си пием биричката заедно - важи за които е проявил желание).

 

Така че.. не ни остава нищо друго освен да се нареждаме.

 

P.S. Трябва да се сложи графа в профилите: Status със възможни избор от drop down menu (без възможност за custom flags - Single, In a Relationship, Married или пък In a Relationship ама ми се ебе и две не виждам щото мъжа/жена ми не ми пуска.

 

Отивам пия бира.

Link to comment
Share on other sites

Мисля си как всеки се заяжда с другия в този форум.Много е смешно. :D :)

Мен пък само ти ме дразниш :laughing: (и аsd, ама много малко) :love

Link to comment
Share on other sites

Perfect choise of an album title ;]

Всъщност дълго време търсех подходящо име за проекта.. и онова твое аватарче в last.fm ми помогна да си избера :)

 

Приятно слушане :P

Link to comment
Share on other sites

След последните 30-40 поста на АФхикс о(у)станових, че той е най - старото емо в света. Казват, че тази мания свършвала на 18-19 МАКС, а не на двадесет и (няма да е коректно да кажа) ... Той е постдепресирано гей-емо, което си мисли, че жените са длъжни да го слушат, а мъжете да го е*ат. Наистина съжелявам за това мое изказване... Нямаше да го напиша, ако не го мислех и не можех да го подкрепя с факти. И искам да отбележа, че това не е свързано с омразата ми към него. Знам, че и аз не съм кой знае какво, знам че съм съкси, но той минава всички граници!

 

П.С. Не говоря за интелигентните му постове откъм музика или линукс. Има неща, които му се отдават - живота не е 1 от тях. Просто преиграва твърде много...

Link to comment
Share on other sites

Perfect choise of an album title ;]

treekisser.gif

 

Шибани дендрофили, go away :laughing: :lol: .

Лелееее ся ставам... бахти здравословния сън дето направих :].

 

Аа... бтв майка ми е баси гадния змей, заклевам се!!!

Link to comment
Share on other sites

Симпатичната ми нервна система не неутрализира парасимпатичната, което е адски изтощително, себично, но пък и доставя такова удоволствие...

Интересно е да пробваш на какво е способно тялото ти. Като например да се прибереш от София по пижама след клинична смърт и още сума глупости, с които да покажеш, че си нещо повече от човек.

Link to comment
Share on other sites

Психар, тоя последния пост ако открай докрай си го писал насериозно, имам за теб две неща:

 

tot

 

Ползвай въображението си!

Link to comment
Share on other sites

щастлива съммм :)

Link to comment
Share on other sites

Evil LenoRe: Много готини интереси си писала в профила. Тва от 1200 Mics ли беше че ми бяха нещо.

Link to comment
Share on other sites

Evil LenoRe: Много готини интереси си писала в профила. Тва от 1200 Mics ли беше че ми бяха нещо.

същите :love

Link to comment
Share on other sites

колко хубави песни имат Банд' Эрос. Страхотни са!!! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...