Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
повече няма да пия :sick :sick :sick :sick

 

Да бе... :D

 

Стабилно пиян пост:

Мразя ЕС!

Повече никога няма да пия, открих си особеността, когато съм пияна и определено не искам да я проявявам.

Sober forever... :)

П.С. брей, страхотно, даже като съм нетрезвена пиша грамотно :P

 

повече никога няма да пия преди 1 час се събудих в един приятел нямам идея как съм попаднал там......

 

Няма да пия повече...

 

Насъбират ми се 2-3 вечери подред ... пийване на уиски... :wacko:

Вече наистина няма да пия! :blink: :D :D

И може ли такова нещо - заради главоболие станах в 6;55ч. :woot

Ей ся отивам да си права един фреш банан и дано ми стане по-добре.. :pirate

 

в инфинити не е лошо бил съм 2-3 пъти на ретро но не и нищо особено , иначе нещо ми минава през главата мисля че е влак , повече няма да пия никога ....... :(

 

 

Аз ги изпратих всичките подобаващо, сега няма да пия поне 2 дни... Малко почивка за дробчето, че още една абитюрентска и ще давам заето един месец :(

И въпреки това беше супер яко, се едно аз съм завършил... Сега обаче ме чака мойта догодина... И ще има продължение....

 

П.С.:аз отказах пиенето :lol: пиех почти всеки ден обаче след нова година си казах повече няма да пия ...и ето вече 4 месец не съм се напивал нито съм пил повече от 2 бири с воля всичко става...

 

:devil

Link to comment
Share on other sites

започва да ми харесва да излизам за една бира и да се прибирам на другия ден...

а мен да ме притеснява :P

Link to comment
Share on other sites

тъпо ми еее :(

Link to comment
Share on other sites

не мога да повярвам

Link to comment
Share on other sites

Тая вечер ще излезна с колата, ще се напия, като ЖИВОТНО, ще оставя колата, където съм се напил, ще се изкъпя в Mарица сутринта, ще си пребера колата, ще се изкъпя, ще влезна във форума и ако съм в кондиция, ще напиша, че никога повече няма да пия.

Какво ли не правят жените с нас...

Link to comment
Share on other sites

Тая вечер ще излезна с колата, ще се напия, като ЖИВОТНО, ще оставя колата, където съм се напил, ще се изкъпя в марица сутринта, ще си пребера колата, ще се изкъпя, ще влезна във форума и ако съм в кондиция, ще напиша, че никога повече няма да пия.

Какво ли не правят жените с нас...

Не си угаждай зае*и Марица и пий повече не се капи да не те тарсим с мрежи из реката . След двудневен маратон съм жив не съм спал и пак ми се пий айди да ходим на събор :)

Link to comment
Share on other sites

О... Добре. Значи не само, че ще се отрежа, така както и на 8ми декември не успях, а и ще се опъна на някой мост, да поспя. Решено е. Днес съм безсмъртен...

Link to comment
Share on other sites

О... Добре. Значи не само, че ще се отрежа, така както и на 8ми декември не успях, а и ще се опъна на някой мост, да поспя. Решено е. Днес съм безсмъртен...

 

Безсмъртен съм/си до доказване на противното... а тогава няма да има значение :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Вече съм про в скоростно разглобяване, оправяне и сглобявне на мишка :laughing: .

Link to comment
Share on other sites

О... Добре. Значи не само, че ще се отрежа, така както и на 8ми декември не успях, а и ще се опъна на някой мост, да поспя. Решено е. Днес съм безсмъртен...

Psihara е психар :unsure: :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...