Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

:cry :cry :cry :angry1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

В момента проклинам идеята да науча сестра ми да пуска графичнатая среда на Слака. И много се чудя що за животно е тоя саит myspace.ЦОМ или квото е там май май е нещо като международно Флирт4е.цом или сладур.сом ... пък и интересни хора има там :D

Link to comment
Share on other sites

Много жега веееееееееее... Не са живее вече....

 

Аа не фе..в момента вече е 28 граудса..резак ще е днес! :angry1

Link to comment
Share on other sites

Оле по математика съм бати машината :punk :laughing: .Не бях учил един месец ся седнах да решавам че утре шма изпитва и сички до ся са ми верни :P

Някой може ли да ми даде таблица как се разлагат числата :blink: .Примерно ми трябва ся да разложа 343 :bgrin:

ОМФГ! :lol:

иначе ми минава през глава, че килеринчо ми махна вече наказанието :punk

Link to comment
Share on other sites

ша повърна :sick много ми е лошо :pirate :wacko: :sick

 

да не вземе сега и брат ти да се похвали - ствам вуйчооооооо,на близнаци !!!! (примерно) :D

Link to comment
Share on other sites

да не вземе сега и брат ти да се похвали - ствам вуйчооооооо,на близнаци !!!! (примерно) :D

:lol: :laughing: :lol: шшшшшшт,да не чувам такива работи,много ми е рано :bgrin:

ама едни красиви мъжки близнаци,няма да ги върна :lol: :love :lol: :love

Link to comment
Share on other sites

ICQ log между мене и ... рапъра от Кайсиева Градина

 

afx (15:51:49 23/06/2007)

аре бе той там при вас.. шамара не набира ли изпълнители

AvtoBusnaRojBa (15:52:00 23/06/2007)

xahhaxhxahaxh

AvtoBusnaRojBa (15:52:05 23/06/2007)

ko 6a praq pri toz ve

AvtoBusnaRojBa (15:52:13 23/06/2007)

:D

afx (15:52:14 23/06/2007)

е.. ми де да знам ... ша пееш

AvtoBusnaRojBa (15:52:21 23/06/2007)

toi toz konsa seki den po4ti v evrofutbola

AvtoBusnaRojBa (15:52:26 23/06/2007)

hahahaha

afx (15:52:27 23/06/2007)

хехехе

afx (15:52:31 23/06/2007)

баси колко зле

AvtoBusnaRojBa (15:52:34 23/06/2007)

toi barman v edno kafe

AvtoBusnaRojBa (15:52:38 23/06/2007)

afx (15:52:44 23/06/2007)

конфа..

afx (15:52:50 23/06/2007)

щот фъфли :P

AvtoBusnaRojBa (15:52:52 23/06/2007)

pyk oniq ogi dog

AvtoBusnaRojBa (15:53:07 23/06/2007)

toi predi prave6e djobove

AvtoBusnaRojBa (15:53:14 23/06/2007)

hamburgeri

afx (15:53:21 23/06/2007)

AvtoBusnaRojBa (15:53:36 23/06/2007)

tova e sadbata na rapara :D

AvtoBusnaRojBa (15:53:45 23/06/2007)

deto se vozi s limozini v klipovete

AvtoBusnaRojBa (15:53:46 23/06/2007)

hahaha

Link to comment
Share on other sites

лирическият герой в песента "вода" на елица или е много развратен тип или владее йога почти до съвършенство-хем язди кончето хем и момата люби

басии на него искам да приличам като порасна :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Кой пък ти каза, че ти може да спамиш или който и да е? Ти ли решаваш вече?

Пък и то си е доказано, че като си малък не разбираш... и аз си мислех на 15 години, че много разбирам, ама не е било така. Въпреки, че съм на 18... коренно се променя човек да знаеш!

 

Като си малък не разбираш :D .Добре Сашо.За 3 години човек може да получи повече житейски опит от един 15 годишен млад момък,но тфа не значи,че малките не разбират :D .Па и ти кат си на 18 да не си голям :wacko: :ph34r: .

 

Пък и нали знаеш,че човек се учи докато е жив-тфа,че прабаба ми примерно е на 86 години а аз на 15 не означава,че няма на какво да я науча :rolleyes: .Или пък майка ми като е на 42-също има на какво да я науча и така :) .Изразът малките не разбират е много глупав :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Arguing with people on internet! Serious business!

 

Психотропка, totbot те поздравява отново: totbotig5.gif

 

Колкото до asd, може да не е най-смисления човек във форума, но не мога да кажа, че ме дразни. Не знам защо се газирате, форумът не може да е винаги сериозен, няма нищо толкова лошо в малко random постове.

Link to comment
Share on other sites

Какво да кажа....ILL FUCKING NINO!!!!

 

Въпреки двучасовото чакане, преди да ни пуснат в залата, въпреки отчайващо бездарните SWAFI, въпреки скапаната озвучителна система, която бяха осигурили милите организатори - вечерта беше размазваща! Буквално! Не си чувствам тялото, а в момента гласът ми наподобява този на Дарт Вейдър. Пичовете бяха страхотни, а публиката беше дива и неуморима. И много потна. В такъв масов обмен на телесни течности досега не бях участвал :)

 

Накратко - задоволството от това да видиш една от любимите си групи на живо си е one of a kind experience!

Link to comment
Share on other sites

А това, че малките имат 2210 мнения, 2209 от които, безмислени? А това, че за 2210 мнения не научиха правилна граматика? А това, че малките си противоречат на всеки 4 поста? Това не е от значение. Важното е, че малките РАЗБИРАТ! А защо избираш само жени? Правилно - ти си мъж. Има на какво да научиш 1 жена. Съвсем съгласен съм. Ъъъъ грешка. Ти сам каза, че си малък. Мисля че умалителното за мъж беше пикльо? Може и да греша. И моля те.. За разлика от АФхикс, прояви разум и ми опонирай с думи, а не с еднозначни сайтове. И ще помоля високоинтелигентния ПРОгеймър Курнир, който е така наясно с цялата житейска философия и е твърде видно, че ще ме обори с поглед, камо ли с мисъл, да не се обажда!

И тъй като бях обвинен, че съм заядлив идиот, ще продължа в същия дух:

.Изразът малките не разбират е много глупав

Какво подяволите означава това изречение?!?!?!?!

Да ние и със Zingam си говорихме на ЛС по темата за правописа във форума.Аз не мисля,че тук е мястото,където тряа да си проверявам 3 пъти поста,за да се уверя,че на някой с перфектен правопис и много житейски опит 20 годишен "мъжага" няма да му попреча :laughing: .Ти като си на 20 може би си мислиш,че си много знаещ и можещ ;) .Грешиш май френд :laughing: .Пък и мога да дам за пример,който си искам.И теб мога да дам за пример.Убеден съм,че ти не знаеш неща,които аз знам,макар че си невероятните 6-7 години по-голям от мен и обратното.Вие се опитвате да ме убедите,че 14-15 годишните нищо не знаят,но видиш ли някой 16-17-18 годишен знае всичко.Май май и вие не сте много наясно за кфо става въпрос тука :zzz

 

 

П.П.Ся сигурно 100 човека пак ще се опитат да ми оборят поста,което ми се струва глупаво и смешно,но както и да е.Аре давай Психар-покажи колко умен,начетен и знаещ може да бъде един 20 годишен вече порастнал и завършен мъж :laughing:

Link to comment
Share on other sites

не мога да разбера какво е глупавото и смешното да обориш на някой поста :blink: никой не е казал, че 16-17 годишните знаят всичко, но знаят доста повече от тези на 14.Най-малкото мислят доста по трезво от тези на 13-14 години и не се хвалят само по форумите как са се напили за пръв път...

Link to comment
Share on other sites

Най-малкото мислят доста по трезво от тези на 13-14 години и не се хвалят само по форумите как са се напили за пръв път...

 

грубо :D :D

добър пост дет се вика ;)

Link to comment
Share on other sites

Много е фън да гледаш как лапета си доказват едни други какви мъже са хех. Айде да спрете с тоя смешен спор, че да не ставате повече за смях.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...