Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Като остане време ще се пробвам да го доработя и ще ти пратя резултат ако се получи така както си го мисля че ще стане :)

Супер.. аз.. разбрах защо replace-ва server.log вместо да добавя ред в него :) трябвало да е >> server.log вместо > server.log

 

абре.. ще взема да пусна темичка в Linux... "useful scripts" .. няма да обхваща само това скриптче тъй като то едва ли би могло да се разшири особено много но все пак... :)

Link to comment
Share on other sites

Мимка му! Искам от някъде 5-600 лева да си взема накрая планинско коуеуо :bgrin:

И аз искам 5-600 лева ама да си ги похарча за глупости.Да излезна и да ги пръсна само за глупости за душата както казвам аз :D

Link to comment
Share on other sites

Бах мааму, изведнъж се почувствах толкова щастлива!

 

:woot :lol: :woot

 

П.С. Скоро трябва да ме приберат в лудницата!!! :wir

ihb_cutebutpsycho_b_black.gif

Link to comment
Share on other sites

искам си го пак :cry :( :unsure:

Link to comment
Share on other sites

минава ми през главата, че е кофти да припаднеш, докато си зад волана...

не си го направил, нали?

Link to comment
Share on other sites

Дееба и сесията противна, дееба и недъгавата образователна система. Остава ми само един изпит и след това ще се направя на животнооооооооо.

Link to comment
Share on other sites

родителите ми ме тормозеха като малък и физически и психически,сега аз им го връщам на 101%,но си остана проклетата депресия която и до ден днешен ме мачка по главата и ми пречи да мисля нормално,мислех,че със годините всичко ще изчезне но грешал съм явно,приятели ме посъветваха да отида на спихиатър,защото правели снимки и разбирали къде е проблема,та въпросът ми е преди да отида има ли някой тук който е бил с подобен проблем и успешно е бил излекуван без някакво постоянно вземане на лекарства и има ли смисъл

 

 

хубаво е да идеш,ако наистина не можеш сам да се справиш :wacko: но помни -не на психиатър-тъпчат те с безумни лекарства и измислени диагнози,които още повече ще те сдухат :excl:

отиваш на психолог :) там има ефект :)

Link to comment
Share on other sites

мн ми е чудно какъв трябва да е смисъла на тая тема ,ако това е какво си мисля сега ---> коя банка да ограбя че да си купя кола и да я натъпкам с музика :D:D СПЛ маняче :D

Link to comment
Share on other sites

Нали искахте лято, нали искахте да ви е топличко... е на ви ся топличко :pirate .

Link to comment
Share on other sites

Олеееееее мразя ги тия малките мушици изродиииииииииии :ph34r: :angry1 :angry1 Цялата ме нападат и ме изяждат и си похапвам от тях доволно :angry1 :angry1 Ъъъъъъъъъ ... и комари,и червеи,и паяци и всичкооо да мре :angry1 :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

91.5лв с 1.6лв залог :punk :woot

най после ще си оправя часовника :love

или пък ще бартосам жисиема за по добър...ни мъ ибе.утре ша му мисла :D

Link to comment
Share on other sites

91.5лв с 1.6лв залог :punk :woot

най после ще си оправя часовника :love

или пък ще бартосам жисиема за по добър...ни мъ ибе.утре ша му мисла :D

На кои мачове заложи :blink: .Утре отивам с комшията да пусна и аз :laughing:

Link to comment
Share on other sites

На кои мачове заложи :blink: .Утре отивам с комшията да пусна и аз :laughing:

ами обръщалки-първо краен с противоположните знаци :tongue

влезе ми една-розенборг+2 твърди Х-са...коефициента ми е 220 някъде, с по 40ст на колонка :punk

Link to comment
Share on other sites

ами... не го направих, то само стана :) падна ми кръвното и така :)

много екстремно. минават ми изпитите и те каня на запой. окей?

Link to comment
Share on other sites

Дееба и сесията противна, дееба и недъгавата образователна система. Остава ми само един изпит и след това ще се направя на животнооооооооо.

 

Много крива е тая сесия, което ме кара да си мисля, че от 7 изпита ще зема 6. Е то останаха 2 де, ама единия ще е фира :(

Link to comment
Share on other sites

Нали искахте лято, нали искахте да ви е топличко... е на ви ся топличко :pirate .

змийската жега :punk :punk :punk нека и 40 градуса да стане :P :punk

Link to comment
Share on other sites

хубаво е да идеш,ако наистина не можеш сам да се справиш :wacko: но помни -не на психиатър-тъпчат те с безумни лекарства и измислени диагнози,които още повече ще те сдухат :excl:

отиваш на психолог :) там има ефект :)

 

ами аз сега уча психология,но психолозите само говорят,а разбрах,че от приказки няма ефект,но и това за психиятъра ще го имам предвид,мерси

Link to comment
Share on other sites

ами аз сега уча психология,но психолозите само говорят,а разбрах,че от приказки няма ефект,но и това за психиятъра ще го имам предвид,мерси

ест че ще ти говорят проблема ти е в главата,а не в сърцето че да имаш нужда от медикаменти :blink:

няма да има ефект много ясно,ако слушаш но не чуваш,или ако ти говорят празни приказки ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...